Чому пропадає аватарка у Ватсапі

Дізнатися, чому пропадає аватарка у Ватсапі, можна за допомогою невеликого аналізу. Якщо фотографія зникла і не з’являється тривалий час, швидше за все, справа у зміні співрозмовником налаштувань приватності.

Якщо проблема часто повторюється, причиною можуть бути збої в роботі програми, інтернету або мобільного пристрою, наприклад, відсутність необхідного обсягу пам’яті або несвоєчасне оновлення софту.

Основні причини зникнення фото профілю контакту в WhatsApp

Поява стандартного силуету замість аватара у діалоговому вікні або особистих даних абонента свідчить про зникнення фото. Серед найпоширеніших причин того, що у профілі користувача не відображається картинка, – неполадки в роботі інтернету, зміна співрозмовником конфіденційності або блокування ним вашого номера. Крім того, поясненням може бути банальне видалення аватара.

Погане інтернет-з’єднання

Можливо, фотографії не видно через слабке, нестабільне інтернет-з’єднання, збій у його роботі або повну відсутність сигналу. Без підключення до мережі дані не підвантажуються та не оновлюються.

Чорний список

Користувачам «Вотсапу» не надходять повідомлення про те, що хтось вніс їх чорний список, тому дізнатися про це можна лише за непрямими ознаками, серед яких і зникнення аватара у співрозмовника.

Також про занесення до black list можуть свідчити такі обмеження:

  • зникнення статусу користувача;
  • відсутність даних про час останнього візиту;
  • відключення функції звіту про доставку та прочитання SMS;
  • відсутність з’єднання під час аудіо- або відеодзвінка.

Перелічені ознаки активізуються при занесенні до чорного списку, але також можуть бути відрегульовані співрозмовником вручну в налаштуваннях облікового запису.

Налаштування конфіденційності

Причина зникнення аватарки може бути у налаштуваннях конфіденційності абонента. У “Ватсапі” передбачена можливість вибирати, хто бачить фото профілю, а кому воно недоступне.

Для цього необхідно:

  1. Перейти до налаштувань (на iPhone кнопка розташована внизу, на Android – вгорі, відображена у вигляді 3 точок).
  2. Вибрати блок “Акаунт”, потім – “Конфіденційність”.

У блоці «Фото профілю» є 3 варіанти налаштування приватності: переглядати аватар можуть усі, ніхто або власники контактів, збережені в телефонній книзі користувача.

Можливо, абонент видалив ваш мобільний номер, а аватар не відображається у зв’язку з відповідними налаштуваннями приватності.

Чому пропадає аватарка у Ватсапі: що робити, якщо зникла і не відображається фотка на аві у профілі у співрозмовника зі списку контактів

Налаштуйте конфіденційність.

Фото видалено

Ще однією причиною, чому пропадає аватарка у «Ватсапі» з особистих даних, може бути видалення. Буває, що фотографія набридла або перестала подобається, а замінити її поки що нічим.

Чому пропадає аватарка у Ватсапі: що робити, якщо зникла і не відображається фотка на аві у профілі у співрозмовника зі списку контактів

Видалення фотографій профілю.

Способи вирішення проблеми

Перше, що потрібно зробити, – перевірити наявність інтернету та коректність його роботи:

  1. Спробуйте запустити іншу програму або відкрити будь-яку веб-сторінку у браузері. Якщо інші сайти також завантажуються з помилками або не працюють, перейдіть до наступного кроку.
  2. На кілька хвилин вимкніть мобільний або домашній інтернет, перезавантажте телефон або роутер.
  3. Перевірте правильність підключення проводів, їхню цілісність.

За відсутності інтернету перевірте баланс, зверніться за допомогою до свого стільникового оператора або провайдера.

Якщо можливість писати миттєві повідомлення користувачу, аватар якого зник, збереглася, можна поставити відповідне запитання особисто. Завжди є шанси отримати відповідь.

При попаданні в чорний список відправляти SMS можна, проте вони не будуть прочитані співрозмовником, оскільки він їх не побачить. З’ясувати, чи не заніс користувач ваш номер до списку заблокованих, можна за допомогою стандартного телефонного дзвінка або SMS без використання месенджера WhatsApp.

Огляд

nBook
Додати коментар