Корисний сервіс для порівняння показників

Корисний сервіс для порівняння показників

Друзі, давно не було постів, тому поділюся сервісом, який нещодавно дуже допоміг мені вирішити складне питання щодо вибору комплектуючих для збирання персонального комп'ютера.

Багато хто з вас у пошуках кращого варіанту 100% ставив собі таке саме питання, що краще між А і Б, чому Б краще А і навпаки. Це стосується і процесорів, і материнських плат, ноутбуків та й усього іншого.

Але, у мене питання стояло щодо іншого, комп'ютер збирався для гри та монтажу відео, власне найважливішими у цій справі комплектуючими є ЦП (центральний процесор) та відеокарта. Оперативної пам'яті благо багато і вибрати є з чого.

Давайте перейдемо до огляду.

CMPtek.com — сервіс порівняння процесорів та відеокарт

Адреса сайту: https://cmptek.com/

Сам проект мені сподобався тим, що тут є одразу три категорії для порівняння — процесори, відеокарти та смартфони:

Наприклад, мені знадобилося вибрати, що краще, AMD Ryzen 3900x (процесор дійсно хороший, і я до нього дуже довго придивляюся) або його альтернатива від синіх – Intel 9900k. Вказую у формі два ці значення:

І отримуємо результат порівняння з усіма характеристиками: https://cmptek.com/compare/cpu/amd-ryzen-9-3900x-vs-intel-core-i9-9900k

Шляхом нескладного аналізу, де у зручному форматі я можу подивитись і кількість ядер з потоками та базову частоту, легко визначив переможця:

Корисний сервіс для порівняння показників

Таким чином, сайт Hitesti.com допоміг мені заощадити час на спілкування з консультантами у магазині, які не завжди є фахівцями, та гроші. Адже я взяв саме AMD, а не Intel і мав рацію.

У нових чіпів AMD 3900x більше ядер і потоків, що дозволяє швидше долати різні завдання. Але про охолодження задумайтеся заздалегідь, до речі, тут сайт показує TDP, що допомогло підібрати хорошу рідинну систему.

Отже, що я хочу сказати в результаті. Hitesti.com – просто маст хев, поюзав його пару днів і розумію, що цей сайт повинен бути в закладках. Немає реклами, і він просто зручний на кожен день. З мобільного звичайно не дуже широка панель вибору процесорів для порівняння, а загалом на тверду четвірку.

UPD: шкода що тут немає порівняння процесорів, які ставлять у Макбукі та Аймакі, але думаю це незабаром буде виправлено:)

nBook
Додати коментар