Що таке Wi-Fi 6E

Що таке Wi-Fi 6E

Провідні виробники все більше цікавляться Wi-Fi 6, але мине деякий час, коли все більше пристроїв з цим стандартом будуть масово представлені. Поки ми чекаємо на це, Wi-Fi Alliance представила ще одну версію бездротової технології.

Нова специфікація називається Wi-Fi 6E та дозволить мобільним пристроям працювати в діапазоні 6 ГГц. Ця технологія незабаром буде ліцензована в усьому світі, як повідомляє iClarified.

Перемикання на частоту 6 ГГц усуває недоліки Wi-Fi, забезпечуючи 14 додаткових каналів 80 МГц і сім каналів 160 МГц. Таким чином, Wi-Fi 6E відповідним чином реагуватиме на зростаючу потребу в швидкій та ефективній передачі даних, необхідної для пристроїв з високою роздільною здатністю та віртуальної реальності. Розширення можливостей нової технології робить її оптимальним рішенням для потокової передачі HD-якості в мережах Wi-Fi.

Що таке Wi-Fi 6E

Для порівняння, мобільні пристрої з Wi-Fi 5 (802.11ac) та Wi-FI 6 (802.11ax) використовують радіочастоти 2,4 ГГц та 5 ГГц для передачі інформації. Додаткові канали Wi-Fi 6E обіцяють значно збільшити обсяг даних, які один або кілька пристроїв спільно використовують у локальній мережі. Ця специфікація буде найбільш корисною для віртуальної реальності та потокового контенту з роздільною здатністю 8K. Просування WI-Fi 6E очікується протягом найближчих 12-24 місяців.

nBook
Додати коментар