Чи впливає кабель на швидке заряджання мобільного телефону?

Чи впливає кабель на швидке заряджання мобільного телефону?

За минулі роки технічний прогрес вплинув на телефонію. Технічні характеристики мобільних телефонів покращилися в усіх галузях, але час автономної роботи — один із аспектів, який набув найбільшої ваги за останній період. Яскравим доказом цього є поява так званої швидкої зарядки.

Ця концепція була названа Xiaomi, піонером цієї технології, яка дозволяє нам насолоджуватися надмірно коротким часом зарядки, щоб наш смартфон був готовий до роботи якнайшвидше. Насправді, існують деякі смартфони, чиї характеристики, як, наприклад, Xiaomi 11T Pro, здатні підняти потужність до 100% всього за 15 хвилин.

Однак, якщо ваш пристрій має цю властивість, вам варто звернути увагу на кабель, що використовується, оскільки, якщо він не є відповідним, швидкість зарядки буде не такою помітною, як очікувалося.

Завжди використовуйте якісний та підходящий кабель

Чи впливає кабель на швидке заряджання мобільного телефону?

У нас вдома, як правило, величезна кількість пристроїв, що працюють через те саме з'єднання USB-C, наприклад, колонки, бездротові навушники, планшети і т. д. Це може призвести до плутанини при виборі відповідного кабелю, але вам не доведеться турбуватися про те, що ви залишитеся без зарядного пристрою.

Це не означає, що немає причин для використання відповідного кабелю. В основному тому, що швидкість поповнення заряду акумулятора не однакова. Це з тим, що є спеціальні кабелі цієї мети, інші ж виконують цю функцію. Кабелі з підтримкою швидкого заряджання посилають більший струм у батарею, оскільки пропонують вищу напругу, яка залежить від конкретної моделі телефону.

Практично неможливо визначити, який із них підтримує швидку зарядку, якщо у вас немає опису товару. З цієї причини рекомендується використовувати той, що постачається разом зі смартфоном у коробці.

Інший варіант — використовувати такі програми, як Ampere, що надає інформацію про силу струму, що надходить на мобільний телефон. Завдяки цьому інструменту ви можете перевірити, чи дійсно ви використовуєте переваги швидкого заряджання.

Як щодо зарядного пристрою?

Чи впливає кабель на швидке заряджання мобільного телефону?

Іншим основним елементом для отримання максимальної віддачі від цієї функції є зарядний пристрій, до якого підключаєте кабель. У зв'язку з цим компанії заявляють, що бажано використовувати оригінальний зарядний пристрій.

Це рішення не означає, що ви не можете використовувати інший зарядний пристрій. В основному тому, що пристрій буде адаптуватися до заряджання. Однак, слід зазначити, що неякісний зарядний пристрій може призвести до пошкодження акумулятора вашого смартфона.

Якщо ви вирішили придбати надмірно дешевий зарядний пристрій, є можливість, що телефон відмовиться заряджатися, оскільки він не підтримує мінімально необхідні значення. Інформація про це написана на зарядному пристрої. Тому перевірте його дані та порівняйте їх із технічними характеристиками вашого смартфона.

nBook
Додати коментар