Ця установка продовжить термін служби батареї на телефонах Android

Ця установка продовжить термін служби батареї на телефонах Android

Очевидно, що регулярне використання вашого Android-пристрою скорочує час автономної роботи. Але є багато простих способів звести до мінімуму розрядку акумулятора вашого телефону Android. Ми пропонуємо ознайомитись із простим способом, щоб продовжити час автономної роботи вашого телефону.

Автоматичне сканування Wi-Fi та автоматичне сканування Bluetooth – це одна з причин швидкого розряду акумулятора на телефоні Android. Обидві функції використовуються для покращення позиціонування. Якщо функцію увімкнено, системні програми та служби використовують її для визначення розташування. Ми відмітили, що відключення цих двох функцій значно збільшує час автономної роботи.

Ось як вимкнути автоматичне сканування Wi-Fi та Bluetooth на телефоні Android, щоб зменшити швидке розрядження акумулятора.

  1. Відкрийте «Параметри» та перейдіть до пошуку.
  2. Введіть «Пошук» у полі пошуку.
  3. Натисніть на результат пошуку «Пошук мереж Wi-Fi та пристроїв Bluetooth» . Варто зазначити, що ця функція може називатися інакше залежно від пристрою.
  4. Переконайтеся, що функції «Пошук мереж Wi-Fi» та «Пошук Bluetooth-пристроїв» вимкнено.

Ця установка продовжить термін служби батареї на телефонах Android

Важливо: майте на увазі, що відключення автоматичного сканування Wi-Fi і Bluetooth вплине на деякі програми, для яких потрібне місце розташування. Тому при використанні таких програм, як Карти, не відключайте ці дві функції.

Зверніть увагу, що останні смартфони з більшою ємністю акумулятора та новітньою системою управління акумулятором не потребують внесення змін. Але на старих телефонах ми помітили, що відключення вищезгаданих установок продовжує термін служби батареї.

nBook
Додати коментар