Оновлення Windows 10 травня 2020: все, що вам потрібно знати

Оновлення Windows 10 Травень 2020: все, що вам потрібно знати

Оновлення Windows 10 травень 2020 почне виходити на комп'ютери наприкінці цього місяця. Якщо ви приєднаєтеся до бета-програмі Insider сьогодні, ви зможете отримати нове складання прямо зараз.

У 2019 році була випущена версія 1903 для Windows 10 із серйозними змінами та новими функціями, але минулого року було випущено ще одне оновлення «Оновлення за листопад 2019», в якому було виправлено лише помилки та внесено незначні зміни.

Травневе оновлення 2020 року не має жодних новаторських функцій, але є деякі важливі покращення та навіть виправлення. У цьому оновленні ви, ймовірно, помітите покращення в Cortana, Windows Search, нову функцію «Скинути налаштування ПК» та багато іншого.

Дата випуску оновлень Windows 10 трав 2020

За даними джерел, Microsoft може випустити Windows 10 May 2020 Update 28 травня 2020 року. На даний момент дата не затверджена, і оновлення може бути випущено раніше, якщо не виявлено нових критичних проблем.

Очікується, що оновлення почне ширитися в червні, але ви завжди можете приєднатися до Insider, щоб отримати доступ до нової версії прямо зараз. Для тих, хто зацікавлений, ви можете потрапити до групи бета-тестування, вибравши «Параметри» > «Оновлення та безпека» > «Програма попередньої оцінки Windows».

Чи доступні для завантаження драйвери, оптимізовані для оновлення Windows 10 May 2020?

Оновлення Windows 10 Травень 2020: все, що вам потрібно знати

Оновлені драйвери для Windows 10 трав 2020 від Intel, AMD та інших виробників поки що недоступні. Для багатьох конфігурацій старі драйвери повинні працювати з наступною версією ОС.

Які нові функції будуть включені до оновлення?

У травневому оновленні 2020 року ви помітите зміни Кортани, якщо користуватиметеся помічником. Цифровий помічник буде більше схожий на стандартну програму, яку ви можете переміщати по екрану, а також зможете друкувати запити та озвучувати голосові команди.

Оновлення Windows 10 Травень 2020: все, що вам потрібно знати

Короткий список нових функцій у оновленні Windows May 2020:

 • Cortana для Windows є стандартом, і ви можете переміщати її по екрану. Програма отримає нові функції через оновлення магазину Microsoft. Cortana, як і раніше, підтримує новини, жарти, погоду, нагадування, завдання, розділ апаратного забезпечення для бездротових пристроїв та багато іншого.
 • Пошук: Windows Search тепер швидше та ефективніше. Microsoft каже, що Windows Search тепер дає найкращі результати для ваших пошукових запитів.
 • Оновлення містить більше kaomoji та спеціальних символів.
 • Підсистема Windows для Linux: тепер можна отримати доступ до файлів Linux прямо з провідника.
 • Можливості DirectX 12: покращена підтримка кількох моніторів, DirectX Raytracing рівня 1.1, Mesh Shader.
 • Додана підтримка Windows Hello PIN у безпечному режимі Windows.
 • Поліпшення Xbox Game Bar.
 • Поліпшення у програмі для телефону.
 • Сполучення Bluetooth покращилося завдяки покращеній функції Swift Pair.
 • Перейменування віртуального робочого столу.
 • Нові можливості планшета для конвертованих ПК 2-в-1.
 • Тепер ви можете перезавантажити комп'ютер із хмари. По суті, тепер Windows може безпосередньо завантажити нову копію ОС із сервера Microsoft і встановити її, якщо у вас немає диска із системою або диска для відновлення.
 • Диспетчер завдань оновлений і тепер включає температуру графічного процесора, а також ви зможете побачити, який тип диска встановлено, наприклад, HDD або SSD.
 • Сторінку додаткових функцій у налаштуваннях оновлено. Тепер можна видалити Paint, WordPad і навіть Блокнот.
 • Параметри швидкості курсора миші додані до програми “Параметри”.
 • Підтримка мережевих камер: Windows 10 зможе підключатися безпосередньо до IP-камер в мережі, і ви зможете переглядати їх на своєму робочому столі.

Windows 10 версії 2004 також включає налаштування пошуку Windows, і вона більше не викликає великого використання диска при індексації файлів. Це може призвести до покращення продуктивності пристроїв з жорсткими дисками.

Пристрої з твердотілими накопичувачами також будуть працювати швидше під час пікового використання диска, так як Windows Search може визначити піковий час використання і уникнути індексації, коли ви, ймовірно, будете використовувати свій ПК.

Які відомі проблеми є у оновленні Windows 10 May 2020?

Microsoft заявляє, що знає як мінімум про три відомі проблеми в оновленні. По-перше, Windows Mixed Reality може працювати некоректно, якщо ви інсталюєте оновлення.

Компанія також визнала ще одну помилку, коли інструмент DISM (Deployment Image Servicing and Management) не повідомляє про правильний стан усунення пошкоджень у системах.

Третя проблема стосується програм, які використовують властивість ImeMode для керування режимом IME.

Майкрософт планує виправити ці проблеми за допомогою майбутніх накопичувальних оновлень.

Чи потрібно інсталювати травневе оновлення Windows 10 2020?

Оновлення функцій Windows 10 не є примусовими. Ви можете вирішити, коли потрібно встановлювати оновлення.

Якщо ви не бажаєте інсталювати оновлення, просто не натискайте кнопку «Завантажити та інсталювати зараз».

Microsoft продовжить підтримувати старіші версії Windows 10, також компанія відклала припинення підтримки Windows 10 версії 1809 (також відома як оновлення за жовтень 2018 року).

Щоб дізнатися, яка версія Windows 10 у вас встановлена, перейдіть до «Параметри» > «Система» > «Про систему». Підтримка для Windows 10 версії 1903 закінчується в грудні 2020 року, а у версії 1909 – у травні 2021 року, тому часу достатньо для встановлення нового оновлення Windows 10 May 2020.

nBook
Додати коментар