Чи не виходить з Apple ID на iPhone? – Як це зробити.

Чи не виходить з Apple ID на iPhone? - Як це зробити.

Обліковий запис Apple ID – це профіль, який дозволяє ідентифікувати користувача. При продажі або передачі іншим особам будь-якого пристрою Apple, чи то iPhone, iPad або Mac, потрібно обов'язково вийти зі свого акаунта. Справа в тому, що Apple ID зберігає не тільки важливі файлові дані, але і відображає прив'язки до банківських карток.

Іноді при спробі видалення облікового запису Apple ID виникає помилка, і залишити iCloud неможливо. Існує кілька пояснень цього явища, на основі яких розроблено заходи щодо вирішення даного питання.

Чому не вдається вийти з Apple ID на iPhone

Користувач не може вийти Apple ID з кількох причин:

 1. Найчастіше вийти з Apple ID не виходить помилково iOS. У меню iCloud, до якого можна зайти через опцію Налаштування , кнопка про вихід із хмари не активна. iOS при цьому виводить попередження про неможливість виходу через обмеження.
 2. Іноді вихід із Apple ID зависає. Зрозуміти це можна за значком завантаження, який обертатиметься тривалий час, однак змін так і не відбудеться.
 3. На момент виходу з хмарного сховища iCloud смартфон або планшет може одночасно створювати резервну копію або відновлювати систему. Це теж може спричинити помилку.
 4. Поширеною проблемою вважається неможливість увійти до iCloud. Користувач вводить пароль від Apple ID (всі дані при цьому правильні), а система попереджає про те, що при підключенні сталася помилка.

Проблеми такого плану мають кілька способів вирішення. Тому крок за кроком розберу, як вийти з Apple ID без проблем.

Як вийти з Apple ID

Чи не виходить з Apple ID на iPhone? - Як це зробити.

Метод 1 . Грунтується на примусовому перезавантаженні. Для кожної моделі iPhone існує свій порядок натискання клавіш під час виконання цієї операції.

 1. 6s та 6s Plus. Одночасно затискаються дві кнопки: права бокова кнопка « Сон » і кругла кнопка « Додому ». Після початку увімкнення смартфона їх можна відпустити.
 2. iPhone 7 та 7 Plus. Одночасно активуються « Збільшення гучності » та « Пробудження ». Під час системного завантаження кнопки потрібно відпустити.
 3. iPhone 11, 12, 13, XS, X, 8+, 8. Одночасно з боковою кнопкою затискаються обидва регулятори гучності або один верхній.

Розташування кнопок та порядок їх натискання для зручності представлені нижче.

2 . Проблеми можуть бути також викликані поганим Wi-Fi-з'єднанням. Тому потрібно зрушити повзунок з « стільникових даних », відключивши пристрій від мобільної мережі, а потім знову включити передачу мобільного інтернету. Можна також перезавантажити роутер.

3 . Часто збої iCloud викликані активним резервним копіюванням або синхронізацією з iTunes. Процес можна перервати (при цьому порушиться збереження даних). Для цього потрібно зайти в меню Налаштувань, знайти свій обліковий запис у хмарному сховищі та вибрати опцію «Резервне копіювання».

Метод 4 Іноді сама система може накладати обмеження. Для смартфонів на ранніх версіях, наприклад iOS 12 необхідно зайти в Налаштування , обравши ” Екранний часКонтент та конфіденційність “, відключити найвищу опцію.

Для ранніх версій iPhone потрібно зайти в Налаштування, обравши ” ОсновніПрофілі ” та дозволивши внесення змін.

Метод 5. Деяким користувачам допомагає скинути установки мережі. Щоб iPhone міг підключитися до Apple ID, необхідно перейти в Налаштування та вибрати ” ОсновніСкинути “. Такий варіант є безпечним і не впливає на файлові дані сховища.

Метод 6. Даний варіант необхідно використовувати лише після створення резервної копії своїх даних, оскільки спосіб передбачає видалення всієї збереженої інформації.

Користувачеві потрібно скинути всі налаштування системи. Згодом вони стануть знову заводськими.

