Прискорювач інтернету — перелік програм для комп'ютера та смартфона

Сучасне життя досить важко уявити без інтернету. Щодня люди користуються ним для спілкування з друзями, отримання корисної інформації чи роботи. Бувають ситуації, коли інтернет працює надто повільно, тому використовувати його проблематично. У таких випадках допоможе спеціальний прискорювач інтернету. Однак, перш ніж ним скористатися, необхідно ознайомитися з переліком оптимізаторів мережі для PC і смартфонів.

Прискорювач інтернету — перелік програм для комп'ютера та смартфона

Чи можуть програми для покращення інтернету покращити його

Багато користувачів сумніваються, що прискорювачі інтернету для ПК і телефонів дійсно допомагають. Насправді такі додатки і справді дуже ефективні. Вони допоможуть людям, які страждають від низької швидкості передачі даних та постійних обривів.

Щоб дійсно покращити роботу мережі Internet, треба вибрати найбільш підходящу для цього програму. Тому необхідно заздалегідь ознайомитися з переліком найефективніших програм.

Програми для ПК

Багато користувачів заходять в інтернет через персональний комп'ютер з Windows 10 або 8.1. Існує кілька програм, які допоможуть прискорити інтернет онлайн.

BeFaster Lite 1.7

Це корисна утиліта, яка створювалася спеціально для покращення функціонування інтернету. Вона нормалізує роботу мережі з допомогою зміни параметрів реєстру ОС Віндовс.

BeFaster Lite підтримує такі технології:

 • Dial-Up;
 • LAN;
 • ISDN;
 • DSL;
 • AOL.

Додаткова інформація! Головна перевага цієї програми полягає у простоті її використання. Необхідно просто встановити та запустити BeFaster Lite. Всі інші налаштування програма змінить самостійно, без втручання користувача.

зFosSpeed

Прискорювач інтернету — перелік програм для комп'ютера та смартфона

Це програма для прискорення інтернету, яка підходить для всіх версій Windows. Вона дозволяє оптимізувати з'єднання з мережею та забезпечує підвищення швидкості передачі даних за рахунок використання новітньої технології Traffic Shaping.

Серед основних особливостей зFosSpeed можна виділити таке:

 • сумісність із усіма версіями PPPoE драйверів;
 • контроль трафіку;
 • автоматичне настроювання модему;
 • підтримка російської;
 • можливість оптимізації VoIP.

Серед переваг програми можна виділити те, що вона абсолютно безкоштовна.

TCP Optimizer

Якщо на комп'ютері погана швидкість мережі, можна скористатися утилітою для оптимізації інтернет-з'єднання TCP Optimizer. Цей софт дозволяє в ручному режимі регулювати пропускну здатність і за необхідності збільшувати її.

TCP Optimizer сумісний з усіма версіями Windows, починаючи з Vista. Тому встановити програму може будь-який користувач, персональний комп'ютер якого працює на ОС від компанії Microsoft.

Важливо! При використанні TCP Optimizer вдасться збільшити швидкість на 10-15%.

NameBench

Прискорювач інтернету — перелік програм для комп'ютера та смартфона

Ця програма для збільшення швидкості інтернету дозволить користувачам комп'ютерів досягти стабільної роботи мережі. Покращення передачі даних здійснюється за рахунок автоматичного або ручного вибору найбільш підходящих DNS-серверів. Серед основних можливостей NameBench можна виділити таке:

 • підтримка командного рядка;
 • можливість тестування з'єднання із мережею;
 • автоматичний пошук DNS.

Головний недолік – відсутність російської. Інтерфейс повністю англійською.

Ashampoo Internet Accelerator

Це досить багатофункціональна програма для налаштування інтернету, що дозволяє збільшувати швидкість передачі даних під час використання комп'ютера. Ashampoo Internet Accelerator підтримує такі різновиди підключень:

 • DSL;
 • ISDN;
 • Dial-up.

Всі налаштування утиліта виконує в автоматичному режимі, тому кожен користувач зможе з її допомогою прискорювати роботу мережі.

Додаткова інформація! Програма запуститься на будь-якому ПК, що працює на Windows.

