Чим HarmonyOS кращий за Android?

Чим HarmonyOS кращий за Android?

Після вето, накладеного на Huawei різними американськими компаніями, китайському гіганту довелося піти своїм шляхом. Якийсь час компанія розробляла власне програмне забезпечення для своїх мобільних телефонів, але розрив відносин призвів до того, що процес значно прискорився.

Результатом цього стала HarmonyOS, нова операційна система Huawei, яка після майже двох років розробки побачила світ у поточному 2021 році. Однак на даний момент вона була помічена тільки в азіатських країнах у довгому списку сумісних пристроїв, але багато користувачів цікавляться, чим HarmonyOS кращий за Android.

Одна система для всього

Одна з цілей компанії з новою операційною системою – це реалізувати її на величезній кількості пристроїв. Не тільки на найпоширеніших, таких як телевізори або розумні годинники, але й на транспортних засобах, системах освітлення, вентиляції, динаміках тощо.

Ціль розробників полягає в тому, щоб мати можливість контролювати всі пристрої з вашого мобільного телефону. Таким чином, через панель управління ми можемо отримати швидкий доступ до будь-якого пристрою зі свого смартфона або розумного годинника.

Вища швидкість

З точки зору продуктивності та швидкості, система розроблена Huawei, знаходиться на сходинку вище. За словами самої компанії, це пов'язано з тим, що Android має код, що повторюється, і кілька застарілу систему завдань.

Чим HarmonyOS кращий за Android?

Зі свого боку, азіатський бренд працював на основі інструмента, відомого як Deterministic Latency Engine, який працює у режимі реального часу. Це означає, що залежно від програми система розподілятиме ресурси найбільш ефективним чином. За даними компанії, час відповіді скоротиться на 25,7%.

Власне мікроядро

Мікроядро – це ядро операційної системи. Його функція полягає в наданні доступу до обладнання для будь-якого програмного забезпечення, яке його потребує. Якщо ви не знали, операційна система Android базується на ядрі Linux.

Головна відмінність HarmonyOS від Android полягає в тому, що компанія розробила власне мікроядро, яке містить мінімальну частину коду Linux.

Дві згадані вище переваги пов'язані з цією властивістю, оскільки воно забезпечує більшу сумісність між різними технологічними пристроями. Очевидна причина з огляду на те, що китайський бренд хоче розширити свою систему по всіх пристроях. Використання мікроядра також означає, що процеси набагато швидші. Отже, швидкість HarmonyOS вища.

nBook
Додати коментар