Помилка 651 при підключенні до інтернету – як усунути

Багато власників персональних комп'ютерів мають такі проблеми при вході в інтернет. Існує безліч причин, які провокують накладки зв'язку, які потрібно виправляти за першого збою.

Чому з'являється помилка 651 при підключенні до Інтернету на Windows 7, 10

Помилка 651 при підключенні до інтернету - як усунути

До списку поширених факторів, що провокують проблему «помилка 651 інтернет», входить:

 • технічні проблеми з боку інтернет-провайдера;
 • неправильно вибрані налаштування на ПК;
 • неправильне налагодження модему або маршрутизатора;
 • програмний чи апаратний варіант неполадок;
 • блокування антивірусної програми.

Якщо проблеми виникають при первинній спробі запуску, існує ймовірність неправильного внесення даних при формуванні швидкісного підключення. Потрібно ретельно перевіряти ще раз всю інформацію і переконатися в правильно заповнення форм. Якщо дилема не в цьому, можна звернутися в службу технічної підтримки провайдера.

Помилка 651 при підключенні до інтернету - як усунути

Що робити, якщо помилка 651 при підключенні до інтернету через роутер?

У разі відсутності реакції системи на прості дії необхідно перевірити налаштування маршрутизатора. У деяких випадках достатньо скинути їх, провести перезавантаження ПК та створити нове підключення.

Важливо! Якщо пристрій проводить роздачу інтернету через технологію вай-фай, то на персональному комп'ютері високошвидкісний зв'язок не потрібно створювати. Це також стосується зв'язування інтернет-кабель-маршрутизатор-ПК.

Сучасна апаратура працює у двох режимах:

 1. Як “роутер” – прилад функціонує за замовчуванням і не потребує спеціальних налаштувань для швидкісного зв'язку на ноутбуці. Він самостійно встановлює зв'язок із провайдером через протокол PPPoE. Необхідна інформація вписується на сторінці налагодження маршрутизатора (адреса браузера залежить від моделі: 192.168.0.1, 192.168.0.0 або 192.168.1.1). Якщо в такому режимі відбувається спроба створити швидкісне з'єднання, на екрані з'явиться повідомлення із зазначеною помилкою.
 2. Як “бридж” – апаратура здатна функціонувати в режимі “мосту”. І тут доводиться на комп'ютері запускати майстри зі створення високошвидкісного зв'язку. Насправді такий варіант немає сенсу – жодних переваг від цієї системи користувач не отримає.

Важливо! Формування нового підключення або зміна його налаштувань необхідно при підключенні інтернету через шнур без зв'язку з модемом. В інших випадках його проведення не є актуальним.

Якщо роутер є, то налагодження відбувається в ньому. Інформацію можна знайти в інструкції до апаратури або звернення до провайдера. Для входу за адресою 192.168.0.1 або 192.168.1.1 знадобиться логін та пароль. Вони написані на нижній стороні пристрою. Інші дані доведеться уточнювати у постачальника послуг.

Перевірка підключення патч-корду та інтернет кабелю

Цілісність шнурів відіграє велику роль у стабільній роботі інтернету. За наявності ADSL-модему потрібно подивитися, чи на ньому світиться індикатор «DSL» або «Line». Якщо він не горить поступово, а блимає, то проблематика пов'язана з лінією.

Якщо до комп'ютера йде кручена пара, то надійність зв'язки перевіряється в точці підключення дроту до материнської плати. Там є індикатори, які повідомляють її роботу. У разі відсутності визначника функціональності статус перевіряється в меню «Мережевих підключень».

Визначення працездатності проводиться покроково:

 1. Вивчення індикаторів. Якщо вони присутні, але не світяться або блимають, неполадка полягає в шнурі.
 2. Потрібно увійти на ПК до блоку «Панелі управління», з нього перейти на «Інтернет та мережу», потім переміститися в «Мережеві підключення». За відсутності останнього підрозділу потрібно відкрити “Зміна параметрів адаптера”, вибрати актуальний зв'язок та за допомогою правої клавіші миші активізувати параметр “Стан”.
 3. Провід у порядку, якщо система показує швидкість 100 Мбіт/с, а «Стан середовища» знаходиться в режимі «Підключено». Проблеми з дротом показує низька швидкість – близько 10 Мбіт/с.

Важливо! Перевірка патч-кордів крученої пари та кабелів проводиться спеціальними LAN-тестерами. Вони показують місце порушення цілісності одного зі шнурів під ізоляційним матеріалом.

