Чи варто купувати швидкий зарядний пристрій для свого смартфона?

Чи варто купувати швидкий зарядний пристрій для свого смартфона?

Якщо у вас смартфон з досить непоганим акумулятором, можливо, ви подумували про покупку швидше зарядного пристрою. Якщо мобільний телефон недорогий, можливо, оригінальний зарядний пристрій не надто потужний і для заряджання акумулятора потрібно багато часу. Сьогодні ми збираємося назвати вам дві причини, через які вам не варто купувати швидкий зарядний пристрій для свого мобільного телефону. Одна з них пов'язана із сумісністю, а інша – із погіршенням характеристик батареї.

Ваш смартфон може не підтримувати швидку зарядку

Чи варто купувати швидкий зарядний пристрій для свого смартфона?

Багато хто думає, що якщо вони куплять швидкий і потужний зарядний пристрій, то батарея буде заряджатися з 0 до 100% за лічені хвилини. Теорія саме така, але є ще кілька факторів, які слід враховувати. Найголовніше – знати, яку швидку зарядку підтримує ваш смартфон.

Як правило, всі пристрої підтримують максимальну швидку зарядку, яка контролюється зарядним модулем. Щоб купити відповідний зарядний пристрій, необхідно переконатися, що це швидка зарядка, що максимально підтримується, для вашого смартфона.

Якщо у вас бюджетний смартфон, він може підтримувати 10 або 15 Вт, тому витрати грошей на дуже потужний зарядний пристрій не принесе жодної користі. Навіть якщо зарядний пристрій дає потужність 50 Вт, вона не використовуватиметься смартфоном, оскільки порт заряджання допускає максимум 15 Вт.

Важливо звернути увагу на потужність зарядки вашого смартфона, тому що цілком імовірно, якщо це дешевий мобільний телефон, тоді не варто витрачати гроші на новий зарядний пристрій. Однак, якщо смартфон підтримує дуже швидку зарядку, ми також розповімо вам, чому її не варто купувати.

Постійне використання швидкого заряджання призведе до пошкодження акумулятора

Чи варто купувати швидкий зарядний пристрій для свого смартфона?

Ми говорили вам безліч разів: швидка зарядка не підходить для вашого пристрою. Виробники намагаються щосили сказати вам, що все в порядку і чим швидше заряджання, тим краще. Реальність така, що щоденне використання швидкого заряджання може значно скоротити час автономної роботи.

Щоденне заряджання на 50 або 60 Вт може призвести до зниження максимальної ємності вашого смартфона на 15 або 20% після року використання. Це означає, що акумулятор, заряджений до 100%, прослужить набагато менше, ніж при покупці пристрою.

Ця деградація є завжди, але вона прискорюється набагато швидше, якщо ви використовуєте швидкий зарядний пристрій кожен день. Ми хочемо порадити вам заряджати свій мобільний телефон за допомогою скромного зарядного пристрою на 10 або 15 Вт. Заряджання буде набагато повільніше, але акумулятор вашого смартфона прослужить довше.

Звичайно, ви можете купити швидкий зарядний пристрій, але ми рекомендуємо не використовувати його кожен день. Ви можете використовувати його тільки тоді, коли вам дійсно потрібно швидко зарядити мобільний пристрій.

nBook
Додати коментар