Internet Accelerator

Прискорювач інтернету — перелік програм для комп'ютера та смартфона

Абсолютно безкоштовна програма, яку встановлюють на комп'ютер, щоб покращити роботу дротового інтернету. Internet Accelerator підійде для новачків, так як програма налаштовує все автоматично. Користувачеві доведеться просто встановити його на ПК та запустити.

Internet Accelerator підтримує більшість сучасних типів підключення до Інтернету. Також софт добре сумісний із старими комп'ютерами, які працюють на Windows XP.

Прискорювач TCP/IP 2.2

Якщо потрібно швидко збільшити швидкість роботи інтернету, можна скористатися цією програмою. TCP Booster здатний у кілька разів прискорити процес обміну даними, працюючи з Інтернетом. Стабілізація з'єднання здійснюється за рахунок встановлення оптимальних параметрів Windows, які відповідають за TCP/IP.

Важливо! Якщо після використання програми інтернет все одно працює повільно, значить проблеми пов'язані з провайдером.

Програми для смартфонів на базі Андроїд

Програми посилення інтернету розробляються як для комп'ютерів, а й у телефонів. Якщо є кілька ефективних програм, якими можна скористатися на смартфонах з ОС Android.

HSPA+ Tweaker

Прискорювач інтернету — перелік програм для комп'ютера та смартфона

Це унікальна мобільна програма, за допомогою якої вдається уникнути розривів мережі за рахунок примусових реконнектів. Софт в автоматичному режимі підключається до Інтернету. Робиться це так швидко, що користувач навіть не помічає цього. До інших можливостей HSPA+ Tweaker можна віднести:

 • зменшення коливань пінгу;
 • зменшення затримок;
 • прискорення передачі.

Network Master – Speed Test

Ця програма для прискорення інтернету вважається однією з найефективніших програм для покращення роботи мережі. Цей софт багатофункціональний. Він виконує такі функції:

 • захист з'єднання;
 • перевірка швидкості;
 • прискорення передачі;
 • моніторинг трафіку.

Додаткова інформація! Network Master підійде для сучасних версій Андроїд, починаючи з шостої версії.

4G Connection booster

Прискорювач інтернету — перелік програм для комп'ютера та смартфона

Власники смартфонів, які зіткнулися з проблемою повільної передачі даних, можуть встановити свій пристрій 4G Connection booster. Цей мобільний софт розроблявся спеціально для покращення мобільного інтернету.

Програма захищає з'єднання від постійних розривів та підвищує стабільність роботи. Також прискорюється передача інформації під час використання 4G. Це дуже корисно, якщо смартфон використовується як точка доступу.

Net Master

Це безкоштовний додаток для збільшення швидкості інтернету , який можна встановити на будь-який сучасний смартфон. Net Master не вимагає вимог до характеристик телефону і тому підійде навіть для бюджетних моделей. До основних можливостей софту можна віднести:

 • перевірка швидкості передачі та прийому інформації;
 • можливість увімкнення VPN для доступу до заблокованих ресурсів;
 • прискорення роботи Інтернету.

Підсилювач сигналу мережі

Ця програма використовується, щоб телефон міг збільшувати прийом мережного сигналу. Такий підсилювач підійде для людей, які часто стикаються з урвищами зв'язку.

Налаштовувати софт вручну не доведеться. Відразу після установки програма самостійно вибирає оптимальні параметри, щоб смартфон краще приймав сигнал мережі.

Тест швидкості інтернет-каналу

Щоб перевірити, чи змогла збільшити швидкість передачі інформації, можна скористатися за допомогою Speedtest.

На персональному комп'ютері треба зайти на сайт та натиснути кнопку «Почати перевірку». За кілька хвилин на екрані з'являться результати. На смартфоні замість сайту краще використовувати мобільний додаток Speedtest. Запустивши його, потрібно натиснути кнопку для перевірки швидкості передачі даних.

Повільна робота інтернету — проблема, з якою стикаються багато хто. Щоб вирішити її, можна скористатися спеціальним софтом для прискорення роботи інтернет-з'єднання.

nBook
Додати коментар