Чужий Apple ID у iPhone? Розбираємось, як скинути чи видалити і взагалі що робити

Чужий Apple ID у iPhone? Розбираємось, як скинути чи видалити і взагалі що робити

Ситуація є неоднозначною, коли в налаштуваннях видно чужий Apple ID. Що робити в таких випадках, відразу і не розберешся, потрібно видалити його або якось скинути, щоб встановити свій? Давайте вирішувати це завдання.

Ех, а багато хто не знає що робити якщо прив'язали чужий Apple ID. Далі, які можуть бути варіанти у власника? Як видалити чужий Apple ID? Як скинути чужий Apple ID? — ось відповіді на ці запитання ви знайдете тут у матеріалі.

Йтиметься про найпопулярнішу і найпоширенішу проблему, яка виникає у багатьох власників техніки Apple – у системних налаштуваннях вказаний чужий Apple ID. Тут зібрані всі актуальні та дієві методи для вирішення завдання. Конкретно описані реальні випадки із реальними власниками. Потім докладно описані можливості вирішення неприємних моментів, що склалися.

Щоб не витрачати свій час марно в майбутньому, раджу зберегти всю цю інформацію для особистого користування і для можливості поділитися зі своїми друзями корисними опціями. Для того, щоб мати повне уявлення, з чим вам чи іншим довелося зіткнутися, уважно вивчіть матеріал. Також, не зайвим буде прочитати статті з цієї теми та подібним ситуаціям:

 • Як замінити на смартфоні вже активний чужий обліковий запис на Apple ID, що належить вам;
 • Як зробити відновлення даних для входу до Apple ID;
 • У разі блокування смартфона, як уникнути iCloud Activation Lock;
 • Ви втратили доступ до свого iPhone через злом і подальше блокування. Як вирішити питання?
 • Способи зв'язку із технічною підтримкою Apple.

Вся інформація, що описується в статтях вище, тільки розширить ваш кругозір в цій області і спростить користування технікою Apple.

Чужий Apple ID у iPhone? Розбираємось що робити.

Чужий Apple ID у iPhone? Розбираємось, як скинути чи видалити і взагалі що робити

Користувач №1: – Доброго дня. Прошу вирішити мій випадок. Чи є можливість допомогти зі створенням облікового запису Apple? Постійно висвічується лівий обліковий запис (смартфон отримала подарунок). Пароль доступу невідомий, а при спробі зареєструватися самостійно спливає вікно для введення банківської картки.

Відповідь: Здрастуйте. Звичайно, ваш випадок непростий. Створити новий обліковий запис можливо, проблема буде з введенням даних на налаштування iPhone. Як я розповідав не раз у своїх статтях, існують два моменти, де обов'язково вводиться інформація про обліковий запис Apple:

 • Команда Установки – хмарне сховище (iCloud). Потрібно врахувати, щоб здійснити вхід до нього, потрібно вийти з попереднього облікового запису Apple, а для цього потрібний пароль від нього. Що робити у такій ситуації? (якщо ви його не знаєте, а зв'язок із її творцем відсутній). Детальна інформація у цій статті.
 • Другий випадок, де необхідно ввести дані старого Apple ID – при вході до iTunes Store та App Store, для активації даних програм.

Користувач №2: Після прошивки смартфона в сервісі мого міста, налаштування для входу в iCloud зробили там без моєї присутності. Пароль співробітники не повідомили, і я не маю потрібної інформації. При введенні старих даних логіну та паролю в айфон – вхід неприпустимий – вимагає ввести логін та пароль попереднього господаря. Хмарне сховище не моє, а за надання пароля, власник хмарного облікового запису просить чималі гроші. Потрібно безпосередньо писати в Apple чи знову прошити смартфон? Як вирішити ситуацію на мою користь? Допоможіть будь ласка.

Відповідь : Дивне питання – у сервісі не повинні забувати таку інформацію, плюс за надання пароля з вас вимагають гроші. Чому спочатку не зареєстрували хмару зі своїми даними. Зрозуміло одне, нормально використовувати пристрій не виходить через введені ID даних іншої людини. Взагалі дані іншого користувача для здійснення входу в Apple не потрібні. Вони потрібні один раз, тільки для здійснення виходу з облікового запису.

Також дуже потрібно, щоб попередній власник видалив дані вашого смартфона з сайту icloud.com , інакше, при відновленні даних, будуть знову необхідні його дані. Або можна скласти скаргу на магазин, в якому було здійснено покупку, щоб повідомити їх про ситуацію. Також можна написати безпосередньо технічну підтримку Apple, але з наданням квитанції та інформації про те, де було здійснено покупку.

Питання №3 : – Питання таке, не знаю пароль від «хмари». Попередній господар смартфона теж не пам'ятає, і хтось налаштовував дані невідомо. Смартфон подарували на день народження, особливо не вникали у суть його роботи та не були активними його користувачами, тому й подарували. Неможливо оновити програми через appstore, необхідно ввести код від старого id. Виходить мені потрібно зробити форматування всієї інформації та наново налаштувати сховище? В інтернеті не знайшла жодних відповідей щодо цього питання.

