Другий Ватсап на Айфон: способи встановити клон

Щодня користуючись програмами, наприклад «Вайбер», «Телеграм», люди встановлюють другий «Ватсап» на «айфон», щоб постійно бути на зв’язку. Легше відмовитися від телебачення або читання книг, газет та журналів, але переглянути повідомлення у смартфоні треба обов’язково.

Для чого потрібний другий WhatsApp

“Ватсап” користується популярністю, але поступається “Інстаграму” і “Телеграму”. WhatsApp часто прирівнюють до соціальної мережі. При цьому програму щодня завантажують з Google. Часто користувачі використовують на одному смартфоні 2 варіанти WhatsApp (наприклад, окремо для роботи та спілкування з рідними).

Робочий “Ватсап” прив’язують до корпоративного телефону. У неробочий час програму вимикають. Другий месенджер, який використовується для спілкування з рідними, постійно включений та доступний цілодобово.

Деякі люди використовують другу програму для таємного спілкування з окремими особами, про яких родичам небажано знати.

Способи встановити другий “Ватсап” на одному телефоні iPhone

Залежно від операційної системи девайсу (iOS або Android) способи та програми для встановлення на один телефон 2 WhatsApp відрізняються. Користувачам смартфонів із платформою «Андроїд» простіше зробити клон месенджера. Власникам «айфонів» для цього доведеться використати неофіційні засоби.

WhatsApp Business

Додатком користуються власники бізнесу. Програмне забезпечення працює як базовий месенджер.

Аккаунт має такі основні та додаткові опції, як:

 1. Профіль комерційної організації – опис самої організації, відомості про послуги та продукти. Є функція додавання адреси, email та офіційного сайту компанії.
 2. Опція швидких відповідей – дозволяє користувачам заощаджувати вільний час, отримувати миттєві відповіді на часті запитання. Є функція повторного застосування надісланих повідомлень, що зберігаються в кабінеті користувача.
 3. Ярлики для впорядкування контактів та чатів – миттєве виявлення потрібних чатів, контактів через систему пошуку.
 4. Автоматичні сповіщення – відповіді клієнтам за відсутності користувача в мережі.
 5. Статистика – показує кількість надісланих, прийнятих та прочитаних повідомлень, СМС-розсилку.

“Вотсап” для бізнесу встановлюють на ПК та ноутбук. Комерційній організації та робочому персоналу зручно використовувати такий месенджер для роботи з клієнтами.

Щоб скачати програму безкоштовно, треба увійти в Google Play, після встановлення месенджера підтвердити номер телефону комерційної організації. Після входу в обліковий запис компанія підтверджує профіль. Зелена галочка означає, що профіль підтверджений, сіра – перевірено.

“Ватсап” підтверджує профіль комерційної організації в залежності від її популярності, періоду існування, іміджу.

Другий Ватсап на Айфон: способи безкоштовно скачати та встановити клон WhatsApp на телефон

Установка WhatsApp Business.

Сторонні програми

Сторонні компанії пропонують програмне забезпечення для одночасної роботи одного користувача в двох профілях «Вотсапа». До таких сервісів відноситься TweakBox – додаток, що нагадує Гугл.

Порядок підтвердження застосування програми після встановлення:

 1. Відкрити «Меню», «Налаштування», перейти за посиланням «Профілі та управління месенджером».
 2. Підтвердити довіру технології DST, вибрати WhatsApp.

Встановлення неліцензійних додатків становить небезпеку для айфонів. Існують ризики розкрадання паролів, Apple ID, конфіденційної інформації власника смартфона. Тому неліцензійні софти застосовують обережно, ретельно перевіряють перед установкою.

Другий Ватсап на Айфон: способи безкоштовно скачати та встановити клон WhatsApp на телефон

Скористайтеся програмою TweakBox.

За допомогою TutuApp

Програма TutuApp також дозволяє користуватися 2 профілями «Вотсапа» на одному девайсі. Щоб скачати програму, треба зайти на сайт продавця tutuapp.vip.

Покрокова інструкція для завантаження ПЗ:

 1. Вибрати безкоштовну версію програми.
 2. Натиснути кнопку “Завантажити”.
 3. Підтвердити установку після завантаження програми.
 4. Перейти до робочого кабінету, запустити програму TutuApp. Програма запропонує додати ярлик у надійне джерело (це робити не можна, натиснути кнопку «Скасувати»).
 5. Відкрити в меню папку “Налаштування”, перейти за посиланням “Управління месенджером”, додати Xiamen Cloud Top ITC.
 6. Створити функцію WhatsApp Messenger. Відкрити скачану програму, натиснути кнопку Get Now, виконати інструкції програми установки.

Другий Ватсап на Айфон: способи безкоштовно скачати та встановити клон WhatsApp на телефон

Програма TutuApp допоможе створити другий профіль.

Якщо TutuApp пропонує програму захисту персональних даних, потрібно встановити програму. Після запуску відкриється магазин програм, через який встановлюється другий “Ватсап” на “айфон”. Через пошуковий рядок треба знайти WhatsApp++, вибрати та запустити програму установки, дочекатися завершення процедури та зробити ярлик «Ватсапа».

Після підтвердження телефонного номера та дозволу доступу до телефонних номерів можна використовувати другий профіль «Ватсапа» для надсилання файлів та спілкування з клієнтами.

Огляд

nBook
Додати коментар