Чи потрібний вам мобільний телефон з великим обсягом пам'яті?

Чи потрібний вам мобільний телефон з великим обсягом пам'яті?

Вибираючи новий мобільний телефон, ми завжди звертаємо увагу на деякі характеристики: дизайн, процесор, якість камери і навіть на ємність акумулятора. Однак є ще один необхідний параметр у смартфоні, якому ми не приділяємо достатньої уваги.

Ми говоримо про обсяг пам'яті ГБ, який може мати мобільний телефон. А саме про те, що наявність смартфона з гарним сховищем стане важливою у 2021 році.

Ви один із тих, кому потрібен смартфон із 256 ГБ пам'яті чи навпаки, вам достатньо смартфона зі значно меншим об'ємом пам'яті? У цій статті ми дамо відповідь на це питання.

Чи потрібний вам смартфон з великим обсягом пам'яті?

Минули ті часи, коли доводилося задовольнятися пристроєм лише з 8 ГБ пам'яті. Відоме повідомлення “На вашому смартфоні недостатньо місця, будь ласка, звільніть місце для зберігання” було в порядку речей, і багатьом з нас доводилося купувати картки microSD, щоб зберігати наші фотографії та відео в низькій якості.

Чи потрібний вам мобільний телефон з великим обсягом пам'яті?

На щастя, тоді з'явилися хмарні сховища, які звільнили нас від постійного очищення кешу та видалення додатків, що не використовуються. А пізніше сталося диво, з'явилися мобільні пристрої з об'ємом 32 ГБ та більше.

Але давайте подивимося правді в очі, кожен день ми все більше використовуємо смартфон для зйомки фотографій та відео з високою роздільною здатністю, і нам потрібно все більше пам'яті. Принаймні так думає більшість користувачів. Але вам дійсно потрібен смартфон з великим об'ємом пам'яті, тільки якщо ви відповідаєте деяким вимогам:

  • Ви записуєте багато відео в 4K.
  • Ви не користуєтеся хмарою, а зберігайте все у внутрішній пам'яті мобільного пристрою.
  • У вас є велика бібліотека фільмів або серіалів у пам'яті вашого смартфона, щоб вам не було нудно в тривалій поїздці або щоб ваша маленька дитина не сумувала.
  • Ви використовуєте свій смартфон для гри, і у вас встановлені десятки ігор.
  • Ви завантажуєте та зберігаєте всі файли на своєму смартфоні, як резервну копію про всяк випадок.

Якщо ви відповіли негативно на більшість цих питань, значить смартфон з великою кількістю ГБ вам не потрібен. Для такого типу користувачів достатньо 128 ГБ (або 64 ГБ). Також варто пам'ятати, що ми маємо такі сервіси, як Google Диск, Яндекс Диск або Dropbox, щоб отримати додаткове сховище.

З іншого боку, якщо пристрій переповнений програмами, фотографіями та відео у форматі 4K, краще вибирати моделі з великим обсягом пам'яті. На жаль, ціна цих пристроїв зазвичай є досить високою.

nBook
Додати коментар