Помилка 651 при підключенні до інтернету - як усунути

Пошук проблеми в антивірусі та налаштуваннях роутера

До відомих причин неполадок із зв'язком відносять встановлені програми для захисту персонального комп'ютера:

 • антивірусні програми;
 • фаєрволи;
 • сторонні засоби.

Важливо! Якщо виникає помилка 651 при підключенні до інтернету, існує ризик, що роботу блокує одна з нещодавно встановлених програм. Потрібно відключити софт та спробувати заново приєднатися до інтернету.

Перезапуск роутера та комп'ютера

Для вирішення питання як виправити помилку 651 при підключенні до інтернету Windows 7 можна провести перезавантаження ПК, маршрутизатора і модему (якщо він присутній у схемі). Вимкнення апаратури займає кілька хвилин, потім комп'ютер повинен самостійно провести налаштування зв'язку. Пізніше користувач може спробувати вийти в інтернет.

Помилка 651 при підключенні до інтернету - як усунути

Збій підключення з помилкою 651 при підключенні безпосередньо через провід провайдера

До найпростіших питань дисфункції відносять проблеми самого комп'ютера. Щоб перевірити теорію та переконатися в її хибності, необхідно:

 • Оглянути ADSL-модем – якщо нещодавно пройшла гроза, вона могла стати джерелом неполадки. Індикатори «Link» або «DSL», що блимають, говорять про несправність лінії або самого апарата.
 • Розлад старого підключення – достатньо провести його видалення та створити заново. Для цього треба скористатися інструкцією від провайдера із внесенням логіну та паролю.

Важливо! Найчастіше питання вирішуються зверненням до постачальника послуг. Можна зателефонувати або звернутися до спеціаліста в чаті, за допомогою електронної пошти.

Помилка 651 при підключенні до інтернету - як усунути

Що робити за наявності кількох підключень

Якщо у користувача організована домашня локальна мережа або в другій мережній платі стоїть шнур від стороннього провайдера, зв'язком можуть виникати неполадки. У першому випадку її відключають через «Центр управління загальним доступом та мережами» з переходом до «Зміна параметрів адаптера».

Важливо! В якості заходів профілактики збоїв можна вимкнути та підключити заново вхід по локальній мережі.

Перезапуск комп'ютера

При дилемі з роботою ПК необхідно вимкнути не лише його, та й передавач. Через одну хвилину з маршрутизатора піде залишкова напруга і лише після цього апаратуру можна знову активізувати. Якщо перезапуск не допоміг, слід рухатися далі.

Зв'язок із провайдером для вирішення проблеми

Багато хто цікавить, що робити, якщо з'являється помилка 651 при інтернет-з'єднанні. Насамперед, треба згадати, чи відбувалися зміни в налаштуваннях обладнання і як раніше працював зв'язок. Якщо до появи повідомлення все йшло чудово, то проблема може бути у провайдера. Користувач повинен зателефонувати йому та повідомити про несправність. Питання відсутність зв'язку вирішується постачальником послуг самостійно.

Друга дилема – це не закриття старої сесії у провайдера та неможливість відкриття нової. У цьому випадку фахівці радять від'єднати апаратуру від кабелю та почекати півгодини. Після цього приєднати все назад та повторити спробу входу. Зазвичай після процедури питання вирішується.

Помилка 651 при підключенні до інтернету - як усунути

Інші способи виправити проблему

У деяких випадках пошкодження системного файлу «raspppoe.sys». Він відповідає операційній системі Windows за функціональність протоколу PPPoE. Знайти його можна за адресою: C:WindowsSystem32Drivers.

Як перевірити підозру:

 • знайти сторонню копію файлу на іншому пристрої або завантажити його з Інтернету;
 • провести збереження старої інформації у тимчасовому каталозі;
 • зробити заміну відомостей.

Якщо після цих дій, тема залишилася актуальною, потрібно повернути файл на колишнє місце і продовжувати шукати джерело збою.

Помилка 651 при підключенні до інтернету - як усунути

Виконання скидання настройок мережі через командний рядок

При впевненості в правильності підключення та цілісності проводів можна спробувати скинути налаштування мережі TCP/IP:

 • Для виконання процедури в Windows 7 та 8 проводиться запуск командного рядка від імені адміністратора: з «Пуску» треба перейти до «Виконати» та «cmd.exe». Потім по черзі ввести дві команди: netsh winsock reset з натисканням клавіші Enter і netsh int ip reset c:resetlog.txt, треба натиснути на Введення і дочекатися завершення процедури. Для збереження внесених змін потрібне перезавантаження ПК.
 • Для Віндовс 10 процес відбувається за іншою схемою: з «Пуску» треба переміститися в «Параметри», відкрити підрозділ «Інтернет та мережу», у вкладці «Стан» знайти клавішу «Скинути мережу». Після завершення маніпуляцій комп'ютер слід перезавантажити.

