Навіщо оновлювати WiFi-роутер і коли це робити

Навіщо оновлювати WiFi-роутер і коли це робити

Багато хто вважає, що маршрутизатор не змінюється доти, коли він серйозно пошкодився або зовсім перестає працювати. Ми намагаємося використовувати останню модель смартфона, планшета або ноутбука, але роутер часто не беруть до уваги. На жаль, це призводить до ситуації, коли якість інтернет-з'єднання погіршується. Сьогодні ми спробуємо пояснити користувачам, чому ми маємо оновлювати наш маршрутизатор.

Коли настав час оновлюватися?

Хоча ситуації не однакові всім користувачів, і важко дати адекватну рекомендацію всім, існують деякі загальні рекомендації. Перше і найважливіше: якщо ви не можете отримати доступ до Wi-Fi у будь-якому місці вдома, це гарна ознака того, що настав час для оновлення. Якщо у вас часто виникають проблеми з підключенням до мережі багатьох людей одночасно, такі як повільне завантаження веб-сторінок або проблеми з відтворенням відео, це також є ознакою того, що вашого маршрутизатора недостатньо для обслуговування всіх у вашій родині.

Навіщо оновлювати WiFi-роутер і коли це робити

По-друге, якщо ви отримали свій маршрутизатор безкоштовно від свого провайдера, майте на увазі, це, безумовно, не найкраще рішення для вас, і гарною ідеєю буде замінити його. Інтернет-провайдерам не вигідно розповсюджувати високоякісні маршрутизатори, тому вони дають одні з найгірших і найслабших роутерів.

Але навіть якщо у вас немає проблем, але ваш маршрутизатор пропрацював багато років, все одно краще замінити його на новий. Можливо, ви придбали маршрутизатор два роки тому, але якщо сама модель п'ятирічної давності, тоді в маршрутизаторі використовується застаріла технологія, і було б доцільно якнайшвидше замінити її на нову.

Є багато переваг у нових маршрутизаторах

Більшість нових моделей маршрутизаторів пропонують найвищий рівень безпеки. Він забезпечує безпеку на корпоративному рівні, тому дуже важливо, щоб ви купили модель з гарним захистом. Деякі моделі маршрутизаторів поставляються із вбудованою функцією батьківського контролю, вона дозволяє батькам встановлювати обмеження та відстежувати сайти, які відвідують їхні діти.

Ви можете вибрати модель 3-діапазонного маршрутизатора. Ці моделі зазвичай надають одну мережу 2,4 ГГц та дві 5 ГГц. Вони є обов'язковими, коли в мережі одночасно знаходяться кілька користувачів. Завдяки дводіапазонному маршрутизатору можна підключатися до смуги частот 2,4 ГГц в режимі онлайн, одночасно транслюючи фільми у форматі HD на смузі 5 ГГц, і проблем при цьому не виникне.

Навіщо оновлювати WiFi-роутер і коли це робити

Нарешті, нові маршрутизатори зазвичай поставляються з широким спектром спеціалізованих функцій, які відсутні в старих моделях. Погляньте на технологію Beamforming. Це нова інноваційна технологія, яка робить з'єднання між маршрутизатором і приєднаними до нього більш стабільними пристроями. Це виконується самим маршрутизатором, який не лише транслює сигнал у всіх напрямках, але й може розпізнавати окремі настільні та переносні гаджети в мережі, посилюючи бездротовий сигнал спеціально для них. Це не тільки підвищує швидкість передачі, але також збільшує зону дії мережі та зменшує перешкоди від інших пристроїв.

Маршрутизатори якості обслуговування (QoS) забезпечують керування трафіком, відстежують тип мережевого трафіку (перегляд веб-сторінок, онлайн-ігри, Skype, Netflix тощо). А також визначають, яке додаток заслуговує на більш високий пріоритет. Це гарантує хорошу якість мережі та потокового відео.

Також зазначимо, що хмарні маршрутизатори дозволяють отримувати доступ до домашньої мережі та керувати нею з будь-якої точки світу.

nBook
Додати коментар