Помилка 0x800f0922 у Windows 10 під час інсталяції оновлень

Сьогодні багато власників ПК та ноутбуків використовують операційну систему Віндовс 10. Незважаючи на те, що вона постійно допрацьовується та покращується, люди часто стикаються з проблемами при її використанні. Одна з них – поява помилки 0×800f0922 Windows 10 під час встановлення оновлень. Щоб позбутися її, потрібно заздалегідь розібратися з причинами її появи та основними методами виправлення.

Помилка 0x800f0922 у Windows 10 під час інсталяції оновлень

Причини виникнення

0×800f0922 — помилка оновлення Windows 10, якої багато хто хоче позбутися. Однак для початку треба розібратися, через що вона з'являється під час того, як користувач намагається оновити ОС.

Серед основних причин можна виділити таке:

 • Обрив інтернету. Можливо, оновлення не встановлюються після нестабільної роботи інтернету. Часто через це на екрані з'являється напис “Не вдалося інсталювати оновлення Windows 10” з помилкою 0×800f0922.
 • Ушкодження інсталяційних файлів. Бувають випадки, коли неможливо оновлювати ОС через те, що більшість файлів установки пошкоджені.
 • Нестача вільного місця на HDD. Якщо не вдається встановити оновлення, це може свідчити про те, що HDD мало вільного місця.

Ще одна поширена причина – несумісність драйверів компонентів ПК та операційної системи.

Як виявляється помилка

Насправді далеко не всі одразу помічають появу цієї проблеми. Справа в тому, що вона починає виявляється тільки при встановленні оновлень KB 401429 для засобів безпеки у Віндовсі.

Перший симптом, що свідчить про те, що незабаром доведеться зіткнутися з помилкою – зависання завантаження файлів, які потрібні, щоб оновити ОС. Найчастіше виснути починає, коли завантаження досягає 90%. Через деякий час на екрані з'явиться повідомлення про те, що він не може оновитися.

Деякі користувачі не можуть інсталювати пакет оновлень, перестають працювати програми та системні функції.

Помилка 0x800f0922 у Windows 10 під час інсталяції оновлень

Код помилки 0×800f0922 Windows 10: як виправити

Люди, які бажають оновитись, зможуть виправити цю проблему декількома способами.

Запуск SFC

Це один із найпростіших способів, який використовується найчастіше. Щоб запустити утиліту для перевірки файлів (систему SFC), необхідно:

 1. Перейти до CMD. Відкривається він від імені адміністратора.
 2. Вписати команду sfc/scannow і дочекатися завершення сканування.

Коли процес буде закінчено, потрібно перезавантажити комп'ютер і спробувати встановити оновлення.

Скидання Windows Update

Щоб скинути параметри Центру оновлення, доведеться скористатися спеціальним засобом для усунення несправностей. Для цього необхідно:

 1. Перейти до параметрів ОС.
 2. Відкрийте розділ «Усунення несправностей».
 3. Вибрати “Всі категорії”.

Тепер слід дочекатися закінчення процедури перевірки на наявність неполадок. Коли вона закінчиться, можна буде перезапустити комп'ютер і перевірити, чи проблема зникла.

Помилка 0x800f0922 у Windows 10 під час інсталяції оновлень

Увімкнення NET Framework

Іноді це дійсно допомагає інсталювати оновлення без помилок. Щоб його увімкнути, треба:

 1. Зайти в “Панель управління”.
 2. Запустити стандартну утиліту «Компоненти та програми».
 3. У лівій частині вікна вибрати пункт “Компоненти”.
 4. У вікні, що з'явилося, поставити галку біля рядка «NET Framework».

Після цього можна намагатись оновлювати ОС.

Відключення антивірусу

Іноді проблема виникає через встановлену антивірусну програму. Справа в тому, що такий софт часто втручається в роботу операційної системи, що може призвести до збоїв.

Тому рекомендується відключити всі антивіруси та спробувати повторно завантажити оновлення на ПК.

Якщо все одно не вдається це зробити, можна знову включити софт для захисту комп'ютера від вірусів.

Перевірка жорсткого диска

Якщо перераховані вище способи не допомогли оновитися, потрібно перевірити HDD. Треба переконатися, що він не захаращений і на ньому є вільне місце для встановлення нових оновлень.

Якщо виявилося, що він майже повністю забитий, необхідно видалити зайві файли. Наприклад, можна деінсталювати програми, ігри або медіафайли, які використовуються дуже рідко.

Помилка 0x800f0922 у Windows 10 під час інсталяції оновлень

Вимкнення VPN

Бувають випадки, коли помилка 0×800f0922 Windows 10 під час встановлення оновлень з'являється через використання VPN. Іноді проксі блокує підключення до серверів Microsoft і це призводить до того, що не вдається оновити ОС. Тому, щоб позбавитися такої проблеми, треба відмовитися від VPN, вимкнути його і спробувати оновитися.

Збільшення розділу System Reserved

В окремих випадках Віндовс не може поставити нові оновлення через те, що розділ System Reserved повністю забитий. Єдиний спосіб виправити це – розширити розділ, щоб у ньому й надалі могли зберігатися дані. Варто зазначити, що стандартними засобами ОС зробити це не вдасться і тому доведеться ставити стороннє програмне забезпечення. Наприклад, можна використовувати для цього Partition Editor.

Переустановка NET Framework

Іноді для виправлення помилки доводиться встановлювати заново NET Framework. Робиться це так:

 1. Відкрити «Програми та компоненти».
 2. Знайти та видалити весь софт, який починається з напису “.NET”.

Потім необхідно повторно завантажити та встановити Framework.

Завантажити його можна із офіційного сайту Microsoft.

Сканування антивірусом

Шкідливе програмне забезпечення може негативно позначитися на роботі ОС і часто призводить до того, що не вдається оновити деякі компоненти. Тому рекомендується просканувати систему і переконатися, що вона не заражена вірусами. Якщо під час сканування було виявлено паразити, доведеться видалити їх.

Помилка 0x800f0922 у Windows 10 під час інсталяції оновлень

Що робити, якщо нічого не допомогло

У поодиноких випадках жоден із перерахованих вище способів не допомагає позбутися помилки. Однак є один ефективний метод, який точно допоможе. Щоб напис «Error» більше не з'являвся, потрібно повністю інсталювати Віндовс.

Намагаючись оновити ОС, дехто стикається з помилкою 0×800f0922. Кожен користувач ПК повинен знати, чому вона з'являється і що можна зробити, щоб її більше не було.

nBook
Додати коментар