Помилка “на жаль не вдалося підключитися до Skype” – що робити

Багато хто використовують інтернет для того, щоб спілкуватися з друзями чи родичами з відеозв'язку. Є чимало різних програм, які дозволяють телефонувати іншим людям. Особливою популярністю користується Skype. Він має великий функціонал і вигідно виділяється на тлі інших месенджерів. Однак, незважаючи на всі переваги, є в нього і недоліки. Користувачі часто стикаються з помилкою “на жаль, не вдалося підключитися до Skype”. Щоб вирішити цю проблему, треба заздалегідь ознайомитись з причинами її появи та методами усунення.

Помилка

Скайп видає помилку “на жаль, не вдалося підключитися”: що це таке

При використанні програми деякі користувачі скаржаться, що не вдалося підключитися до Скайп. Це досить серйозна проблема, тому що через неї не вдається скористатися цим месенджером. Помилка з'являється під час спроби підключення до серверів. Найчастіше з нею стикаються користувачі персональних комп'ютерів, що працюють на операційній системі Віндовс.

Перш ніж спробувати самостійно позбавитися помилки, необхідно розібратися з тим, чому не вдається підключитися до Скайпу. Є кілька поширених причин, з якими потрібно заздалегідь ознайомитись:

  • Відсутність Інтернету. Найчастіше Скайп перестає працювати через те, що зникло підключення до мережі Internet. Тому якщо не вдається з'єднатися з серверами, необхідно переконатися в тому, що інтернет працює. Для цього потрібно подивитися на значок стану мережі, розташований на панелі завдань у нижньому правому куті. Також можна спробувати відкрити сторінку у браузері. Якщо вона не відкриватиметься, значить мережа не працює.
  • Застаріла версія ОС. Користувачі, які користуються старими версіями Віндовс, найчастіше стикаються з такою помилкою. Справа в тому, що Скайп активно використовує компоненти вбудованого в ОС браузера Internet Explorer. Бажано, щоб його версія була не нижче 8. У Windows XP використовується стара версія Internet Explorer і це призводить до того, що Skype не бачить інтернет і не може підключитися до мережі.
  • Використання старої версії Skype. Досить часто софт перестає працювати через відсутність останніх оновлень. Застарілі версії часто починають некоректно функціонувати та перестають підключатися до серверів. Тому слід стежити, щоб Скайп вчасно оновлювався.

Помилка

Додаткова інформація! Якщо Skype не підключається до Інтернету Windows XP, краще інсталювати операційну систему. Справа в тому, що ця ОС вже давно застаріла і на ній не працює багато програм. Замість неї краще використовувати Windows 8 чи 10.

Які програми можуть блокувати з'єднання

Іноді Skype не може підключитися до серверів через встановлені на комп'ютері програми. Деяке стороннє програмне забезпечення може блокувати з'єднання з мережею і через це месенджер перестає працювати. Необхідно ознайомитися з типами програмного забезпечення, які можуть заблокувати з'єднання:

Антивіруси

Деякі вважають, що софт для захисту від вірусів приносить тільки користь. Однак це не так.

Використовуючи антивіруси, багато користувачів стикаються з низкою проблем. Найголовніше – блокування доступу до мережі Internet. Справа в тому, що через неправильне налаштування деякі антивіруси починають обмежувати доступ до мережі. Тому, якщо Skype не підключається до інтернету, треба переконатися, що в цьому не винен софт для видалення шкідливого ПЗ.

Брандмауер

В операційній системі Windows за замовчуванням активовано брандмауер. Це спеціальний захисний екран, з допомогою якого здійснюється фільтрація даних, які з мережі Internet.

Залежно від настройок, що використовуються, брандмауер може обмежити доступ до мережі для деяких програм. Тому, якщо в Skype немає з'єднання з інтернетом, але інтернет є, треба переконатися, що захисник вимкнений.

Помилка

Шкідливе ПЗ

Іноді Скайп неможливо підключити до Інтернету через віруси на персональному комп'ютері. Деякі шкідливі програми блокують з'єднання з мережею і через це месенджер не може підключитися до серверів.

Щоб позбутися їх, доведеться встановлювати сторонні антивіруси та сканувати систему.

Додаткова інформація! Перш ніж зайнятися скануванням комп'ютера на шкідливе програмне забезпечення, потрібно оновити бази даних антивірусу. Це допоможе в рази збільшити ефективність софту.

Що робити, якщо Skype не підключається до інтернету: пошук причин збою та їх усунення

Помилка

Вибір способу усунення цієї проблеми великою мірою залежить від цього, через що вона виникла. Наприклад, якщо Скайп не підключається через використання застарілої версії, його потрібно оновити. Покрокова інструкція з оновлення виглядає так:

  1. Відкрити скайп.
  2. Натисніть пункт меню «Довідка». Він розташований у верхній частині вікна праворуч.
  3. Вибрати рядок “Про програму”. Після цього на екрані відкриється віконце, в якому вказано збирання ПЗ. Якщо вона виявиться застарілою, програма запропонує завантажити і встановити оновлення.

Бувають випадки, коли оновлення не допомагає усунути проблему. У таких ситуаціях необхідно перевстановити месенджер. Щоб зробити це, треба виконати таку послідовність дій:

  1. Видалити програмне забезпечення. Для цього треба увійти до «Установки та видалення програм» і знайти Скайп.
  2. Перейти на офіційний сайт Skype.
  3. Завантажити на ПК інсталяційний файл.
  4. Запустити завантажений файл та встановити софт на комп'ютер.

Помилка

Після завершення інсталяції необхідно відкрити Скайп та перевірити його працездатність. Якщо навіть після цього не працює Skype, слід перевірити підключення до інтернету та спробуйте ще раз.

Люди, які часто використовують Skype, регулярно стикаються з тим, що він не може підключитися до серверів. Щоб вирішити цю проблему, треба дізнатися чому таке трапляється і що можна зробити для відновлення роботи Скайпу.

nBook
Додати коментар