Помилка 651 при підключенні до інтернету - як усунути

Закінчивши зі скиданням мережевих налаштувань, користувач повинен створити швидкісне підключення:

 1. З “Пуску” перейти до підрозділу “Панелі управління”.
 2. З блоку «Інтернет та мережа» переміститися до «Центру управління спільним доступом та мережами».
 3. У розділі «Зміна параметрів мережі» виберіть «Налаштування або створення нової мережі або підключення».
 4. У вікні «Вибір варіанта підключення», що з'явилося на дисплеї, знайти «Підключення до інтернету».
 5. У реєстрі вибрати Високошвидкісне з протоколом PPPoE.
 6. Далі вказати варіант приєднання – кабельне або через DSL, внести ім'я користувача та пароль.

Завершується процедура введенням нового імені мережі, надання дозволу використання цього підключення іншим користувачам або заборони спільної роботи.

Вимкнення Receive Side Scaling та Offloading support

Увімкнені параметри можуть провокувати нестабільну роботу системи. Щоб вирішити конфліктну ситуацію, їх потрібно вимкнути. Питання найчастіше з'являється на старих версіях операційної системи Windows, але може виникати і в 7 або 10 випуску.

При ручному введенні PPTP-протоколу на дисплеї виникає помилка 651. Якщо дія пройшла автоматично, то з'являється код 800. Єдине рішення – перехід до редактора реєстру ОС та вимкнення параметрів Receive Side Scaling та Offloading support:

 1. Після відкриття “Пуску” треба натиснути на блок “Виконати”.
 2. У вікні, що виник на дисплеї, написати «regedit» і натиснути на кнопку введення.
 3. Праворуч потрібно клацнути по порожньому місцю правою клавішею мишки і вибрати “Створити” з переходом у параметр “DWORD”.
 4. Параметр, що створюється, слід назвати «EnableRSS» з присвоєнням значення «нуль».
 5. Створити ще один параметр з ім'ям DisableTaskOffload, його значення дорівнює одиниці. Якщо він присутній у розділі, потрібно змінити лише значення на цифру «1».

Важливо! Щоб внесені зміни набули чинності, користувач повинен перезавантажити ПК та перевірити стан мережі. Правильно виконаний алгоритм повинен позбавити неполадок та появи повідомлень про них від системи.

Помилка 651 при підключенні до інтернету - як усунути

Переустановка драйверів для мережної карти

Щоб перевірити програмне забезпечення мережної картки, необхідно увійти до диспетчера пристроїв і знайти мережний адаптер. Якщо біля нього стоїть жовтий знак оклику, то система вимагає переустановки драйвера.

За відсутності результатів, свіже оновлення потрібно шукати в інтернеті. Існує ймовірність, що старе програмне забезпечення некоректно працює, особливо після оновлення операційної системи з істотними змінами. У цьому випадку Віндовс може вступати в конфлікт зі старим драйвером та видавати помилку.

Помилка 651 при підключенні до інтернету - як усунути

Вимкнення IPv6

Позбутися нав'язливої помилки можна шляхом відключення функціоналу IPV6 та відкату до перевіреного IPV4. По з'єднанню, що працює зі збоями, потрібно клацнути правою кнопкою миші і натиснути на «Властивості». Знайти в меню блок «Мережа» та зняти галочку, встановлену біля напису IPV6.

Помилка 651 при підключенні до інтернету - як усунути

Вимкнення TCP-налаштування

ОС Windows для нормальної роботи програм, що працюють з TCP-пакетами, є функція IP Receive Window Auto-Tuning. Для домашньої мережі вона не використовується, тому її потрібно вимкнути, щоб функціонал не втручався у роботу протоколу PPPoE.

Для виконання процедури у користувача має бути право адміністрування:

 1. Слід відкрити командний рядок, провести скидання до заводських параметрів журналу протоколу TCP/IP за допомогою команди «netsh int ip reset resetlog.txt».
 2. Вимкнути функціонал за допомогою команди “netsh interface tcp set global autotuning = disabled”.

Якщо все обладнання справне, з боку провайдера немає неполадок, антивірусні програми та брандмауери відсутні, можна спробувати переустановку операційної системи. Питання актуальне, якщо процедура проходила дуже давно чи ніколи не здійснювалася.

Виправлення помилки 651 означає пошук первинного джерела її виникнення. Поетапне використання вищевказаних інструкцій допоможе усунути неполадки та отримати вільний доступ до Інтернету.

nBook
Додати коментар