Чому обмежений доступ Wi-Fi на ноутбук з Windows

Мережеві проблеми, обумовлені обмеженням доступу в інтернет при спробі приєднання до нього за бездротовою схемою, нерідкі. Роутер або модем перестає функціонувати у нормальному режимі та не передає сигнали між пристроями. Причин появи напису про обмеження приєднання через Wi-Fi на екрані персонального комп'ютера або смартфона безліч.

Чому обмежений доступ Wi-Fi на ноутбуці

Чому обмежений доступ Wi-Fi на ноутбук з Windows

У функціональних можливостях маршрутизатора не передбачено прямого доступу до всесвітніх мереж. Щоб отримати його, роутер повинен бути з'єднаний з провайдером. У приймальному пристрої потрібно налаштувати параметри. Маршрутизатор приймає інтернет-трафік і розподіляє його бездротовою мережею між підключеним до вай-фай обладнанням.

Технічно процедура реалізується через вбудований у техніку користувача мережевий адаптер. Варто зазначити, що він не продається в комплекті з персональними комп'ютерами, тому для цієї техніки його потрібно окремо купувати.

Важливо! Техніка, необладнана потрібними елементами задля забезпечення прийому інтернет-сигналу, є однією з причин його відсутності.

Чому обмежений доступ Wi-Fi на ноутбук з Windows

Розрізняють три основні причини, з яких ускладнений або неможливий доступ до всесвітньої мережі при спробі з'єднання через бездротові мережі:

 • відсутність зв'язку з провайдером – ідентифікується за відсутністю з'єднання на всіх пристроях, у тому числі безпосередньо через кабель;
 • неполадки з роутером або некоректні налаштування в ньому – визначається за відсутністю інтернету у всіх користувачів пристроїв, але його наявність під час реалізації провідного підключення;
 • проблеми з ноутбуком – зв'язок через вай-фай можливий на всій техніці, крім однієї.

Для усунення деяких із них достатньо перезавантажити пристрій, перевстановити драйвера або внести коригування в налаштування. В окремих випадках доведеться звертатись до провайдера.

Якщо з обладнанням все нормально, а підключення Wi-Fi обмежене – воно з'являється, то зникає, потрібно звернутися до фахівця, щоб виправити базове обладнання або спробувати самому вирішити питання. Причина проблеми може полягати в технічних неполадках провайдера. Щоб її виключити, потрібно підключити комп'ютерну техніку безпосередньо до дроту. За відсутності зв'язку слід дзвонити оператору та оформляти заявку. Якщо при з'єднанні безпосередньо за допомогою дроту інтернет все ж таки є, то обмеження доступу пов'язано з однією з причин:

 • помилка у програмному забезпеченні маршрутизатора;
 • неправильні установки роутера або його некоректна конфігурація;
 • неправильні мережеві установки приймаючого пристрою.

Зверніть увагу! Обмежене підключення Wi-Fi на ноутбуці може бути пов'язане зі зміною режиму живлення. При установці бюджетного статусу адаптеру буде недостатньо живлення, що може стати причиною, з якої пристрій обмежуватиме активність усіх функцій.

Що робити, якщо підключення до Інтернету обмежено – інструкція для Windows 7

Як виправити обмежений доступ до мережі Wi-Fi на Windows 7 слід замислитись лише в тому випадку, якщо з провайдером та роутером все нормально. Для цього потрібно спробувати підключитися до іншого пристрою та протестувати його. Якщо мережа є, то потрібно знову підключитися до ноутбука і активувати процес перезавантаження системи в ноуті та інтернет-пристрою, що роздає.

Чому обмежений доступ Wi-Fi на ноутбук з Windows

На ноутах з операційною системою Віндовс 7 проблеми з інтернет-з'єднанням можуть бути пов'язані з некоректними параметрами IP-адреси. Щоб їх змінити потрібно:

 1. Зайти до меню керування.
 2. Відкрити пункт властивостей бездротового з'єднання, для чого потрібно клацнути на його значку кнопкою миші.
 3. У вікні властивостей вибрати опцію протоколу інтернет-версії 4, що ідентифікується позначенням TCP/IPv4.
 4. У полі для відображення відомостей про IP-адресу слід ввести ідентифікатори підмережі. Вони відображені на етикетці маршрутизатора.
 5. Активувати галочкою опцію, що відображає розпорядження користувача, застосовувати введені дані весь час.

Якщо проведені операції не привели до результату, необхідно включити режим суміщення стандартів. Для цього слід знову відкрити вікно з даними меню керування загальним доступом, вибрати потрібну мережу та вивести вікно її стану на екран. Щоб активувати режим сумісності з FIPS, потрібно поставити відповідну позначку навпроти опції, попередньо відвідавши розділ з додатковими параметрами, розташований у вікні, що регламентує функції безпеки. Якщо все було проведено за вказаним алгоритмом, то з'єднання має з'явитися.

Що робити, якщо при підключенні до Wi-Fi пише обмежено Windows 8, 10

Якщо вай-фай обмежений на ноутбуці на якому встановлена операційна система старша за Виндовс 8, то питання можна вирішити, відключивши антивірус і перезавантаживши техніку. Якщо це не призведе до результату, слід змінити налаштування DNS, IP або увімкнути режим сумісності з FIPS. Усі операції проводяться за схемою, аналогічною Windows 7.

