Клікер Фор Ватсап: завантажити останню версію програми спамеру безкоштовно для андроїд російською мовою, щоб надсилати багато повідомлень одній людині

Додаток для масового розсилання «Клікер фор Ватсап» – хороший помічник, якщо потрібно організувати розсилку за базою номерів або надіслати одному контакту багато повідомлень. Софт можна використовувати без обмежень за кількістю SMS. Цим програма вигідно відрізняється від подібних.

Особливості програми Clicker for WhatsApp

Клікер, або бомбер, для “Ватсапа” – це спеціальна програма, за допомогою якої можна відправляти СМС до месенджера на один або кілька номерів одночасно.

Подібний софт використовується бізнесом для розсилок (наприклад, щоб інформувати клієнтів про нові товари та послуги, знижки та акції, персональні пропозиції, статус доставки та оплати в режимі онлайн).

Бомбери ж частіше завантажують, щоб розіграти або атакувати людину нескінченними вхідними та перехопити пароль. У того, хто став жертвою, не вдасться просто заблокувати нав'язливого абонента. Спам продовжить приходити з кількох номерів.

Функціональні можливості

Через клікер можна в автоматичному режимі надсилати від 1 до 100 тис. SMS із текстом та медіафайлами або порожні. Доступна розсилка повторюваних повідомлень (затримка та кількість контактів налаштовуються).

Адресатом може бути як один користувач месенджера, так і група контактів. Перед відправкою SMS не обов'язково зберігати контакт у телефонній книзі.

Клікер Фор Ватсап: завантажити останню версію програми спамера безкоштовно для андроїд російською мовою, щоб надсилати багато повідомлень одній людині

Викачуємо програму.

Як безкоштовно скачати програму на телефон

Програма Click To Chat: Direct Message доступна для завантаження через офіційний магазин App Store (для iPhone) та Google Play (для “Андроїда”). Програма сумісна з iOS 12.1, Android 5 та новішою.

Версія для “айфонів” “важить” 31,8 Мб. Мова інтерфейсу – англійська, російська не підтримується. Середня оцінка в App Store – 4,8, в Google Play одномірний додаток оцінок і відгуків немає, кількість завантажень перевищує 5 тис.

Софт надсилає повідомлення через стандартний клієнт WhatsApp. Для коректної роботи Click To Chat: Direct Message потрібно дозволити доступ до внутрішньої пам'яті смартфона та телефонної книги (запит буде надіслано при першому запуску програми).

Click To Chat : Direct Message розповсюджується безкоштовно. У програмі немає обмежень на кількість повідомлень та преміум-функцій. Передплата (вартість – $0,99 на тиждень) відключає вбудовану рекламу та відкриває доступ до чату.

В інтернеті багато таких програм.

Декілька аналогів СМС-бомберів та сервісів для автоматизації розсилок у «Ватсапі»:

 1. Trueline Solutions. Професійний інструмент для бізнесу. Підтримує створення мультимедійних повідомлень. Сумісний з WhatsApp API. Кількість розсилок не обмежена. Безкоштовної версії програми немає. Щоб отримати доступ до функцій, потрібно сплатити підписку – $15 на місяць.
 2. Wasender. У додатку продумана система безпеки, що забезпечує збереження особистих даних користувачів. Програма платна, але є демоверсія, а знижки та спеціальні пропозиції активуються під час оплати передплати на кілька місяців уперед.
 3. WhatsApp Spammer Bomber. Класичний спам-бомбер без налаштування тексту повідомлення. Безкоштовний додаток без додаткових покупок.

Всі перелічені вище програми є в офіційних магазинах. Якщо навіть будь-яка програма пропаде з Google Play або App Store, є альтернативний спосіб завантаження – завантажити в інтернеті файл APK і встановити вручну.

Клікер Фор Ватсап: завантажити останню версію програми спамера безкоштовно для андроїд російською мовою, щоб надсилати багато повідомлень одній людині

Встановлюємо та починаємо розсилку.

Рекомендації щодо використання сервісу, який надсилає спам

Надсилання рекламної пропозиції в першому ж повідомленні розцінюється як спам. Якщо одержувач натисне кнопку «Поскаржитися на спам» та заблокує контакт, вибудувати з ним комунікацію вже не вийде. Декілька таких скарг відправлять аккаунт у бан.

Для отримання рекламних пропозицій адресати повинні або спочатку написати самостійно і додати номер відправника до своєї телефонної книги, або дати дозвіл на надсилання повідомлень через месенджер.

Обов'язково потрібно дати клієнтам можливість відмовитись від розсилки.

Щоб не потрапити в бан, бізнесу краще використовувати офіційні, максимально безпечні та досить функціональні інструменти для комунікації з клієнтами через «Ватсап»:

 • WhatsApp Business App (спеціальний додаток, через який може надсилати СМС від імені компанії);
 • WhatsApp Business API (рішення для підключення CRM-системи, автоматизації розсилок та використання чат-ботів).

Перераховані інструменти дозволяють легально підключитись до месенджера. Будь-які сторонні програми для розсилок та автоматизації, у т.ч. “Клікер фор Ватсап”, можуть зашкодити пристрою (наприклад, є ризик отримати вірус через проблеми з безпекою).

Переваги та недоліки програми

Основні переваги програми:

 • можливість надсилати багато SMS автоматично;
 • відсутність плати за пропоновані функції;
 • підтримка функції створення груп;
 • сумісність із смартфонами під управлінням різних ОС;
 • відсутність обмежень щодо кількості вихідних СМС.

Недоліки Click To Chat : Direct Message:

 1. Використання софту може зашкодити пристрою. Невідомо, наскільки занепокоєні розробники збереженням особистих даних користувачів у безпеці.
 2. Важко контролювати розсилку (наприклад, немає статистики доставок у відсотках).
 3. Програма несумісна з іншими сервісами, які можуть бути корисні для бізнесу. Не можна безпосередньо надсилати інформацію про замовлення в CRM-систему, оновлювати дані клієнтів тощо.

Машина не замінить людину. Це означає, що навіть під час проведення автоматичних розсилок у месенджері потрібно спочатку створити контент, а потім тримати процес під постійним контролем. Але спеціальні програми можуть полегшити рутинні дії.

Огляд

nBook
Додати коментар