Перелічені методи працюють, але завжди і в усіх. Бувають також випадки, коли людині віддають вживаний iPhone, а обліковий запис Apple ID колишнього власника при цьому зберігається. Є вихід і з таких ситуацій.

Якщо у користувача знаходяться дані облікового запису іншої людини, потрібно спробувати знайти власника та дізнатися пароль. Якщо це неможливо, то смартфон, на жаль, залишається лише перепродати або використати для запчастин.

Офіційна інструкція компанії, як вийти з Apple ID на iPhone

Чи не виходить з Apple ID на iPhone? - Як це зробити.

Вийти з облікового запису Apple ID на iPhone нам допоможе хороша і проста інструкція з офіційного сайту компанії:

 1. Відкриваємо Налаштування , натискаємо на ім'я облікового запису.
 2. Гортаємо вниз до появи напису ” Вийти “.
 3. Натискаємо цю кнопку та підтверджуємо дію кодом-паролем від облікового запису Apple ID.
 4. При необхідності виберіть дані, які повинні залишитися на iPhone і ще раз тиснемо ” Вийти “.
 5. Підтверджуємо дію виходу із iCloud додатковою активацією кнопки.

Все готово, ви успішно вийшли зі свого облікового запису Apple ID на смартфоні. Як видно, це одна із найпростіших інструкцій. Але, якщо ви забули пароль від облікового запису, потрібно його скинути .

Як вийти з Apple ID на iPhone за допомогою Activation Unlocker

Чи не виходить з Apple ID на iPhone? - Як це зробити.

Якщо не вдається зайти в обліковий запис Apple ID, його можна відновити (працює, якщо забули пароль від Apple ID або логін). Також для цієї мети можна використовувати програму Activation Unlocker .

Робота з ПО включає кілька етапів:

 • Слід пам'ятати, що після першого етапу скидаються налаштування iPhone до заводських. Уся інформація з телефону видаляється. Спочатку потрібно встановити програму розблокування активації Activation Unlocker на ПК. За допомогою кабелю необхідно підключити iPhone до комп'ютера. Після цього вибирається варіант «Видалити Apple ID».

У деяких випадках комп'ютер може не розпізнати підключений смартфон. Іноді слід встановити оновлення iTunes (або на комп'ютер або смартфон — версії програми повинні збігатися). В інших випадках потрібно ще раз вставити кабель в USB-роз'єм комп'ютера або розблокувати екран iPhone, надавши довіру ПК.

 1. Далі потрібно дотримуватись інструкції, описаної в Activation Unlocker. Завантажується сертифікат ПЗ. Краще це робити через встановлений Safari, тому що іноді на інших браузерах операція може бути проблематичною. Після встановлення сертифіката потрібно перейти в Налаштування iPhone, вибравши ” ОсновніПрофіліВстановити “.
 2. Далі необхідно потрапити в ” Про цей пристрійДовіра сертифікатам “. Після цього можна запускати функцію Unlock для Apple ID.
 3. Тепер потрібно настроїти Wi-Fi. З'єднання вимагає створення нового проксі-сервера. Щоб внести оновлені дані, потрібно вимкнути передачу зв'язку чинного оператора, потім зайти в налаштування мережі та вручну вказати таку інформацію:
  Для сервера: passfab.com;
  для порту 8014 (для нових версій IOS, починаючи з 15, число буде 8015).
 4. Далі потрібно потрапити до Apple ID – iCloud і дочекатися оновлення введених даних, після чого слід повернутися до 4 етапу, а потім – до iCloud.
 5. На комп'ютері вибирається ” Далі ” і з програми Локатор видаляється ваш iPhone.
 6. Потім необхідно підтвердити FMI (Find my iPhone). Вибирається варіант ON (якщо він увімкнено) або OFF (якщо Локатор вимкнено).
 7. Після виконаних дій відбудеться скидання настройок, і смартфон можна буде використовувати як новий.

Резюме

Який би метод не вибрав користувач, щоб вийти з Apple ID на iPhone, необхідно дотримуватися запобіжних заходів, так як можна з легкістю видалити важливу інформацію з пристрою Apple.

На всі запитання та пропозиції до доповнення матеріалу я з радістю відповім у коментарях. Всім спасибі та успіхів!

nBook
Додати коментар