Не можу увійти до Apple ID: як виправити?

Не можу увійти до Apple ID: як виправити?

Не можу увійти в Apple ID, що робити, як виправити, чому не підходить логін та пароль. Підказую, як можна увійти до цієї інструкції.

Іноді виникають проблеми з авторизацією облікового запису Apple ID на iPhone, незважаючи на те, що були введені вірні дані: пошта та пароль. Мені досить часто останнім часом пишуть на пошту, з проблемою, мовляв, не можу увійти в Apple ID, що робити і як це виправити? Що ж, друзі, проблема часта, тому рекомендую відразу додати сайт до закладок, щоб не втратити цю інструкцію.

Таке питання виникає у багатьох користувачів Apple. Проблема зустрічається часто і при цьому її досить легко вирішити. Якщо телефон використовується в розважальних цілях (перегляд відео, прослуховування аудіо) і немає необхідності використовувати сервіси, можна обійтися без авторизації в обліковому записі Apple.

Не можу увійти до Apple ID: як виправити?

Не можу увійти до Apple ID

Якщо не вдається увійти в Apple ID, але при цьому ви знаєте логін (пошта) і пароль від облікового запису в сервісі, пропоную кілька способів вирішення цієї проблеми.

Основні причини, з яких ви не можете увійти до Apple ID

 1. Некоректно введено пароль або ім'я користувача, або те й інше одночасно.
 2. Нестабільне підключення до мережі Інтернет або його відсутність, що також перешкоджає входу в систему.
 3. Неправильно вказано час і дату пристрою.
 4. Недоступність серверів із незрозумілих причин. Іноді бувають моменти, коли виникають труднощі у їхньому функціонуванні.
 5. Проблеми, пов'язані з налаштуваннями облікового запису у програмах Повідомлення та FaceTime.

Щоб увійти до Apple ID потрібно

 1. Перевірка сервера Apple ID. Для цього необхідно відкрити AppStore, iCloud за допомогою браузера. Якщо сервер недоступний, слід трохи зачекати і повторити спробу входу в Apple ID. Зазвичай це не займає надто багато часу. Якщо ж із цим пунктом усе гаразд, рішення треба шукати далі.
 2. Можливі проблеми з підключенням до Wi-Fi. Для перевірки потрібно зайти в будь-яку іншу програму, яка потребує підключення до Інтернету, і переконатися в тому, що все працює, або навпаки. Якщо не працює, то потрібно на якийсь час відключитися і забути мережу, а потім спробувати знову підключитися до неї.
 3. Наступний крок полягає у відключенні програм Повідомлення та FaceTime , оскільки вони можуть несприятливо позначатися на роботі iPhone. На малюнку нижче показано, як це зробити:

  Не можу увійти до Apple ID: як виправити?

 4. Встановлення правильних часу та дати за допомогою автоматичного налаштування.
 5. Необхідно здійснити примусове перезавантаження смартфона. Ця нескладна дія може виправити проблему. Перезавантаження варто робити в першу чергу, оскільки є можливість виникнення тимчасових неполадок, що призводять до помилки при спробі увійти в Apple ID.
 6. Виконати вихід з облікового запису iCloud та повторно здійснити вхід до системи.
 7. Якщо всі вищезгадані кроки не призвели до вирішення проблеми, можна скористатися скиданням налаштувань, попередньо створивши резервну копію пристрою. Нижче на фото показано, як правильно це зробити:

  Не можу увійти до Apple ID: як виправити?

 8. Одним із способів відновити доступ до облікового запису є скидання пароля на iPhone, якщо вхід зі старим пароль неможливий. Для цього слід перейти в Налаштування , потім Основні та в самому низу Перенесення або скидання iPhone . Перш ніж скинути установки, зробіть резервну копію айфона.

  Не можу увійти до Apple ID: як виправити?

Скидання Aple ID можна здійснити на офіційному сайті компанії, тут: https://iforgot.apple.com/password/verify/appleid

Не можу увійти до Apple ID: як виправити?

Якщо дані для входу відомі, то можна вдатися за допомогою стороннього додатка – Activation Unlocker (посилання) , яка видалить обліковий запис, обмеживши iPhone у використанні. Не будуть доступні такі послуги, як iCloud, AppStore та інші. Тому використовувати цю програму слід, зваживши всі за та проти. Існує ризик втрати даних.

Не можу увійти до Apple ID: як виправити?

Якщо використання програми для входу в Apple ID неминуче, виконайте вказівки:

 1. Завершивши інсталяцію Activation Unlocker, необхідно підключити телефон до комп'ютера через кабель, оскільки без нього не можна скинути Apple ID. Потім на екрані смартфона з'явиться повідомлення із запитом на дозвіл доступу. Тут все виконується досить просто, необхідно діяти чітко за інструкцією.
 2. Далі потрібно вибрати «Видалення Apple ID», як показано на малюнку нижче:

Якщо використання вищезгаданого способу неминуче, необхідно з особливою обережністю робити подальші дії:

 1. Завершивши інсталяцію Activation Unlocker, необхідно підключити телефон до комп'ютера через кабель, оскільки без нього не можна скинути Apple ID. Потім на екрані смартфона з'явиться повідомлення із запитом на дозвіл доступу. Тут все виконується досить просто, необхідно діяти чітко за інструкцією.
 2. Далі потрібно вибрати « Видалення Apple ID »
 3. Установлена програма здійснить видалення облікового запису, що призведе до втрати всіх даних, що зберігаються в телефоні. До того ж, операційна система оновиться до останньої версії iOS.
 4. Переходимо на сайт passfav.com/appleid, щоб завантажити сертифікат.
 5. Після виконання 4 пунктів у налаштуваннях айфона встановіть завантажений профіль.
 6. Потім установіть довіру сертифікату.
 7. Встановіть підключення до Wi-Fi мережі, відключивши передачу даних. У налаштуваннях підключеної мережі необхідно настроїти проксі-сервер.
 8. У налаштуваннях облікового запису відкрийте iCloud, дочекайтеся щоб вся інформація провантажилася, і повторюємо процедуру ще раз.
 9. Тим часом у програмі, тиснемо кнопку «далі» і чекаємо на закінчення процесу завантаження.
 10. Надалі у полі Find My iPhone пишемо ON у разі, якщо функція « знайти айфон » відключена, чи OFF , якщо функція включена.

В результаті правильно виконаних дій пристрій буде скинутий і готовий до подальшого використання.

Друзі, сподіваюся тепер я відповів на ваше запитання, що робити, якщо не можу або не виходить увійти в Apple ID (при відомих зв'язках логіну та паролю). Однак завжди готовий йти на допомогу кожному, хто напише коментар. Так що не соромтеся всім успіхів!

nBook
Додати коментар