Чищення навушників AirPods та AirPods Pro від Apple

Чищення навушників AirPods та AirPods Pro від Apple

Просте та правильне чищення AirPods на додаток до попередньої інструкції, трохи полегшена версія. Тримаємо навушники у чистоті.

Друзі, раніше я вже писав докладний мануал про те, як чистити навушники AirPods у домашніх умовах, але раптом з тією інструкцією не склалося, тому вирішив викотити нову версію. Чисті навушники AirPods не лише виглядають естетично, а й дозволяють якісно передавати чистоту звучання. При щоденному використанні аксесуар швидко засмічується і при неправильній експлуатації виходить із ладу.

Чищення навушників AirPods та AirPods Pro від Apple

При засміченні сітки мікрофона співрозмовник при розмові гірше чутиме опонента, якість музики або фільму спотворюватиметься. Щоб уникнути таких наслідків, необхідно ретельно стежити за чистотою аксесуарів.

Чищення навушників AirPods

Чищення навушників AirPods та AirPods Pro від Apple

Основна складність при чищенні навушників полягає в розташуванні сіточки, які знаходяться в поглибленні. Зроблено це для захисту від пошкодження.

Чищення навушників AirPods та AirPods Pro від Apple

Для чистки навушників AirPods необхідно:

  1. У випадку, якщо на корпусі залишилася сірка і бруд, яка ще не встигла засохнути, її легко прибрати сухою ватною паличкою. Сірка прилипає і швидко очищається. Очищати необхідно обережно, не натискаючи і не втискаючи бруд усередину сітки. Так як витягти її з сітки дуже складно, а зняти сіточку не вдасться. Це пов'язано з тим, що нові моделі навушників AirPods не розуміються.

    Чищення навушників AirPods та AirPods Pro від Apple

  2. Уздовж кріплення сіточки необхідно акуратно зубочисткою видалити засохлий бруд. Робити це треба дуже обережно, щоб не зашкодити сіточці. Особливо це стосується бічних мікрофонів. Проводимо процедуру з усіма сіточками на аксесуарах. Область, де знаходиться мікрофон, зазвичай рідше сильно засмічується, але навіть у запущеному випадку, після такої маніпуляції якість звуку покращає.
  3. Після очищення основного бруду можна протерти сіточку ватною паличкою, змоченою у спирті.
  4. В кінці необхідно пройтися по корпусу щіткою з м'яким ворсом, зубна в цьому випадку не підійде – вона може подряпати корпус. Перед застосуванням змочуємо її в спирті і рухами, що скидаються, проходимося вздовж усього навушника.

Чищення навушників AirPods Pro

Чищення навушників AirPods та AirPods Pro від Apple

Дана модель навушників найбільш зручна і проводити чищення набагато простіше. Сітка розташована врівень з корпусом і досить просто її протерти ватною паличкою.

Проводити чищення амбушури найкраще без її зняття. Для цього краще взяти сірник і намотати невеликий шар вати, змочити в спирті та легкими рухами очистити поверхню. Робити це потрібно обережно, щоб не пошкодити захисну мембрану.

У разі сильного забруднення амбушури її можна зняти та промити під проточною водою. Перший раз можуть виникнути складності у знятті, але наступні рази, після її розтягнення, це буде зробити простіше.

Чищення кейсу для навушників

Чищення навушників AirPods та AirPods Pro від Apple

Зовні кейс почистити дуже легко, досить просто протерти ватним диском, промокнувши його спиртом. Найважче очистити внутрішню частину, де накопичується найбільше пилу та бруду.

Для цього:

  1. Щіткою з м'яким ворсом вичищаємо всі доступні місця, куди можна дістатися.
  2. Після цього треба пройтися гострою дерев'яною паличкою між стиками пластику, куди найчастіше потрапляє бруд – просто так її складно видалити. Залишки слід протерти ватним диском, змоченим у спирті.

При чищенні аксесуара не можна застосовувати металеві гострі предмети, є ризик не лише подряпати, а й пошкодити сітку. Застосовувати дерев'яні інструменти і вкрай обережно.

  1. Ватним диском, змоченим у спирті, можна протерти повністю корпус, крім пазів, куди вставляються навушники. У цьому місці достатньо пройтися сухою паличкою з ватою, щоб не намочити контакти і не призвести до замикання.
  2. Рознімання для зарядки так само необхідно чистити, з часом туди потрапляє багато пилу, ворсу від одягу. Все це забиває контакти, що призводить до проблем із заряджанням. Чищення проводити треба обережно, щоб уникнути пошкодження спайки.

Дійсно змочити ватку і намотати на тонку паличку, потім ретельно прочистити роз'єм. Дати деякий час просохнути і лише після цього починати користуватися.

Якщо використовується бездротова зарядка, роз'єм можна і не чистити!

Після всіх маніпуляцій протираємо кейс м'якою ганчірочкою, видаляємо забруднення, що залишилися. Іноді пластик змінює колір, наприклад, через кишені джинс, тому треба просто ретельніше потерти. Якщо бруд погано відтирається, то можна додатково пройтися ватним тампоном, змоченим у спирті.

Проводити очищення навушників слід кожні 2-3 місяці, це дозволить зберегти товарний вигляд аксесуара та працездатність пристрою.

nBook
Додати коментар