Чому користувачі Windows 7 не оновлюються до останніх версій Windows?

Чому користувачі Windows 7 не оновлюються до останніх версій Windows?

Windows пройшла довгий шлях із моменту випуску популярної Windows 7. Операційна система 12-річної давності була козирем компанії Microsoft. Із запуском Windows 10 через кілька років багато користувачів вирішили залишитися на Windows 7 і з того часу не оновлювалися.

Microsoft припинила підтримку Windows 7 у січні 2020 року. Незважаючи на це, колосальні 22% користувачів ПК, як і раніше, використовують Windows 7 з терміном експлуатації. Що може спричинити? Давайте дізнаємось.

Причини, через які користувачі Windows 7 не оновлюються

Користувачі мають безліч причин не перемикатися на останні версії Windows, і ось деякі з них.

Використання старого обладнання

Багато користувачів, як і раніше, мають застаріле обладнання, яке не може працювати з останньою версією Windows або не повністю сумісне. Можливо, ви бачили, як багато людей все ще використовують старі ПК та ноутбуки у певних місцях.

Страх втрати даних

Люди досить обережно ставляться до своїх даних. Також багато хто вважає, що їх дані будуть втрачені, якщо буде встановлена ​​більш нова ОС. Тому люди вважають за краще залишатися на Windows 7.

Впертість

Більшість населення дотримується позиції «працює — не чіпай». Люди вважають, що Windows 7 виконує свої функції, тому не варто поспішати з оновленням.

Відсутність технічних знань

У багатьох користувачів у країнах, що розвиваються, відсутні певні технічні знання. Вони використовують ПК для роботи або перегляду веб-сторінок і не знають, чи можна оновити систему і як це зробити.

Причини, через які користувачі Windows 7 захочуть оновитися

Згідно з опитуванням Windows Report, 65% користувачів Windows 7 готові зробити перехід. Оскільки Windows неухильно оновлюється багато років, ось кілька причин, з яких користувачі Windows 7 захочуть перейти на нову версію.

Windows 7 застаріла

З моменту виходу Windows 7 минуло понад 11 років. Операційна система застаріла та добігла кінця в січні 2020 року. Це означає, що Microsoft припинила надавати оновлення безпеки користувачам Windows 7. Тому, якщо є будь-які помилки або вразливості в системі безпеки, Microsoft їх не усуватиме. Отже, з міркувань конфіденційності та безпеки користувачі розглянуть можливість переходу на нову версію Windows.

Windows 11 скоро з'явиться і може запропонувати значні зміни

Не всім користувачам подобається операційна система Windows 10, тому що ОС часто оновлюється і, на жаль, не завжди вдало. З випуском Windows 11 люди покладають великі надії та, нарешті, можуть перейти на неї.

Купівля нового ПК

Люди, які використовують старі комп'ютери, рано чи пізно замисляться над покупкою нового ПК чи ноутбука. Оскільки в більшості випадків ПК продаються з останньою версією Windows, користувачам все ж таки доведеться перейти на нову операційну систему.

Ви все ще використовуєте Windows 7? Чи готові ви перейти на нову операційну систему Windows 11, якщо вона сумісна з ПК? Будь ласка, напишіть про це у коментарях.

nBook
Додати коментар