Перенесення даних ватсап з Android на iPhone

Багато людей зберігають на смартфонах важливі листування до Ватсапу. Там залишаються потрібні фотографії, малюнки, таблиці, схеми, контакти. Тому користувачі дізнаються, як перенести Ватсап з Андроїда на iPhone. Для цього виділені офіційні методи, зміна облікового запису, резервне копіювання та інші можливості, якими може скористатися навіть початківець.

Перенесення даних ватсап з Android на iPhone

Для чого необхідно перенести Ватсап з Андроїда на iPhone

WhatsApp – це один з найпопулярніших файлообмінників, де можна пересилати такі дані:

 • текстові та голосові повідомлення, листування;
 • малюнки, картинки, зображення, фотографії;
 • файли, архіви, PDF-програми;
 • геодані, номери телефонів.

Вся інформація, яку надсилають на месенджер, зберігається там постійно. Багато користувачів намагаються зберегти його саме там, щоб не завантажувати пам'ять смартфона. Коли вони змінюють телефон на таку фірму, проблем не виникає. Всі програми з файлами, що зберігаються, відправляються на новий пристрій.

Якщо користувач змінює Android на iPhone, просто так Ватсап з усім вмістом не переноситься. Копіювання та передачу можна виконати лише за допомогою додаткових методів.

Перенесення даних ватсап з Android на iPhone

Перенесення Ватсапа з Андроїда на Айфон офіційним методом

Якщо потрібне перенесення WhatsApp з Android на iPhone, найпростішим, офіційним методом є завантаження спеціального програмного забезпечення.

Наприклад, допоможе Tenorshare iCare for WhatsApp Transfer. Це проста, але універсальна програма, яка має характеристики:

 • швидка та проста передача даних між різними ОС на смартфонах;
 • можливість створення резервних копій, щоб зберегти потрібні файли;
 • читання, переміщення, резервне копіювання посилань у HTML.

ПЗ сумісне зі старими та новими ОС на смартфонах. Завдяки йому користувач може бути впевнений у збереженні даних, можливості передачі інформації між смартфонами під час заміни.

Щоб виконати переміщення, користуються інструкцією:

 1. Встановлення програми на комп'ютер.
 2. Одночасне підключення одразу двох смартфонів.
 3. Натисніть кнопку «Перенесення».
 4. Поява автоматичного копіювання даних із WhatsApp, як тільки воно завершиться, натискають на клавішу “Продовжити”.
 5. Поява нового меню, де вводять номер мобільного телефону, необхідно для підтвердження копіювання даних.
 6. Натисніть кнопку «Перевірити», потім очікують, поки програма переміщатиме і синхронізуватиме файли.

На відміну від інших методів, застосування програмного забезпечення є найбезпечнішим способом, щоб перемістити дані, не пошкодивши ПК або смартфон. Параметри вдасться копіювати без втрати.

Програма підходить навіть новачкам, тому що не потрібно виконувати складні дії. Достатньо клацнути на одну клавішу, щоб програмне забезпечення почало виконувати дії автоматично.

Перенесення даних ватсап з Android на iPhone

Як перенести Ватсап з Андроїда на iPhone за допомогою функції зміни облікового запису

З покупкою нового телефону спочатку користувач радіє, але потім розуміє, скільки інформації може втратити. Тому важливо зрозуміти, як перенести чати WhatsApp з Android на iPhone.

Якщо користувач змінює не тільки телефон, а й сім-карту, потрібно переконатися, що стара та нова сімка вставлені у пристрій. Потім виконують послідовні дії, щоб перекинути дані:

 • заходять у налаштування телефону, вибираючи параметр «Обліковий запис/обліковий запис»;
 • у цьому розділі знаходять пункт меню «Змінити номер»;
 • з'являться додаткові розділи, де потрібно ввести номер телефону;
 • на смартфон прийде повідомлення з підтвердженням даних, його код потрібно ввести у віконце.

Після виконання наведених налаштувань будь-яка людина може за короткий термін авторизуватися, зайшовши в свій акаунт. Там автоматично будуть збережені дані, які будь-коли значилися в месенджері.

Якщо користувач втратив смартфон із сім-картою, вказаний метод не рекомендується. Потрібно зателефонувати оператору, щоб заблокувати сімку, інакше зловмисник може нею скористатися. Це призведе до того, що всі дані, збережені в месенджері, будуть втрачені.

