Ці програми можуть вплинути на ваш Wi-Fi

Ці програми можуть вплинути на ваш Wi-Fi

Наявність хорошого підключення до інтернету не завжди можлива. Іноді ми можемо зіткнутися з обмеженнями при роботі в мережі, втратою покриття або блокуванням з'єднання. Найчастіше це відбувається при бездротовому підключенні. Але які програми можуть впливати на ваш Wi-Fi? Давайте поговоримо про деякі програми, які ви могли встановити і які уповільнюють з'єднання.

Програми, які найбільше уповільнюють Wi-Fi

Коли пропускна здатність обмежена і хороша швидкість недоступна, будь-яка програма, яка впливає з'єднання, може бути причиною цього. Тому корисно знати, що може уповільнювати роботу Wi-Fi, і за необхідності вжити заходів.

VPN

Одна з програм, яка, поза сумнівом, погіршить роботу Wi-Fi, – це VPN. Це дуже корисні програми, оскільки вони використовуються для шифрування з'єднання та безпечного серфінгу в публічних мережах, а також для того, щоб уникнути геоблокування. Однак факт, що вони можуть призвести до значного зниження швидкості.

Тому, якщо у вас встановлено VPN і ви бачите, що ваш Wi-Fi працює повільно, подумайте, що може бути причиною цього. Якщо вам потрібно використовувати цей тип програми для серфінгу, ви можете спробувати підключитися до іншого сервера або встановити іншу програму. Не всі VPN працюють однаково, тому вибір найкращого VPN дуже важливий.

Брандмауер чи антивірус

Варто також згадати, що програмне забезпечення безпеки може впливати на ваш Wi-Fi. Безсумнівно, вони дуже важливі для запобігання атакам та безперебійній роботі, але іноді вони можуть заважати підключенню та уповільнювати роботу бездротової мережі. Це знову ж таки залежить від того, яку програму ви використовуєте.

В основному брандмауер може впливати на Wi-Fi. Можливо, брандмауер, який ви використовуєте, працює неправильно і викликає подібні проблеми. Але це може статися і з антивірусом, тому що він може створювати конфлікти та призводити до втрати швидкості.

Останнє відбувається, особливо коли ви встановлюєте більше одного антивірусу. Це помилка і взагалі не рекомендується. Найкраще вибрати хороший антивірус та захистити свою систему. Windows Defender сам є хорошим антивірусом, але існує безліч безкоштовних і платних варіантів.

Ці програми можуть вплинути на ваш Wi-Fi

Програма завантаження

У вас є програма завантаження? Звичайно, це може бути причиною повільного Wi-Fi. Ці типи програм споживають багато пропускної здатності і можуть уповільнити з'єднання, особливо якщо у вас слабкий сигнал або не дуже швидкісний тариф.

Подумайте про програми завантаження. Ви щось скачали, наприклад, дистрибутив Linux, але все ще тримайте програму відкритою. Навіть якщо ви цього не розумієте, запущена програма все одно обмінюється файлами з іншими користувачами. В результаті, ваше інтернет-з'єднання може бути уповільнено.

Хмарна синхронізація

Останніми роками використання хмарних технологій значно зросло. Дуже корисні такі програми, як Dropbox, OneDrive чи Google Drive. Ви можете налаштувати автоматичну синхронізацію папок та створити резервні копії, щоб мати доступ до них з будь-якого місця через інтернет.

Але, звичайно, цей процес має споживати ресурси інтернет-з'єднання. Якщо ви підключені через Wi-Fi і будь-яка з цих програм синхронізується, ви помітите зниження швидкості. Це також залежить від кількості і розміру файлів, що синхронізуються, але якщо це папки розміром в кілька гігабайт, наприклад, відео, ви можете помітити досить сильне падіння швидкості.

Оновлення програм

Щось подібне відбувається і з автоматичними оновленнями. Це відбувається не тільки з самими оновленнями системи, наприклад, Windows, але й іншими встановленими вами програмами. Навіть якщо ви цього не усвідомлюєте, цей процес завантажує багато файлів з Інтернету.

Тому автоматичні оновлення можуть також вплинути на ваш Wi-Fi, і ви можете помітити, що він уповільнюється і навіть виникають проблеми з відкриттям певних програм, перегляд потокового відео високої якості або завантаження файлів.

Коротше кажучи, ці програми можуть впливати на ваш Wi-Fi, навіть якщо ви не розумієте, що вони запущені або вони можуть бути причиною проблеми. Якщо у вас виникли проблеми зі швидкістю інтернету, варто розглянути можливість того, що справа в запущеній програмі.

nBook
Додати коментар