Що робити, якщо забув пароль на телефоні Хонор

Власники смартфонів Honor та інших популярних виробників часто встановлюють на свій мобільний телефон спеціальний пароль, щоб сторонні не могли скористатися гаджетом. Іноді трапляються ситуації, коли люди забувають про цю комбінацію цифр. Необхідно заздалегідь розібратися, як розблокувати телефон Хонор, якщо забув пароль, щоб швидко вирішити цю проблему.

Що робити, якщо забув пароль на телефоні Хонор

Способи розблокування, якщо забув пароль

Досить часто власники смартфонів забувають встановлений раніше пароль і тому не можуть скористатися своїм мобільним телефоном.

Це не дуже серйозна проблема, тому що відновити доступ до мобільного після блокування можна і в домашніх умовах. Однак перед цим необхідно ознайомитись, як правильно зняти блокування. Є кілька ефективних способів, за допомогою яких багато хто вирішує відновлювати доступ до мобільного телефону.

Як розблокувати, якщо забув графічний ключ

Більшість сучасних моделей мобільних телефонів дозволяють встановити графічні ключі, за допомогою яких можна заблокувати пристрій. Іноді люди забувають встановлений раніше захисний ключ і через це не можуть користуватися мобільним.

Щоб розблокувати пристрій, слід скористатися стороннім софтом. Наприклад, можна встановити на персональний комп'ютер програму 4uKey для Android. З її допомогою можна буде розблокувати не тільки гаджети від Honor, але і від інших відомих виробників.

Що робити, якщо забув пароль на телефоні Хонор

Функціональні можливості 4uKey for Android дозволяють скинути блокування та повністю його видалити.

Як треба діяти:

 1. Встановити програму на персональний комп'ютер. Рекомендується завантажувати його лише з офіційного сайту.
 2. Підключити мобільний телефон до ПК. Для цього потрібно підключити його за допомогою USB-шнура.
 3. Запустити встановлену програму раніше. На екрані з'явиться вікно з функціональними кнопками.
 4. Натиснути кнопку «Видалення блокування».
 5. Перезавантаження телефону. Після перезапуску можна встановити новий ключ.

Варто зазначити, що використання цієї утиліти призведе до повного видалення даних на мобільному телефоні. Тому потрібно бути готовим до того, що видаляться всі встановлені раніше програми.

Програма сумісна лише з телефонами, які працюють на ОС Андроїд. Для пристроїв із iOS цей софт не підійде.

Блокування оператором

Деякі користувачі стикаються із блокуваннями від мобільних операторів. Варто зазначити, що за бажання вони можуть заблокувати будь-який телефон. Проте трапляється це дуже рідко.

Найчастіше вони вирішують заблокувати мобільний телефон, щоб надалі його не можна було використовувати в мережі іншого оператора. Тому, якщо спробувати встановити в заблокований гаджет СІМ картку від іншого мобільного оператора, скористатися нею не вдасться. На екрані з'явиться віконце, в яке потрібно ввести спеціальний код для розблокування.

Що робити, якщо забув пароль на телефоні Хонор

Багатьох цікавить, як у такому разі розблокувати мобільний телефон. Найпростіший спосіб – ввести код. Однак він є далеко не у всіх. Люди, які не знають пароль для розблокування, можуть зв'язатися з мобільним оператором. Наприклад, можна зателефонувати у технічну підтримку, поспілкуватися з оператором та розповісти йому про проблему. Він надасть код, який допоможе зняти встановлене обмеження на використання інших СІМ карток.

Варто зазначити, що перед дзвінком на технічну підтримку, необхідно дізнатися про IMEI телефону. Його доведеться продиктувати оператору, після чого він має продиктувати код.

Щоб дізнатися про IMEI, необхідно ввести на смартфоні номер «*#06#» і зробити виклик. Після цього на екрані має з'явитись ідентифікаційний номер мобільного телефону.

Є й інший спосіб дізнатися IMEI. Наприклад, його можна знайти на задній панелі смартфона. В окремих випадках він знаходиться під акумулятором.

Трапляються ситуації, коли оператори відмовляються надавати код для зняття блоку. У цьому випадку може допомогти скидання до заводських налаштувань або перепрошивка мобільного телефону.

Розблокування СІМ картки

Кожен мобільник оснащується спеціальним роз'ємом, в який встановлюється сімка. Це незамінна річ, без якої телефон неможливо використовувати для здійснення дзвінків або відправки смс-повідомлень.

СІМ карта є невеликим чіпом, в якому зберігається чимало конфіденційної інформації. Щоб зберегти ці дані, у такі картки вбудовано спеціальну захисну систему. Вона вимагає спеціальний пін-код після кожного включення мобільного телефону. Якщо його не ввести, сімку можна використовувати лише для здійснення екстрених викликів.

