Corning Gorilla Glass 3 проти 5: яке з них краще захищає екран від падінь та подряпин

Corning Gorilla Glass 3 проти 5: яке з них краще захищає екран від падінь та подряпин

Напевно, ви не раз бачили Corning Gorilla Glass серед характеристик смартфона, або, можливо, це одна з характеристик, на яку ви в першу чергу звертаєте увагу, коли вибираєте мобільний пристрій.

Ми вже знаємо, що це хімічно армоване скло забезпечує додатковий захист пристрою. Але який захист може запропонувати Gorilla Glass 3 та яке скло Gorilla Glass 5? Яке із двох поколінь краще захищає від падінь, а яке від подряпин? На всі ці питання ми відповімо у цій статті.

Corning Gorilla Glass 3 та 5, який захист вони пропонують?

Ми вже знаємо, що це скляне покриття призначене для захисту наших мобільних телефонів від найпоширеніших нещасних випадків, таких як падіння чи подряпини. І, звичайно ж, не всі покоління пропонують однаковий ступінь захисту, оскільки згодом вони розвивалися та вдосконалювалися.

Однак є цікавий факт, який слід враховувати під час перегляду цієї характеристики, коли ви вибираєте мобільний телефон. І щоб ви знали, давайте подивимося, що може запропонувати Corning Gorilla Glass 3 та Corning Gorilla Glass 5.

Який захист може запропонувати Gorilla Glass 3? Незважаючи на те, що це надміцне скло з деякими особливостями у формулі конфігурації, цей тип відрізняється своєю стійкістю до глибоких подряпин. Gorilla Glass 3 має високу стійкість до подряпин та пошкоджень від контакту з гострими предметами. Також у порівнянні з конкурентами, згідно з даними Corning, його стійкість до подряпин покращилася до 4 разів.

Наприклад, при описі дисплея Samsung A70 згадується, що він розроблений з використанням скла Corning Gorilla Glass 3, стійкого до подряпин та пошкоджень. Або, якщо ми подивимося на опис Redmi Note 9, ми виявимо, що екран розроблений за допомогою скла Corning Gorilla Glass 3 для максимальної стійкості до пошкоджень та подряпин.

Що стосується Gorilla Glass 5, то однією з перших згаданих переваг цього типу скла є його стійкість до падінь.

Згідно з описом Corning, Gorilla Glass 5 може витримувати падіння з висоти до 1,2 м на шорстку поверхню, забезпечуючи кращу стійкість до грубих контактних пошкоджень. І у своїх лабораторних випробуваннях вони перевірили його під час падіння вниз дисплеєм з висоти до 1,6 м на нерівну поверхню, і воно вижило у 80% випадків, як ви можете бачити на відео.

Samsung Galaxy Note 20 є одним з багатьох мобільних телефонів з цією версією Gorrilla Glass, тому ви виявите в його описі, що екран має стійке скло Corning Gorilla Glass 5, щоб краще протистояти пошкодженням від падінь.

А в описі Xiaomi Mi Note 10 згадується, що він розроблений із стійким до падіння склом Corning Gorilla Glass 5 з обох боків. Також у випадку Mi 11, який має задню частину з Gorilla Glass 5, краще захистити від пошкоджень, викликаних падіннями.

Таким чином, Corning Gorilla Glass 3 забезпечує найкращий захист від подряпин, а Gorilla Glass 5 краще протистоїть пошкодженням від падінь.

nBook
Додати коментар