Відповідь : Потрібно для початку вивчити інформацію про те, як міняти Apple ID на смартфонах, щоб потім змінити сторонні дані в налаштуваннях системи на свої параметри входу. При спробі оновлення програм, придбаних під обліковим записом попереднього власника, знадобиться пароль. Принцип роботи такий – будь-яка встановлена програма автоматично закріплюється за конкретним ID і всякі маніпуляції відбуваються за згодою власника введеного облікового запису. У такій ситуації доступний розумний і дієвий вихід – видалити всі встановлені доповнення на iPhone і зробити нове завантаження з подальшим встановленням, але вже зі своїми даними.

4-е питання : – Придбав підтриманий iphone 5s і зробив його налаштування під себе, у тому числі, і в хмарному сховищі зі створенням резервної копії. Настало чергове оновлення системи, після якого смартфон втратив з'єднання з мережею. Звернувся до сервісу, де відновили налаштування мережі та здійснили прошивку. Після цього пристрій вимагає інші дані Apple. Неможливо активувати обліковий запис. Хіба таке можливе? Підкажіть розумне вирішення мого питання.

Відповідь : Так, таке реально – попередній господар повинен був зайти на офіційний сайт хмарного сховища та почистити дані iphone та видалити всі ліві програми, а також вийти з усіх облікових записів перед продажем. Тільки при реалізації описуваних пунктів налаштувань, ваша покупка проситиме дані, які ви налаштували. Або, при кожному прошивці, будуть потрібні дані первинного власника для активації. Вихід один – звернутися до продавця для активації облікового запису, а потім виконати команди Налаштування – Основні – Скинути, які призведуть до скидання настройок та контенту.

Користувач №5 : – Доброго дня. Придбали смартфон не у офіційно зареєстрованого продавця, а у малознайомого перекупника, який займається таким продажем. Як пізніше з'ясувалося, iPhone відноситься до іншого облікового запису (з'ясувалося при активації). Даних природно у нас і продавця немає. Хоча, при вході в iTuens, зверху праворуч відображаються мої облікові дані. Що робити у такому разі? Чекаю відповіді.

Відповідь : Дякуємо за звернення. Ситуація складна. Коли смартфон просить для активації інші дані Apple ID, значить, доведеться шукати і вводити паролі, що запитуються. Без надання вищевказаної інформації, подальші дії марні, як і сам пристрій загалом. Що стосується входу через програму для прослуховування та завантаження музики, навіть iTunes нічим не допоможе та не вплине на активацію телефону.

6-е питання: – Потребую вашої допомоги. Справа у тому, що у родички вкрали смартфон. Під час його пошуків, я перенастроїв електронну пошту в даних облікового запису з метою безпеки. Смартфон знайшовся, але тепер при завантаженні додатків запитується старий пароль. Те саме видає і при спробі увійти до id. Пробував увійти через початкову електронну пошту – марно – з'являється інформація, що цю пошту видалено. Намагався створити таку саму електронну адресу – безуспішно. Загалом усе перепробував, надія тільки на вас.

Рішення : За фактом, ви самі змінили налаштування. Навіть якщо ваш смартфон вкрали, ніхто не зможе дізнатися пароль Apple ID. Потрібно знову змінити дані та повернути колишню електронну пошту, вказану перед тим, як викрали телефон, а потім спробувати ввести цю інформацію в телефон. Такий спосіб ефективний майже 100% випадках.

Вирішення головного питання – немає даних від чужого Apple ID.

Отже, підсумуємо, у будь-якому вищезгаданому і розібраному випадку я запропонував більш-менш правильне рішення. Основна та загальна проблема у всіх описаних ситуаціях – немає можливості дізнатися про облікові дані для входу в iPhone Apple через Apple ID. На жаль, і з такими проблемами можна зіткнутися при покупці смартфона з рук або в офіційного продавця.

Існує ряд способів вирішення проблеми:

 • Знайти контакти першого господаря пристрою, щоб дізнатися про дані для входу. Це можна зробити через інформацію про зареєстровану на смартфоні електронну пошту. Спробуйте описати проблему та дочекатися відповіді, раптом пощастить;
 • Звернутися безпосередньо до служби підтримки Apple. Це у випадку, якщо зв'язок з колишнім власником iPhone втрачений або недоступний. Для можливості вирішити проблему, на підтримку необхідно надати чек про покупку смартфона в магазині. При втраті чека, цей метод марний (без цього документа з вами навіть розмовляти не стануть);
 • Один з методів відновлення прийнятної роботи пристрою – підключення до DNS серверу, що дозволяє частково користуватися смартфоном, минаючи активацію iCloud (наприклад, безкоштовний сервер Bypass DNS);
 • Якщо всі вищезазначені способи не допомогли – айфон заблокований, а дані від чужого облікового запису немає можливості знайти, то можна продати смартфон на запчастини, що дозволить частково компенсувати витрати на його придбання.

Ніякий користувач не застрахований від усіх вищеописаних ситуацій і тому необхідно вивчити всю інформацію про потенційного продавця.

nBook
Додати коментар