Помилка 678 при підключенні до інтернету – як усунути

Інтернет – досить велике мережеве об'єднання, яке використовується для зберігання та передачі різних типів даних. За роки існування інтернету було випущено чимало пристроїв, які використовують для роботи різні протоколи. Ось тому користувачам періодично доводиться стикатися з різними помилками. Досить часто з'являється помилка 678 під час підключення до інтернету.

Причини появи

Помилка 678 при підключенні до інтернету - як усунути

Перш ніж виправити помилку, необхідно ознайомитися з причинами її появи. Повідомлення з кодом 678 можливе у таких випадках:

 • Проблеми із кабелем. Найчастіше помилка виникає через несправності кабелю, через який здійснюється підключення до глобальної мережі.
 • Несправності модему. Проблема може виникнути через пошкодження плати модему.
 • Проблеми із драйверами. Іноді помилки при підключенні інтернету виникають через неправильну установку мережних драйверів на Віндовс.
 • Шпигунські програми та віруси. Деякі вірусні програми впроваджуються у драйвер мережного обладнання, через що він починає погано працювати.
 • Антивірусні програми. Деякі антивіруси або вбудований брандмауер можуть заблокувати мережне обладнання, що призводить до помилки.
 • Проблеми у провайдера Іноді повідомлення з таким кодом з'являється з вини провайдера.

Зверніть увагу! В окремих випадках код 678 з'являється, якщо модем просто не підключений до мережі.

Способи виправлення

Є кілька дієвих способів, які допоможуть швидко усунути проблему та відновити з'єднання з Інтернетом.

Перевірка кабелю

Помилка 678 при підключенні до інтернету - як усунути

Спочатку необхідно уважно оглянути кабель мережі, щоб переконатися, що він надійно підключений до роутера. Провід краще оглянути повністю та перевірити його на наявність візуальних дефектів. Якщо зовні кабель цілий і на ньому немає видимих пошкоджень, потрібно оглянути джеки та перевірити якість їх обтиску.

Також треба переконатися, що дані надходять до модему. Щоб перевірити це, необхідно перейти в “Пуск”, натиснути кнопку “Виконати” і прописати команду “Ping”. Після цього з'явиться віконце. Якщо в ньому буде показано передачу пакетів, то з кабелем немає жодних проблем. В іншому випадку доведеться замінити старий кабель на новий.

Установки мережевого адаптера

Часто помилка 678 з'являється через неправильну роботу адаптера. Щоб переконатися у його працездатності, необхідно перевірити статус адаптера. Самостійно зробити це досить легко. Перейдіть до меню «Пуск» і виконайте команду «ncpa.cpl». Після цього потрібно вибрати параметр «Увімкнути», щоб адаптер змінного струму почав працювати.

Проблеми з модемом чи роутером

Помилка 678 при підключенні до інтернету - як усунути

Поява помилки 678 може означати, що несправний роутер або модем. Це обладнання відповідає за передачу даних. Іноді у його роботі відбуваються збої, через що воно може почати підвисати. Щоб відновити працездатність роутера чи модему, необхідно виконати такі дії:

 1. Від'єднати мережевий кабель. Витягувати його треба дуже обережно, щоби випадково нічого не пошкодити.
 2. Вимкнути модем від електричної мережі. Зробити це можна декількома способами: натиснути кнопку ззаду або витягнути шнур з розетки.
 3. Підключити мережний кабель та шнур у розетку. Після підключення налаштування пристрою повинні скинутися до стандартних налаштувань.

Можна також інсталювати драйвери. Для цього треба зробити таке:

 1. Перейти до «Диспетчера пристроїв». Для цього треба увійти в «Пуск» та перейти у властивості вкладки «Мій комп'ютер».
 2. Видалити драйвер. У вікні “Диспетчера пристроїв” треба знайти мережне обладнання, видалити його та перезавантажити персональний комп'ютер.
 3. Встановити драйвер. Після перезапуску комп'ютера потрібно повторно увійти в диспетчер пристроїв, вибрати в ньому невідомий пристрій і оновити драйвер із зазначеного місця на жорсткому диску.

Важливо! Після виконання вищезгаданих дій необхідно обов'язково перезавантажити комп'ютер, щоб усі зроблені зміни почали діяти.

Створення нового підключення

Помилка 678 при підключенні до інтернету - як усунути

Усунути помилку 678 можна за допомогою створення нового підключення. Для цього треба виконати такі дії:

 1. Перейти до «Мережеві підключення», які знаходяться в «Панелі керування».
 2. Перейти до меню та натиснути на копію з написом «Нове підключення».
 3. Вибрати пункт “Підключення вручну”.
 4. Ввести логін та пароль.
 5. Натиснути кнопку «Підключення».

Відновлення Winsock

Часто буває, що завдяки відновленню Winsock вдається позбавитися проблем із підключенням до інтернету. Щоб відновити його, необхідно зайти в Пуск і виконати команду Netsh Winsock Reset. Після цього потрібно перезавантажити персональний комп'ютер, щоб зміни були застосовані.

Дзвінок на технічну підтримку

Якщо після перевірки всіх розглянутих причин появи помилки підключити комп'ютер до всесвітньої мережі не виходить, доведеться звернутися за допомогою до технічної служби підтримки провайдера. Знайти контактний телефон можна на офіційному сайті компанії, яка надає інтернет-послуги.

Важливо! При розмові з оператором треба точно сформулювати питання і описати проблему. Це допоможе оператору визначити можливу причину, якщо вона не пов'язана із проблемами на стороні провайдера.

Як усунути на Windows XP

Помилка 678 при підключенні до інтернету - як усунути

Часто виникає помилка 678 при підключенні до інтернету Windows XP. Варто зазначити, що код проблеми може залежати від версії операційної системи. Наприклад, 678 уражає Windows XР. На сучасніших версіях операційної системи при підключенні до мережі з'являються помилки з кодом 815 або 651.

Незалежно від версії ОС, проблема з підключенням до інтернету вирішується однаково за допомогою вищеописаних способів.

Якщо при підключенні комп'ютера до інтернету з'являється помилка з кодом 678, слід спробувати усунути її, попередньо розібравшись із причинами проблеми.

nBook
Додати коментар