Чому у Ватсапі не показує останній візит співрозмовника

Ситуації, коли чомусь «Ватсап» не показує останній візит співрозмовника, бентежать деяких користувачів. Інформація про мережевий статус важлива та вимагає роз’яснення. Так, відкривши листування з людиною, під його ім’ям можна побачити час, коли він відвідував додаток, чи зараз у месенджері. У деяких користувачів ці відомості не відображаються, і для цього є низка факторів.

Причини, з яких у WhatsApp не видно, коли людина заходила до месенджера

Зберегти у секреті момент свого перебування у WhatsApp абонентів спонукають різні чинники (особисте життя, служба чи робота). Причини, чому «Ватсап» не показує останній візит співрозмовника, можуть бути такі: налаштування конфіденційності опонента, власні налаштування приватності, блокування контакту, технічний збій, застосування програм приховування часу візиту.

Налаштування конфіденційності співрозмовника

Зробити невидимим момент свого відвідування месенджера може кожна людина, змінивши його налаштування.

Для цього:

  1. Увійдіть до WhatsApp.
  2. Натисніть на 3 точки у верхньому правому куті.
  3. Виберіть «Параметри» та «Акаунт».
  4. Далі натисніть розділ «Конфіденційність».
  5. Клацніть по рядку “Був(а)” і виберіть коло осіб, яким дозволяєте доступ до мережевого статусу: “Всі”, “Мої контакти”, “Ніхто”.

Чому у Ватсапі не показує останній візит співрозмовника: причини, якщо не видно коли контакт був у мережі та неправильно відображається час відвідування людини

Зміни в конфіденційності.

Налаштування конфіденційності

“Ватсап” працює за принципом: якщо приховати момент свого недавнього відвідування, то не можна побачити його і в інших користувачів. При цьому статус “В мережі” або “Друк” все одно буде видно вашим співрозмовникам.

Перевірити, чи прихована інформація про останній «захід» можна за допомогою описаної вище інструкції. Якщо навпроти рядка «Було(а)» стоїть позначка «Ніхто», значить час, коли ви були присутні у месенджері, не видно нікому зі списку контактів.

Блокування користувача

Заблокований у WhatsApp контакт позбавляється можливості надсилати повідомлення та дзвонити. Повідомлення про те, що вас хтось або ви когось додали до чорного списку, не надходить.

При цьому інформація про те, коли користувач заходив у мережу останній раз, не буде видно. Якщо вас заблокували, ви також не побачите статусу заблокованого.

Зрозуміти, що ви в блоці, можна і за іншими ознаками: не видно фотографію співрозмовника, відсутнє підтвердження про доставку повідомлень з 2 галочок, неможливість додати абонента до групи.

Чому у Ватсапі не показує останній візит співрозмовника: причини, якщо не видно коли контакт був у мережі та неправильно відображається час відвідування людини

Якщо користувач заблоковано.

Технічний збій

Технічні неполадки часто є причиною, чому не видно, коли учасник чату був онлайн. Якщо попередні варіанти перевірені і все гаразд, а інформація про всіх абонентів не видно, швидше за все це проблеми в неправильному функціонуванні програми або відсутня підключення до інтернету. У першому випадку залишається чекати, доки розробники їх усунуть. У другому – шукати причину збою роботи інтернету.

Використання програм приховування часу останнього візиту

Програми – доповнення, що дозволяють засекретити час відвідування месенджера, можна завантажити в інтернеті у магазині програм.

Краще використовувати перевірений джерело чи врахувати рекомендації інших користувачів.

Принцип роботи таких сервісів полягає в наступному: під час листування потрібно натиснути кнопку «Приховати статус» або подібну. Програма відключить вас від інтернету, а стан мережі буде відображено як «офлайн». Але інші користувачі зможуть отримувати повідомлення від вас.

Крім цього, такі послуги мають додаткові функції:

  • приховують повідомлення про прочитання;
  • роблять невидимим статус запису та набору тексту;
  • ховають інформацію про доставку повідомлення;
  • дозволяють користувачеві читати та відповідати на повідомлення, не відкриваючи WhatsApp.

Варіанти вирішення проблеми, якщо не відображається останнє відвідування контакту

У випадках, коли не відображаються відомості про нещодавній візит співрозмовника до «Ватсапу», можуть допомогти спеціальні програми-шпигуни. Діяльність таких послуг законна, тому що працюють вони за допомогою збору та аналізу інформації, що знаходиться у відкритому доступі. Такі програми нічого не зламують, не крадуть особисті дані.

Програма-шпигун через заданий проміжок часу перевіряє стан контактів зі списку “Ватсап”. Потім вона фіксує час, коли абонент був у мережі, і складає звіт про це.

Огляд

nBook
Додати коментар