Чи обов'язково переходити з Windows 10 на Windows 11?

Чи обов'язково переходити з Windows 10 на Windows 11?

Перш ніж Microsoft запустить нову операційну систему Windows 11, залишився місяць, і у мільйонів користувачів, які працюють з Windows день у день, починають виникати сумніви. Відпочиньте, тут у вас є відповіді на всі питання.

Як багато хто знає, офіційно, 5 жовтня компанія Microsoft запустить оновлення Windows 11. Ця чудова операційна система досягне безліч комп'ютерів по всьому світу, які хочуть внести найбільшу зміну інтерфейсу на сьогоднішній день.

Одні користувачі дуже хочуть спробувати нову ОС, інші ставляться скептично. Однак у глибині душі ми всі чудово розуміємо, що в майбутньому перейдемо на нову ОС від компанії Microsoft, якщо використовуємо Windows як основну операційну систему.

Є сумніви, є питання і є недовіра, що є нормальним для такого великого оновлення. З цієї причини ми намагатимемося відповісти на деякі питання, які виникли з приводу Windows 11.

Чи обов'язково переходити з Windows 10 на Windows 11?

Чи обов'язково оновлюватись до Windows 11 після її запуску? Відповідь дуже проста, ні. У будь-якому випадку оновлення не є обов'язковим. Це буде нашим рішенням, і нам потрібно буде зробити крок лише у тому випадку, якщо ми захочемо оновитись.

Коли варто переходити на Windows 11? Щоб відповісти на це питання, ви повинні чітко зрозуміти, що Windows 10 продовжуватиме отримувати офіційну підтримку до 14 жовтня 2025 року. Тому, якщо ви не поспішайте з оновленням, у вас є довгі чотири роки, щоб подумати про це.

Якщо я вирішив оновитися, як дізнатися, чи сумісний мій комп'ютер із Windows 11? На це питання дуже легко відповісти, тому що вам просто потрібно перейти на офіційний сайт Microsoft і дізнатися, чи зможе ваш комп'ютер працювати з новою операційною системою.

Добре, мій комп'ютер сумісний, що мені потрібно зробити, щоб встановити Windows 11? Користувачам Windows 10 не потрібно нічого робити, оскільки Windows 11 буде відображатися як безкоштовне оновлення в розділі «Центр оновлення Windows». Тому в день, коли Microsoft запустить нову ОС, її буде завантажено як звичайне оновлення.

Майте на увазі, що, як і у випадку з попередніми оновленнями, Windows запросить у нас схвалення того, що ми хочемо завантажити і встановити цю нову операційну систему.

Нарешті, слід пам'ятати, що користувачам, у яких Windows 10 активована оригінальним способом, не потрібно буде активувати Windows 11 у майбутньому, оскільки ключ продукту буде перенесено до нової операційної системи.

nBook
Додати коментар