“Для персоналізації комп'ютера потрібно активувати” Windows 10 – що це таке

Інсталяція операційної системи іноді призводить до появи повідомлення про обмеження у використанні. Щоб користуватись ОС у повноцінному режимі, потрібно провести її реєстрацію. Якщо для персоналізації комп'ютера потрібно активувати Windows 10, користувач повинен підібрати найбільш підходящий для себе метод. На тематичних форумах зустрічаються різні підходи до вирішення як законні, так і протиправні.

"Для персоналізації комп'ютера потрібно активувати" Windows 10 - що це таке

Помилка “Для персоналізації комп'ютера потрібно активувати Windows 10”

Сьома версія операційної системи Віндовс була дуже обмежена у функціоналі, якщо власник ПК її не активував. У десятій ОС розробники відмовилися від такої політики та залишили лише кілька змін недоступними. У зв'язку з обмеженнями виникає і зазначена помилка.

Використання ОС, що не пройшла реєстрацію, призводить до появи наступних проблем, представлених:

 • Постійно присутнє повідомлення – повідомлення знаходиться з правого боку в нижньому кутку. Напівпрозорий текст постійно нагадує про «активацію Віндовса, для проведення операції слід перейти в підрозділ «параметри».
 • Відсутність доступу до настройок персоналізації — функціональність дуже обмежена. Користувач не зможе змінювати теми, акцентні системні кольори, параметри на екрані блокування, встановлювати шпалери на свій розсуд та ін.
 • Раптовим перезавантаженням персонального комп'ютера – ОС почне виконувати процедуру в примусовому порядку через кожні кілька годин. Формально такого категоричного заходу немає, але на форумах зустрічаються скарги відвідувачів, що вони регулярно з нею стикаються.

Персоналізація Віндовс 10 неможлива без активації. Відсутність реєстрації призводить до неправильної роботи оновлень. Спроба їх встановлення викликає виникнення різноманітних системних помилок.

"Для персоналізації комп'ютера потрібно активувати" Windows 10 - що це таке

Чому з'являється цей напис

Виникнення повідомлення та помилок при роботі персонального комп'ютера пов'язане з невідповідністю системних вимог та користувацьких дій. При роботі з десятою версією функціонал частково недоступний, що потребує вирішення проблеми.

Для персоналізації комп'ютера потрібно активувати Windows 10, як прибрати це повідомлення: пройти розблокування в стандартний спосіб або знайти спосіб обходу внесених обмежень. У першому випадку користувачеві доведеться офіційно зареєструвати ОС та оплатити право її використовувати (купити ліцензійний ключ).

Стандартне застосування ПК для перегляду відео або прослуховування музичних творів (не тільки звуку, а й роликів) не вимагає володіння ліцензійною версією.

Як розблокувати параметри персоналізації на неактивованій Windows 10

Найпростішим вирішенням проблеми є офіційна активація за певну оплату. Але більшість вітчизняних користувачів вважають за краще шукати на сайтах варіанти, що дозволяють відповісти на питання, як персоналізувати Windows 10 без активації. Існують підходи, які допомагають вирішити його без додаткових матеріальних вкладень.

"Для персоналізації комп'ютера потрібно активувати" Windows 10 - що це таке

Активація Windows 10

Розповсюдження Віндовс 10 йде безкоштовно і багато хто встиг провести установку чистої ОС. Для отримання доступу до повної функціональності достатньо провести розблокування. Розробники передбачили два офіційні варіанти процедури, подані:

 • Ключ продукту – його отримують при придбанні копії у авторизованого продавця, в магазині Microsoft Store або для окремих клієнтів за спеціальною програмою ліцензування для підприємств. Ідентифікатор знаходиться на коробці з диском або надходить у тілі електронного листа з підтвердженням. Підсумковий варіант отримання залежить від способу покупки.
 • Цифрова ліцензія — доступ отримують при переході зі старої версії ОС (7 або

  "Для персоналізації комп'ютера потрібно активувати" Windows 10 - що це таке

  на кінцеву. Також через участь у програмі експертизи ОС (Windows Inside) або купівлі через магазин Майкрософта.

Якщо є справжній ключ продукції, процедура реєстрації проводиться за покроковим алгоритмом:

 1. З меню «Пуск» потрібно переміститися в блок «Параметрів».
 2. Пройти в підрозділ «Безпеки та оновлення».
 3. У бічному розділі знайти пункт «активація» і натиснути «Зміна ключа продукту».
 4. Потім залишиться ввести ідентифікатор, що складається з 25 символів, у вікні, що з'явиться на дисплеї.

Другий підхід до проблеми – телефонна реєстрація. Виконується після натискання відповідної клавіші за допомогою системних інструкцій.

"Для персоналізації комп'ютера потрібно активувати" Windows 10 - що це таке

Якщо у вас є цифрова роздільна здатність, пов'язана з обліковим записом Майкрософт і ПК, процес відбудуться в автоматичному режимі під час відвідування облікового запису. Для виконання необхідне підключення до інтернету, вхід на вказаний сайт та авторизація через логін із паролем.

Як персоналізувати Віндовс 10 без платної активації? Через спеціальні програми, що дають змогу обійти всі обмеження. До популярного та працездатного програмного забезпечення належить “KMSAuto Net”, “Re-Loader Activator”.

"Для персоналізації комп'ютера потрібно активувати" Windows 10 - що це таке

Відключення інтернету під час встановлення ОС

Персоналізація Windows 10 без процедури активації для повного набору функцій відбувається при від'єднанні від Всесвітньої павутини при системній установці.

Виконується завдання за стандартною схемою:

 1. До початку роботи потрібно відключити обладнання від інтернету – від'єднати шнур або деактивувати вай-фай, інакше виправити нічого не вдасться.
 2. Потім відкриваються інсталяційні файли Віндовс, налаштовується.
 3. Після увімкнення пристрою проводиться регулювання контекстного меню – ПКМ клікнути по робочому столу і перейти в підрозділ “персоналізації”.
 4. У вікні, що виникло на дисплеї, проводиться зміна параметрів, налаштовується зовнішній інтерфейс – до необхідного рівня (можна прибирати і видаляти непотрібні матеріали).

"Для персоналізації комп'ютера потрібно активувати" Windows 10 - що це таке

Після того як апаратура перезавантажиться, зміни у функціях стануть недоступними, видалити зайві налаштування не вдасться. Зазначений метод використовується один раз, під час початкової установки операційної системи. Значить робити необхідне регулювання доведеться за один раз.

До гарантовано робочих методик усунення помилки щодо персоналізації ПК з десятою ОС належить активація копії. Альтернативні підходи незручні та часто викликають неполадки та збої у роботі комп'ютера. Навіть найнадійніші програми не гарантують ідеальної системної роботи, а вбудований захисник регулярно намагатиметься видалити стороннє ПЗ, відносячи його до потенційно небезпечних.

nBook
Додати коментар