Як перенести Ватсап з Андроїда на iPhone за допомогою резервного копіювання

На непередбачені випадки, які можуть статися як з телефоном, так і з сім-картою, рекомендується робити резервне копіювання даних. У ньому можна зберігати не тільки фотографії та номери телефонів, але й будь-які інші відомості, які зазвичай знаходяться на Вашому пристрої. Така функція доступна для WhatsApp.

Зазвичай у месенджері резервне копіювання відбувається 1 раз на кілька днів. Але якщо користувачеві потрібно скоригувати ці параметри, він може здійснити функцію вручну. Наприклад, якщо в найближчі кілька годин йому потрібно буде перенести всі дані в новий смартфон.

Дії здійснюють за етапами:

 • переходять у програму, відкривають меню, вибираючи пункт «Налаштування»;
 • послідовно натискають на клавіші, що відкриваються — «Чати», «Резервна копія чатів», «Резервне копіювання»;
 • у цьому розділі можна вибрати звичний або новий механізм копіювання даних.

Перенесення даних ватсап з Android на iPhone

Як тільки функція активована, пристрій самостійно зберігає дані.

При здійсненні настройок можна зберігати дані в різних областях. Наприклад, хмара, картка пам'яті, смартфон. Найнадійніше – вибрати першу методику.

Додатково резервне копіювання з переносом Ватсап з Андроїда на iPhone можна здійснювати через Google Диск. Для цього виконують послідовні процедури.

 • Відкривають Messenger, переходячи в налаштування. Для цього достатньо натиснути на 3 точки, розташовані у верхній правому ділянці.
 • Клацають розділ «Чати», потім шукають «Резервна копія чатів». Переходять до Google диска, підключаючи резервне копіювання вручну. Вибирають розділ, де необхідно зберегти дані.
 • Повертаються в розділ налаштувань, де натискають кнопку «Резервне копіювання».

Як тільки перераховані дії виконані, WhatsApp стискає файли, надсилаючи їх на диск. Коли користувач буде включати комп'ютер і переходити до Google Диск, система автоматично вкаже напис про збереження резервної копії. Потрібно погоджуватися на завантаження, щоб дані збереглися, не видалялися.

У подібному форматі можна зберігати відео. Але якщо їх багато або вони великі, це може знадобитися аж до кількох годин.

Перенесення даних ватсап з Android на iPhone

Перенесення Ватсапа з Андроїда на iPhone через адресу електронної пошти

Якщо інші методики складні або виходять, можна скористатися електронною поштою. Але для цього користуються не надсиланням листів, а чатом. Багато людей не пам'ятають про таку функцію, але вона залишається однією з найпростіших і найфункціональніших.

Щоб перекинути архів, виконують такі етапи:

 1. Беруть старий смартфон, де міститься месенджер з усіма даними, які потрібно перекинути та відновити.
 2. Відкривають діалог, який слід передати.
 3. Натискають на меню у верхній частині екрана, вибирають розділ “Експорт чату”.
 4. Якщо потрібно передати зображення, музику, відео, повідомлення з чату, натисніть «Прикріпити медіафайли».
 5. Якщо не потрібно додавати жодних файлів, натискають на пункт “Без файлів”.
 6. Знизу екрана спливе додаткове меню, де потрібно вибрати область надсилання перелічених даних, для цього використовують адресу електронної пошти, надсилаючи листа собі.

Перенесення даних ватсап з Android на iPhone

Таким методом користуватись легко. Але потрібно пам'ятати, що за один раз можна перекинути невелику кількість файлів. Якщо потрібно зберегти одразу великий обсяг інформації за короткий проміжок часу, ця схема підходить не завжди.

Методика збереження інформації через адресу електронної пошти зручна, але при відкритті листа прочитати дані буде неможливо. Спочатку їх потрібно відкрити через WhatsApp, а потім переглянути вміст.

WhatsApp – це один з найпоширеніших месенджерів, без яких життя сучасної людини не може. У більшості людей там зберігається важлива та корисна інформація, яка знадобиться через деякий час. Якщо людина змінює телефон, краще відразу зберегти всі дані, щоб не втратити важливі відомості. Вони завжди залишаться під рукою.

nBook
Додати коментар