Де брати гіфки для Ватсап

Щоб урізноманітнити спілкування в мережі, потрібно з’ясувати, де брати гіфки для «Ватсапа» та як відправляти їх у бесіду месенджера. Найпопулярніший спосіб – робити це через архів самої програми, однак є й інші, не менш доступні та легкі.

Де завантажити GIF для WhatsApp

Гіф-картинки – це рухомі зображення, що складаються з кількох кадрів. Сама назва GIF означає Graphics Interchange Format і перекладається з англійської як «формат обміну графічними даними». Такі анімації можна не тільки кидати в групи та чати, але і встановлювати як статус на 24 години.

Для Android

Цікаві та смішні гіфки для спілкування вже знаходяться у бібліотеці WhatsApp.

Щоб завантажити анімовані картинки на “Андроїд”, знадобиться:

 1. Зайти у сервіс.
 2. Відкрити будь-який діалог.
 3. Клацнути по смайлу у рядку введення тексту.
 4. Перейти до режиму GIF внизу дисплея.

Де брати гіфки для Ватсап: скачати або зробити самому безкоштовно, відправка смішних і прикольних з андроїд, айфона або комп'ютера

Гіфки можна знайти у бібліотеці месенджера.

Після натискання на одну з анімацій, що з’явилися, вона автоматично відправиться в бесіду.

Для iPhone

Дії для пошуку та завантаження гіфок на «айфоні» ідентичні таким для гаджетів з ОС «Андроїд». Тільки замість смайлика в текстовому рядку чату потрібно натиснути на наклейку з відігнутим краєм поряд з фотоапаратом, а далі клацнути по кнопці GIF внизу вкладки.

Для Windows

Скористайтеся рухомими картинками на Windows з комп’ютера трохи складніше. Спочатку лайф-фото необхідно завантажити та зберегти в пам’ять ПК. У встановленій програмі «Ватсап» перейти в діалог і натиснути кнопку «Вставити» (значок плюсу поруч із полем тексту).

У вікні вибрати варіант переміщення файлу, а потім вже скинути його співрозмовнику.

Надсилання гіфок до «Ватсапу» з телефону або ПК

Відправлення прикольних і смішних малюнків, що рухаються в чат з 2 або більше людей – це відмінний спосіб підняти настрій його учасникам, особливо коли зробити це можна абсолютно безкоштовно. Такі картинки можуть бути як вітальними, так і повсякденними, як гумористичними, так і романтичними.

Бібліотека Tenor

Бібліотека Tenor для WhatsApp дуже велика. Усі живі зображення, що є в архіві месенджера, представлені тут за розділами: «популярні», «ха-ха», «сумні», «любов», «реакція». Потрапити в «Тенор» легко, також відкривши діалогове вікно і переключившись на режим «Гіф».

“Галерея”

У «Галерею» телефону або ПК із мережі можна зберегти будь-яку анімацію, яка сподобалася. А для відправки її другові, колезі, родичу або будь-якому іншому співрозмовнику слід лише увійти в чат, тапнути по скріпці в рядку набору тексту, вибрати з альбому потрібний файл і, натиснувши на стрілку внизу дисплея, перенести його в розмову.

Де брати гіфки для Ватсап: скачати або зробити самому безкоштовно, відправка смішних і прикольних з андроїд, айфона або комп'ютера

Гіфки можна підписувати та надсилати разом із текстовим повідомленням.

Надсилання гіфки з бібліотеки Giphy на iOS

Власникам «айфонів» розробники платформи надали доступ до веб-каталогу з GIF, який називається GIPHY.

Інструкція, як ним скористатися:

 1. Увійти в програму та вибрати діалог.
 2. Торкніться кнопки надсилання емодзі.
 3. Перейти до розділу з лайф-зображеннями.

Після того, як картинка буде обрана, редактор запропонує її змінити (обрізати, додати напис, малюнок тощо). Переробивши або залишивши фото в оригіналі, слід відправити одержувачу, натиснувши на паперовий літак праворуч.

Пошук гіфок у «Ватсапі»

Якщо запропоновані варіанти не подобаються, варто користуватися архівом сервісу.

Щоб шукати анімацію у «Ватсапі», потрібно:

 1. Авторизуватися у месенджері.
 2. Зайти у розмову.
 3. Перейти в розділ GIF раніше описаними способами.
 4. Натиснути на піктограму лупи зліва внизу екрана.

Знайти потрібне рухоме фото легко, просто використовуючи одне або кілька слів, що описують необхідний контент. Наприклад, “Спанч Боб”, “лютість”, “сміх”, “день народження” і т.д.

Як створити GIF у WhatsApp

Однією з нових функцій, впроваджених розробниками додатка, стало створення GIF-анімацій користувачами самостійно.

Важлива умова – дотримання формату файлу MP4 і максимальної довжини матеріалу в 6 секунд.

Щоб зробити лайф-фото, потрібно просто зайти в Галерею телефону, використовуючи спочатку рядок введення повідомлення, вибрати вихідне відео і обрізати його через вбудований редактор. Потім переключити кнопку камери на GIF і направити жваву картинку співрозмовнику.

Сторонні програми для відправки GIF

Тепер слід вивчити те, де брати гіфки для «Ватсапа» зі сторонніх програм, адже не завжди бібліотека сервісу може запропонувати те, що потрібно. Додаткові ресурси дозволяють вибирати, робити і зберігати рухомі зображення в Галерею, а потім відправляти їх в Ваттсап.

Топ сервісів для вибору GIF-файлів:

 • ReplyGif.net;
 • GfyCat.com;
 • FreeGifMaker.me (інструмент для створення);
 • Giphy.com;
 • Pinterest.ru.

Також знайти класні та цікаві живі фото можна у соціальній мережі «ВКонтакте», у її групах «ТОП ГІФКІ», «Анімаційні аватарки» та ін.

Огляд

nBook
Додати коментар