Онлайн трекер Ватсап: як скачати та встановити

Я розповім своїм передплатникам, як правильно використовувати онлайн-трекер “Ватсап” від команди розробників Repticulus. Така програма, крім стеження, може здійснювати батьківський контроль для захисту дітей від небезпечних сайтів.

Програма Online Tracker – загальна інформація

Ця програма дозволяє стежити за активністю контактів у WhatsApp. За допомогою трекера можна читати та зберігати повідомлення з даного месенджера, дізнаватися, чи знаходиться абонент у мережі, а також час останнього відвідування.

Оскільки власник контролюючого пристрою не заходить безпосередньо до «Ватсапу», співрозмовник не зрозуміє, що за ним стежили.

Утиліта складається з програми, доступної для смартфонів на базі Android, яка може працювати як перехоплювач або кабінет моніторингу. Можливості останнього також доступні на сайті розробників “Рептикулуса”.

Функціональність програми

Розглянуте рішення для стеження повноцінно працює на смартфонах з Андроїдом п’ятої та новішої версії. Доступ до більшості функцій не потрібний.

Перехоплення повідомлень та статусів у «Ватсапі» здійснюється прихованим створенням знімків екрана. Завдяки інтеграції з модулем Cube ACR утиліта для стеження від Repticulus може записувати вхідні та вихідні дзвінки.

Серед додаткових можливостей програми слід виділити:

 • відстеження розташування GPS;
 • дистанційне керування смартфоном;
 • віддалений доступ до файлів;
 • контроль над відвідуваними сайтами;
 • блокування програм за розкладом.

Оскільки всі сповіщення від Repticulus та його плагінів відключаються, а значок видаляється з головного екрана смартфона, користувач не помітить стеження. Щоб уникнути конфліктних ситуацій, бажано отримати згоду власника мобільного пристрою перед встановленням трекера.

Ефективність трекера для WhatsApp

Трекер від «Рептикулуса» має достатню ефективність, якщо обидва пристрої – відстежуване та керуюче – підключені до інтернету. Щоб задіяти всі можливості програми без обмежень за часом використання, потрібно оплатити передплату. Термін її дії від місяця до 2 років, а вартість коливається від 10 до 150 доларів.

Як користуватись онлайн-трекером для «Ватсап»

Щоб почати безкоштовно використовувати онлайн-трекер «Ватсап» Repticulus, потрібно:

 1. Завантажити програму на пристрій, на якому потрібно відстежувати активність у «Вотсаппі».
 2. Після запуску трекера натиснути кнопку «Стеження за цим смартфоном».
 3. Встановити основний модуль утиліти, погодившись із пропозицією.
 4. Пройти реєстрацію у системі.
 5. Якщо потрібно відстежувати та записувати дзвінки з WA, встановити плагін Cube ACR.
 6. Вимкнути повідомлення від усіх компонентів трекера, щоб стеження здійснювалося потай від власника телефону.
 7. Повернутися в Repticulus і натиснути кнопку приховування програми.
 8. Перезавантажити смартфон.

Під час установки трекера також слід видавати всі дозволи, щоб він повноцінно працював. Відстеження «Вацапа» через інтернет здійснюється за допомогою головної програми Repticulus, запущеної в режимі «Особистого кабінету».

Крім того, за допомогою цього інтерфейсу можна оплатити передплату на трекер, дистанційно заблокувати керований пристрій та скористатися рештою фішок «Рептикулуса».

Онлайн трекер Ватсап: як скачати та встановити на андроїд безкоштовно, інструкція з використання програми

Програма Reptilicus.

Нюанси видалення

Щоб повністю видалити утиліту для стеження з пристрою, потрібно відключити адміністратора Repticulus, якщо він є у відповідному розділі.

Потім потрібно перейти в список софту в «Параметрах» Android і деінсталювати наступні програми:

 1. Kernel Launcher.
 2. CUBE ACR.
 3. Carrier Additions.

Після цього дистанційне стеження за “Ватсапом” припиниться.

Скачування на пристрій

Оскільки розробники WhatsApp не заохочують створення інструментів для відстеження інших користувачів, трекер від Repticulus можна завантажити як APK-файла тільки з сайту команди розробників. Перед завантаженням слід вимкнути захист у Play Market, щоб Google не перешкоджав встановленню.

Огляд

nBook
Додати коментар