Пошук нових повідомлень Whatsapp

У користувачів соцмережі виникає багато запитань, побачивши повідомлення «Пошук нових повідомлень» у WhatsApp: що це таке, чи є помилкою і як його позбутися. У більшості випадків це сповіщення просто попереджає людину про пошук оновлень у чатах. Однак іноді рядок зависає або з’являється занадто часто, через що починає завдавати незручностей. Я розповім, як прибрати це сповіщення.

Пошук нових повідомлень Whatsapp: що це таке, можливість відключення, причини появи повідомлення

У користувачів WhatsApp є питання пошуку нових повідомлень.

«Пошук нових повідомлень» – що за повідомлення

Попередження з’являється, коли програма намагається просканувати всі чати та знайти нові повідомлення, але не може. У нормі процес відбувається непомітно для людини у фоновому режимі. При стандартному виконанні пошуку найчастіше не отримує жодних повідомлень.

Якщо програма не може отримати доступ до діалогів, вона попереджає про це власника пристрою таким чином.

Чому з’являється і чи є помилкою

Головне питання, яке турбує користувачів, побачивши рядок «Пошук нових повідомлень» у WhatsApp, – що це таке: збій або норма. Однозначно сказати, чи є оповіщення помилкою неможливо. Зрідка рядок з’являється на тлі відсутності неполадок, проте майже відразу зникає, тому користувач не помічає його. Якщо людина часто бачить попередження і вона не зникає самостійно, це означає, що програма не може перевірити чати в штатному режимі. Тому повідомлення іноді вважають помилкою.

Найчастіше оповіщення виникає в тих випадках, коли користувач має проблеми з інтернет-з’єднанням. В результаті програма не може отримати доступ до діалогів. Іноді поява попередження пов’язана з технічними неполадками серверів WhatsApp. Рідше помилка виникає при збої роботи внутрішнього програмного забезпечення.

Пошук нових повідомлень Whatsapp: що це таке, можливість відключення, причини появи повідомлення

Поява попереджень часто пов’язані з технічними неполадками.

Як прибрати повідомлення

У нормі повідомлення про сканування зникає протягом 1 хвилини самостійно. Якщо рядок продовжує відображатися та дратує вас, ви можете відкрити панель повідомлень та видалити її стандартним для вашого пристрою способом. Наприклад, користувачам Android потрібно розблокувати смартфон, торкнутися верхньої частини екрана та потягнути палець униз, не відриваючи його від поверхні дисплея. Потім слід пересунути рядок праворуч або ліворуч.

Що робити, якщо оповіщення не пропадає у WhatsApp взагалі

Якщо попередження не пропадає, спробуйте перезапустити програму або перезавантажити пристрій. За відсутності позитивного результату перевстановіть програму. Це очистить кеш-файли та поверне налаштування до стандартних.

Якщо вимкнути попередження виходить, але воно продовжує з’являтися, можливо, причина криється у поганому інтернет-з’єднанні. Перевірте швидкість стороннім інструментом: 128 Кбіт/с повинно вистачати для обміну текстовими повідомленнями.

Якщо показники низькі або вам не вдається завантажити інші сайти, спробуйте змінити розташування.

Якість з’єднання погіршується через великі перешкоди, наприклад, стіни або будівлі. У підвальних приміщеннях з’єднання з інтернетом найчастіше відсутнє. Найвища швидкість спостерігається на відкритій місцевості чи піднесенні у зоні покриття оператора.

Під час використання Wi-Fi роутера перейдіть до кімнати, де стоїть пристрій. Якщо це неможливо, розмістіться у сусідній. Поставте роутер трохи вищим – це допомагає трохи покращити показники. Тримайте його подалі від інших пристроїв. Спробуйте перезапустити обладнання.

Пошук нових повідомлень Whatsapp: що це таке, можливість відключення, причини появи повідомлення

Якщо повідомлення не пропадає, змініть налаштування повідомлень.

Ви можете повністю вимкнути всі оповіщення від програми, однак у цьому випадку ви не побачите попередження про нові повідомлення. Для цього потрібно:

  1. Зайти до меню.
  2. Вибрати розділ “Налаштування”.
  3. Натиснути на пункт “Повіщення”.
  4. Знайти у списку програм WhatsApp.
  5. Перевести повзунок із оповіщеннями у неактивне положення.

Послідовність дій, залежно від моделі смартфона та операційної системи, може різнитися.

Огляд

nBook
Додати коментар