Чому обмежений доступ Wi-Fi на ноутбук з Windows

Якщо користувач оновив операційну систему Віндовс 7 до більш сучасних версій, він з більшою ймовірністю зіткнеться з проблемами при доступі до всесвітніх мереж. У таких ситуаціях інтернет обмежений через некоректне перенесення програмних файлів з драйверами. Щоб її усунути, достатньо вимкнути та знову підключити мережевий адаптер. Для цього потрібно:

 1. Натисніть клавіші «Win+R» і натисніть на вікно «Виконати».
 2. Написати “ncpa.cpl” у рядку.
 3. Натиснути на іконці, що ідентифікує підключення у вікні, попередньо вибравши зі списку, якщо він є.
 4. Вибрати опцію “Вимкнути”.
 5. Дочекатися перетворення кольору іконки на сірий колір.
 6. Підключити пристрій за аналогічною схемою та перевірити доступ.

Якщо питання про проблему не було зняте і інтернет все одно відсутній, а на екрані пишеться про відсутність доступу, то не потрібно розбиратися, що робити, оскільки достатньо буде змінити пріоритет підключення. Очевидно, у цей період він низький. Тому потрібно змінити його статус. Вимкнення техніки з більш високим пріоритетом, наприклад, таке з'єднання, як Ethernet, може усунути проблемну ситуацію. Для цього слід діяти за алгоритмом:

 1. Відкрити вікно керування спільним доступом.
 2. Натисніть посилання в лівому полі екрана, щоб отримати можливість змінити параметри функціонування адаптера.
 3. Вибрати техніку, яку потрібно відключити, натиснути на її іконці і в меню активувати опцію відключення.

Додаткова інформація! Допомогти в проблемі можуть заходи, орієнтовані на налаштування електроживлення батареї.

Якщо ноутбук працює не від розетки, слід її підключити. Якщо в такому стані пристрій приймає сигнал Wi-Fi, потрібно заборонити йому переходити в енергоекономний режим і налаштувати так, щоб в даний час він працював за стандартною схемою. Для цього потрібно:

 1. Перейти в режим керування живленням у меню «Пуск».
 2. Поставити кружечок навпроти позначення “Збалансована”.
 3. Перейти за посиланням настройок схеми електроживлення.
 4. Відкрити вкладку редагування.
 5. Перейти за посиланням, відкривши доступ до функціонала, щоб змінити додаткові параметри живлення.
 6. Виберіть режим роботи.

Чому обмежений доступ Wi-Fi на ноутбук з Windows

Чому обмежений доступ Wi-Fi на ноутбук з Windows

Чому обмежений доступ Wi-Fi на ноутбук з Windows

При роздачі Wi-Fi з телефону мережа обмежена на ноутбуці – вирішення проблеми

Якщо при роздачі Wi-Fi з телефону мережа обмежена на ноутбуці і при цьому в полі підключень відображено, що вона підключена та захищена, значить вирішенням проблеми буде зміна налаштувань. Для цього потрібно:

 1. Натиснути на піктограму підключення в нижній частині екрана праворуч.
 2. Зробити вибір виду з'єднання та в його полі перейти за посиланням «Властивості».
 3. Активувати натисканням на кружечок опцію «Загальнодоступні» у розділі «Мережевий профіль».
 4. Перейти по стрілці назад.
 5. Вибрати у стовпці «Мережі інтернет» опцію «Стан».
 6. Перейти до розділу установок параметрів адаптерів.
 7. Вибрати мережу.
 8. Вивести на екран вікно властивостей мережі.
 9. Забрати галочку напроти протоколу IP версії 6.
 10. Поставити галочку напроти протоколу IP версії 4
 11. Клацнути двічі мишкою на назві протоколу та зайти до його властивостей.
 12. Стерти дані з поля, що ідентифікується відданий сервер DNS.
 13. Висловити свою згоду з проведеними збереження змін натисканням на кнопку «Ок».

Процедура налаштування проводиться на ноутбуці за ідентичною схемою при підключенні до телефонів з операційною системою Андроїд та айфонів на Йос.

Причиною проблеми відсутності мережі при підключенні техніки через смартфон може бути саме в ньому. Її рішення можливе одним із способів:

 • перезавантаження роутера;
 • перезавантаження телефонного пристрою – за стандартною схемою;
 • видалення з мережі та підключення до неї;
 • зміна каналу серії Wireless на Save в настроювальному меню маршрутизатора;
 • зміна алгоритму шифрування AES.

Важливо! Якщо проведені заходи не допомогли вирішити проблему з підключенням, потрібно переконатися, що в налаштуваннях бездротової мережі не активовано опцію проксі-сервера. У таких умовах мережа буде нефункціональною.

Також варто звернути увагу на те, чи правильно встановлено час та дату. Деякі моделі телефонів не дозволяють роздавати інтернет у разі некоректних налаштувань.

Проблема обмеження доступу до інтернету є найбільш гострою для користувачів, особливо у ситуації, коли він потрібний терміново. Перевірка функціонування маршрутизатора та мережевого адаптера допоможе її вирішити.

nBook
Додати коментар