Чому слід перейти геймеру на Windows 11?

Чому слід перейти геймеру на Windows 11?

Windows 11 – це нова версія Microsoft Windows, яку ніхто не передбачав. Windows 10 повинна була стати останньою з усіх Windows з довічною підтримкою від Microsoft і без терміну придатності. Але, на загальний подив, Windows 11 була представлена, і вона не отримала особливих похвал через деякі помилки і відчуття неповного набору функцій.

Однак для геймерів Windows 11 це величезне оновлення порівняно з Windows 10. Ви отримуєте помітний приріст продуктивності та збільшення часу автономної роботи ноутбуків. Щоб виправдати це, ми склали список причин, через які ви повинні оновити свій ПК до Windows 11 зараз.

DirectStorage

Ігрові консолі зробили гігантський стрибок у продуктивності завдяки технології під назвою DirectStorage. Принцип її роботи простий: відеокарта безпосередньо завантажує ресурси з твердотільного накопичувача, що значно скорочує час завантаження та підвищує продуктивність у грі.

Досі в комп'ютерних іграх доводилося додавати фази переходу для завантаження наступних частин гри, щоб створити ілюзію плавного переходу, оскільки це дозволяло використовувати швидкість твердотільного накопичувача. У Windows 11 з'явилася технологія під назвою DirectStorage. Це функція операційної системи, яка дозволяє графічному процесору прискорити швидкість передачі ресурсів між собою та твердотільних накопичувачів, звільняючи центральний процесор від цього навантаження, що означає більше потужності процесора для ігор і, отже, більше FPS.

Авто-HDR

Ця функція додає HDR до ігор, які підтримують лише SDR. За допомогою химерної комп'ютерної магії вона перетворює SDR-контент на HDR-подібний. Він може не схожий на справжній HDR-контент, але зробить його близьким до HDR, надавши SDR сплеск чіткості. Завдяки цій функції гри стануть яскравішими, ніж зазвичай, і забезпечать більший занурення, ніж це було можливо раніше.

Чому слід перейти геймеру на Windows 11?

Покращена продуктивність та ефективність

Windows 10 включає “Ігровий режим”, який обіцяє підвищити продуктивність комп'ютерних ігор. Але розстановка пріоритетів та управління завданнями недосконалі, а досягнута продуктивність та ефективність невеликі.

Windows 11 враховує це і значно покращує “Ігровий режим”. Тепер Windows 11 знижує пріоритет неігрових процесів, щоб максимально ефективно використовувати апаратне забезпечення ПК. Хоча ця функція не ідеальна, як консолі, вона забезпечує необхідні покращення для підвищення продуктивності та ефективності вашої системи.

Підтримка ЦП наступного покоління

У новітніх чіпах Intel використовується конструкція чіпа в стилі Big-Little, яка називається гібридною архітектурою. Це означає, що у чіпах Intel є продуктивні ядра та ефективні ядра. Продуктивні ядра справляються з важкими завданнями, а ефективні ядра – з фоновими та легкими завданнями. У Windows 11 є спеціальний розклад, який продуктивніше і надійно розподіляє завдання для підвищення продуктивності та ефективності. Для ігрових додатків кожне продуктивне ядро пріоритетно займатиметься іграми, тоді як фонові завдання виконуватимуться ефективними ядрами.

Ця функція застосовна тільки до процесорів intel 12-го покоління.

Отже, тепер ви знаєте чому геймеру слід перейти на Windows 11. Тому, якщо ви затятий геймер, то сміливо переходьте на Windows 11, щоб насолодитися усіма цими чудовими можливостями.

nBook
Додати коментар