Де взяти картинки для Ватсапа: пошук безкоштовних вітальних музичних та відео-листівок

У месенджері WhatsApp немає відкритих груп та каналів, як у Viber та Telegram, де взяти картинки для «Ватсапа» може будь-який користувач. Відео та зображення потрібно шукати окремо, наприклад у соціальних мережах або через пошукові системи.

Де знайти вітальні листівки для WhatsApp

Є кілька простих способів знайти привітання з різних приводів і на кожен день (наприклад, з написами «З доброго ранку четверга», «Добрих вихідних!», «На добраніч», «Вдалого дня» тощо).

Розповім, де взяти картинки для “Ватсапа”:

 1. Знайти в інтернеті за допомогою пошуку Google або Яндекс. Це найпопулярніші пошукові системи, але можна використовувати інші, наприклад Bing, DuckDuckGo, Yahoo!, Rambler. Шукати потрібно за ключовою фразою: «вітання другові», «листівка з ранком», «з 8 березня», «з днем народження чоловікові» тощо.
 2. Переслати з іншого месенджера до WhatsApp. У Viber та Telegram є канали, на яких щодня можна знайти нові поздоровлення, інформацію про свята.
 3. Знайти у тематичних спільнотах у соціальних мережах «ВКонтакті», «Однокласники». Багато красивих зображень, які складно знайти через пошукову систему, є у Pinterest.
 4. Завантажити програму, в якій зібрані сотні зображень. Такі програми є як у Google Play, так і в App Store. Щоб їх знайти, потрібно вписати в пошуковий рядок запит “листівки” або “вітання”.
 5. Створити самостійно у будь-якому графічному редакторі, порадувавши рідних та знайомих відео з персональним привітанням. Це можна зробити просто на телефоні.

Де взяти картинки для Ватсапа: пошук безкоштовних вітальних музичних та відео-листівок, відправка фото з інтернету

Листівки на всі випадки.

Звичайні

Найчастіше користувачі месенджера надсилають статичні зображення у форматі PNG або JPG/JPEG. Їх можна знайти через пошукові системи, у соціальних мережах або спеціальних додатках, завантажити на свій пристрій, а потім відправити до WhatsApp.

Музичні

Музичні привітання (наприклад, аудіо чи відео) зручніше шукати на спеціалізованих сайтах або YouTube, RuTube.

Відеолистівки

GIF-файли зручно відправляти, тому що вони швидко завантажуються, автоматично програються та, на відміну від роликів, практично не займають пам’ять смартфона.

Якщо ви вирішили надіслати відео, переконайтеся, що воно не надто довге.

Великі файли можуть не завантажитись у WhatsApp, так що адресат не отримає привітання.

Надсилання зі смартфона або планшета

Месенджер має однаковий інтерфейс на пристроях з різними ОС, тому алгоритм надсилання медіафайлів на айфоні та андроїді однаковий.

З Android

Щоб надіслати вітальну картинку або коротке відео через WhatsApp зі смартфона на Android, потрібно:

 1. Завантажити з Google Play месенджер, зареєструватися зі своїм номером телефону.
 2. Завантажити в пам’ять пристрою зображення або відео.
 3. Вибрати контакт, для якого призначається вітання. Для цього тапнути по зеленій іконці в нижньому правому кутку екрана.
 4. У чаті праворуч від поля для введення повідомлення тапнути по іконці із зображенням скріпки.
 5. Виберіть, який тип файлу потрібно надіслати (аудіо, зображення або відео з Галереї), і знайти його на пристрої. Файли GIF можна попередньо не зберігати в пам’яті телефону, а шукати прямо з клавіатури Google (див. напис GIF над літерами).

Також можна просто скопіювати зображення з поздоровленням, а потім тапнути по полю для введення повідомлення та вибрати опцію «Вставити».

Де взяти картинки для Ватсапа: пошук безкоштовних вітальних музичних та відео-листівок, відправка фото з інтернету

Надсилання листівки з Андроїд.

З iPhone

На «айфоні» надіслати медіафайл другу у «Ватсапі» можна так само, як і на «андроїді». Інтерфейс месенджера однаковий.

З Windows

WhatsApp сумісний з Windows Phone та планшетами на ОС Windows. Надіслати листівку можна так само, як і на пристроях з іншими операційними системами: потрібно завантажити месенджер на планшет або телефон, авторизуватися, вибрати діалог, додати медіафайл.

Пошук та відправка листівок та подарунків з інтернету

Спочатку потрібно визначитися, що має бути зображене на картинці (наприклад, квіти, торт або просто гарний напис «З днем народження» на абстрактному фоні).

Залежно від цього потрібно зробити запит у пошуковій системі: “красива листівка з новим роком”, “вітання з днем народження”, “з 8 березня сестрі” тощо.

Раджу спробувати кілька різних ключових фраз (змінити порядок слів, замінити синонімами) – так вдасться знайти багато різних картинок.

Сподобану картинку потрібно зберегти на пристрій:

 1. Відкрити медіафайл у повному розмірі, затиснувши пальцем на 2–3 секунди, і вибрати опцію «Зберегти» у контекстному меню. За промовчанням зображення зберігаються в папці Download, або Завантаження. Отримати доступ до них можна через «Галерею».
 2. Скинути вітання другові через месенджер.

Як зробити листівку самостійно

Хорошим подарунком для друзів стане колаж із спільних фото або відеопривітання, зроблене самостійно.

Мій топ програм, в яких можна робити класні листівки:

 1. Canva. Web-сервіс та програма з великою кількістю шаблонів, готових декоративних елементів, шрифтів (підтримується кирилиця). Є платні настройки.
 2. Adobe Spark. Платформа для створення та обробки зображень. Сервіс доступний як на мобільних пристроях, так і персональних комп’ютерах.
 3. Easil. Простий інструмент, який працює за технологією drag and drop (перетягування елементів мишею). У безкоштовній версії функції обмежені.

Де взяти картинки для Ватсапа: пошук безкоштовних вітальних музичних та відео-листівок, відправка фото з інтернету

У Canva можна створити ексклюзивну листівку.

Приклади листівок для WhatsApp

В інтернеті можна знайти електронні листівки для соціальних мереж та месенджерів до будь-якого свята. Якщо немає часу довго шукати, можете просто вибрати відповідну із запропонованих тут.

Огляд

nBook
Додати коментар