Поради щодо виявлення підроблених товарів в інтернеті

Поради щодо виявлення підроблених товарів в інтернеті

Наближаються новорічні свята і кількість покупок в інтернеті зростає. Однак так само як і ризики, оскільки шахрайство зростає з метою, щоб будь-який користувач купив щось підроблене. Тому у цій статті ми хочемо дати кілька простих рекомендацій для перевірки справжності продукту. Таким чином, ми уникнемо покупки підробки або пристрою, який насправді не відповідає заявленим характеристикам.

Як уникнути покупки підробки в інтернеті

Ми можемо думати про багато продуктів. Наприклад, мобільні телефони, планшети чи будь-яке електронне обладнання. Але ми повинні мати на увазі, що ми можемо опинитися на підробленій веб-сторінці, де нам нічого не відправлять або навіть запустять вірус на наш пристрій. Тому перед покупкою важливо перевірити деякі моменти.

Перегляд URL-адреси веб-сторінки

Перше, що ми повинні побачити, це адреса веб-сайту. Ви повинні переконатися, що це справді правильний URL сайту. Наприклад, якщо ми введемо Aliexpress, перевірте, чи дійсно домен відповідає цій платформі. Те саме і з будь-яким іншим інтернет-магазином, який ми відвідуємо в мережі.

Поради щодо виявлення підроблених товарів в інтернеті

Іноді хакери створюють сторінку, яка виглядає так само або майже така, як справжня. Вони прагнуть заплутати жертв, змусивши їх думати, що вони знаходяться на сайті відомого інтернет-магазину. Але насправді користувачі надсилають свої дані або купують щось на підробленому сайті, де вони нічого не отримають або це буде підроблений продукт.

Перевірити способи оплати

Також важливо ознайомитись із методами оплати, які приймає веб-сайт. Це може допомогти з'ясувати, чи маємо ми справу з чимось небезпечним. Якщо ми бачимо, що інтернет-магазин приймає платежі, наприклад, за допомогою картки або PayPal, це вже дає певний спокій.

Ви повинні шукати сайти, де нам дозволяють платити за допомогою методів захисту. Таким чином, якщо нас обдурять або надішлють нам товар, який не відповідає заявленим характеристикам, ми зможемо повернути гроші.

Проаналізувати специфікації

Якщо ви збираєтеся купити електронний продукт, наприклад, мобільний телефон, вам необхідно уважно ознайомитися з його характеристиками. Іноді це не афера як така, але інтернет-магазини пропонують купити дуже схожий пристрій з іншими характеристиками. Тому ми думаємо, що ця спецпропозиція, але насправді купуємо підроблений товар.

Поради щодо виявлення підроблених товарів в інтернеті

Отже, ми повинні переконатися, що назва продукту правильна і що його специфікації також правильні. Наприклад, подивитися камеру, оперативну чи внутрішню пам'ять у мобільному телефоні тощо.

Пошук відгуків в інтернеті

У нас завжди є можливість пошукати в інтернеті відгуки на конкретний магазин або пристрій, який хочемо купити. Таким чином, ми можемо бачити коментарі інших користувачів, які вже купили товар і можуть попередити про можливе шахрайство або просто сказати, що все пройшло добре.

Сьогодні, просто виконавши пошук у Google або Яндекс, ми можемо знайти дані та інформацію будь-якого типу. Ми маємо цей простий спосіб, який може допомогти нам виявити підроблені товари при покупці в інтернеті.

nBook
Додати коментар