Чи варто купувати ігровий Wi-Fi роутер?

Чи варто купувати ігровий Wi-Fi роутер?

Згодом наше мережеве обладнання застаріває. Наші домашні маршрутизатори не є винятком, і поступово настає час, коли їх потрібно оновлювати. Однією з причин є те, що у нас все більше і більше обладнання, підключеного через Wi-Fi, і в результаті воно не відповідає нашим потребам. Крім того, навіть якщо вони в міру відповідають нашим потребам, настає момент, коли виробник чи провайдер перестає їх оновлювати. З цього моменту з'являються вразливості, які не усуваються та роблять наші маршрутизатори вразливими для атак.

Коли нам стає ясно, що необхідно змінити маршрутизатор, ми ставимо собі питання, який саме маршрутизатор нам потрібний. У цій статті ми розглянемо, чи варто купувати ігровий маршрутизатор Wi-Fi і чи є у нього якісь переваги перед звичайним маршрутизатором.

Відмінності ігрового маршрутизатора Wi-Fi від звичайного маршрутизатора

Більшість сучасних маршрутизаторів мають Gigabit Ethernet, тому ми зможемо використовувати переваги з'єднань зі швидкістю до 1 Гбіт/с. Це означає, що як звичайні, так і ігрові маршрутизатори зможуть без проблем використати пропускну здатність більшості наших сучасних оптоволоконних з'єднань.

Маршрутизатори виробників відрізняються від маршрутизаторів інтернет-провайдерів тим, що часто постачаються з додатковими опціями. Наприклад, планувальник часу Wi-Fi та можливість створення різних типів серверів. Однак якщо крім того, що це маршрутизатор Wi-Fi для ігор, він ще й від авторитетного виробника, такого як ASUS, NETGEAR, TP-Link або D-Link, це дає ще більше переваг. В даному випадку це додає низку додаткових функцій, щоб наші враження від гри в інтернеті були максимально задовільними.

Які особливості має ігровий маршрутизатор

Маршрутизатор від якісного виробника, такого як згаданий вище, дозволить нам легко скористатися більшістю його функцій. З іншого боку, ігровий маршрутизатор Wi-Fi, як правило, краще підходить тим, хто часто грає в онлайн-ігри. Це не означає, що іншим користувачам він не сподобається, тому що має ряд корисних функцій.

Ігровий маршрутизатор Wi-Fi призначений для боротьби з однією з речей, яка найбільше непокоїть геймерів, а саме затримки (лаги). Тому вони дбають про те, щоб Wi-Fi та Ethernet мали мінімально можливу затримку. Це означає, що при використанні такого типу маршрутизатора ми помітимо велику швидкість і стабільність.

Чи варто купувати ігровий Wi-Fi роутер?

Таким чином ми знаходимо ігрові маршрутизатори з виділеними портами Ethernet для пріоритетного підключення під час гри. Зазвичай вони також включають захист від DDoS-атак, щоб противники не могли отримати конкурентну перевагу. Іншою поширеною функцією є геофільтрація, яка дозволяє обмежити доступ до ігрових серверів з огляду на фізичну відстань між гравцями. Так, наприклад, ми не гратимемо на сервері, де у нас занадто великий пінг.

Ще однією головною функцією ігрового маршрутизатора Wi-Fi є те, що вони включають QoS, орієнтований на ігри. Ця послуга означає якість обслуговування. Завдяки цьому роутер дозволить нам встановлювати пріоритет ігрових пакетів та керувати ними швидше, ніж іншими пакетами, що надходять на маршрутизатор, як завантаження P2P.

Чи варто купувати ігровий маршрутизатор?

Слід пам'ятати, що ігровий маршрутизатор Wi-Fi потребує додаткових фінансових витрат. Це мережне обладнання включатиме низку додаткових покращень, якими ви зможете скористатися. Очевидно, якщо ви регулярно граєте, ви зможете отримати більше задоволення від гри, і ми настійно рекомендуємо придбати ігровий роутер. Слід враховувати, що ігрові маршрутизатори зазвичай потужніші на апаратному рівні, тому якщо ви хочете мати найкраще обладнання для отримання максимальної продуктивності, вам слід придбати ігровий маршрутизатор.

В даний час існують різні лінійки ігрових маршрутизаторів, і зараз ми можемо купити справді хороші ігрові маршрутизатори приблизно за 120 євро, звичайно, найкращі ігрові маршрутизатори можуть досягати ціни понад 400 євро.

Якщо ви не є онлайн-гравцем і маршрутизатор відповідає вашому бюджету, не сумнівайтеся в покупці, тому що ви отримаєте відмінний маршрутизатор з додатковими функціями та хорошими можливостями бездротового зв'язку.

nBook
Додати коментар