Що робити, якщо забув пароль на телефоні Хонор

Варто зазначити, що невдало ввести пін можна лише тричі. Після цього картку буде заблоковано. Щоб зняти блокування, доведеться ввести код PUK, що складається з 8 цифр. Багато людей не знають, де взяти цей код. Він має бути написаний на упаковці, в якій продавалася сімка.

Є й інші способи, за допомогою яких можна дізнатися PUK від сімки. Наприклад, можна зателефонувати за номером служби підтримки мобільного оператора. У техпідтримці повинні надати код PUK для подальшого розблокування сімки. Якщо зателефонувати не вдалося, то доведеться самостійно піти в абонентський центр. З собою необхідно взяти паспорт, мобільник та сімку.

При необхідності можна вимкнути перевірку пароля сімки під час завантаження смартфона.

Розблокування через обліковий запис Google

У кожного власника телефону Хонор, що працює на ОС Андроїд, має бути обліковий запис у Google. Справа в тому, що він прив'язаний до мобільного телефону і тому його можна використовувати для того, щоб зняти блокування. Однак, перш ніж приступити до розблокування, необхідно розібратися з тим, як зробити це правильно.

5 Якщо телефон підключено до Інтернету, його можна розблокувати через Google аккаунт.

Щоб позбутися блоку телефону, використовуючи для цього зареєстрований обліковий запис у Google, необхідно:

 1. Увімкнути мобільний. Для цього необхідно натиснути кнопку включення, розташовану збоку або зверху на корпусі гаджета.
 2. Ввести неправильний код. Потрібно вписати його кілька разів.
 3. Натиснути кнопку «Забули пароль?».

Тепер на екрані з'явиться віконце для авторизації, за допомогою якого можна буде увійти до облікового запису Google. Для входу в профіль необхідно ввести назву електронної пошти та пароль від неї.

Якщо все буде введено правильно, користувач отримає доступ до настройок пристрою. У них можна буде встановити новий графічний ключ або код, який буде використовуватися при розблокуванні мобільного телефону.

Якщо не вдається згадати дані для авторизації в Google, доведеться скористатися іншими способами зняття блокування телефону.

Скидання налаштувань

Щоб вирішити цю проблему, можна спробувати відновити заводські налаштування. Однак потрібно враховувати, що при скиданні параметрів з телефону буде видалено всі встановлені програми та інші файли, що зберігаються в пам'яті. Тому рекомендується заздалегідь створити резервні копії всіх найважливіших віддалених файлів, щоб їх можна було відновити.

Що робити, якщо забув пароль на телефоні Хонор

Для запуску резервного копіювання необхідно:

 1. Запустити Google One. Якщо програма не встановлена на телефон, її потрібно завантажити з Play Market.
 2. Перейти до підрозділу «Сховище».
 3. Натиснути кнопку «Копіювання даних».
 4. Увімкнути копіювання, натиснувши кнопку «Створення резервної копії».

Після того, як вся важлива інформація буде скопійована, можна починати скидання налаштувань. Робиться це так:

 1. Увійти до режиму відновлення. Щоб зробити це, треба під час перезавантаження пристрою затиснути Power та збільшення гучності.
 2. У меню вибрати опцію «Wipe data». Саме вона відповідає за форматування телефону.
 3. Коли процес скидання завершиться, натисніть кнопку “Reboot”.

Після перезапуску смартфона можна відновити скопійовані раніше дані та змінити налаштування безпеки, що відповідають за розблокування мобільного телефону.

Рекомендується вмикати на мобільному телефоні розблокування за відбитком пальця замість використання пароля.

Як розблокувати пам'ять

Сучасні моделі смартфонів Хонор можуть блокувати доступ до файлів, які зберігаються у внутрішній пам'яті пристрою або встановленій SD карті. У деяких випадках це призводить до того, що користувач не може користуватися всіма функціями мобільного телефону. Тому рекомендується ознайомитись з тим, як розблокувати пам'ять та що для цього необхідно зробити.

Що робити, якщо забув пароль на телефоні Хонор

Варто зазначити, що така проблема найчастіше вирішується форматування файлової системи. Однак, якщо відформатувати телефон, з нього будуть видалені всі файли, що зберігаються на ньому. Тому, як і при скиданні налаштувань, доведеться заздалегідь створити резервні копії всієї важливої інформації.

Є й інші способи вирішення проблеми. Наприклад, можна спробувати розблокувати пам'ять за допомогою стороннього програмного забезпечення. Однією з найефективніших програм є JetFlash Recovery Tool.

Ця програма встановлюється на персональний комп'ютер. Потім до ПК потрібно під'єднати USB телефон, зайти в програму і слідувати інструкції на екрані для розблокування пам'яті.

Власники сучасних смартфонів часто стикаються із ситуаціями, коли не вдається розблокувати пристрій. Щоб вирішити цю проблему, необхідно ознайомитися з тим, як правильно зняти блокування смартфона та що для цього потрібно робити.

nBook
Додати коментар