Що таке QR-код та як його створити?

Що таке QR-код та як його створити?

Можливо, ви іноді бачили ці QR-коди і навіть використовували їх. Але чи знаєте ви, що вони являють собою? Вперше вони були винайдені японською компанією Denso Wave, дочірньою компанією Toyota. QR-код означає код швидкої відповіді, це тип штрих-коду, який може бути відсканований цифровими пристроями (смартфонами та сканерами).

Простіше кажучи, QR-коди зберігають інформацію у вигляді серії пікселів у квадратній формі. Це досягається шляхом кодування чисел, байтів та буквено-цифрових символів разом. Вони можуть зберігати URL-адреси веб-сайтів, номери телефонів і навіть до 7089 цифр або 4296 символів.

Що ще вміє QR-код?

В даний час всі смартфони оснащені вбудованими сканерами QR-коду, тому їх використання у повсякденних справах стало звичайною справою. Особливо в епоху коронавірусу, коли використання цієї технології стало більш поширеним, ніж будь-коли раніше. Люди також можуть використовувати їх для:

  • Аутентифікації онлайн-акаунтів
  • Обмін ідентифікаторами онлайн-платежів
  • Перевірка даних для входу в систему
  • Посилання на програму в Apple App Store або Google Play
  • Обмін паролем Wi-Fi
  • Зберігання даних шифрування, таких як SSID або пароль
  • І багато іншого

Технологія QR-коду розвивалася протягом багатьох років і навіть додала заходів щодо відстеження, захисту бренду та боротьби з підробкою. Також слід пам'ятати про його довговічність, тому що навіть якщо 30% коду пошкоджено, сканери однаково зможуть його прочитати.

Як створити QR-код?

Крок 1. Перейдіть на сервіс “Генератор QR-коду”.

Крок 2. Виберіть вміст, на який потрібно створити посилання (дивіться всі параметри на зображенні нижче).

Що таке QR-код та як його створити?

Крок 3 Виберіть потрібну рамку, завантажте логотип і завантажте QR-код.

Ви також можете створити динамічний QR-код, який дозволить вам оновлювати його вміст, змінювати/додавати посилання та виправляти помилки навіть після створення. За допомогою цього сервісу ви можете відстежувати кількість сканувань, у тому числі, де і коли був відсканований QR-код. Також варто зазначити, що «Генератор QR-коду» не безкоштовний сервіс, але має 15-денну безкоштовну версію, якої буде достатньо для багатьох користувачів.

nBook
Додати коментар