Чому iPhone так повільно заряджає акумулятор?

Чому iPhone так повільно заряджає акумулятор?

Немає жодних сумнівів у тому, що iPhone став найпопулярнішим мобільним телефоном на ринку. З кожним роком iPhone стає лідером у списках мобільних пристроїв, що найбільш продаються. Але це не означає, що вони є ідеальними мобільними телефонами, так як у них є що поліпшити, наприклад, швидкість заряду батареї.

І справа в тому, що телефони Apple, безумовно, не можуть похвалитися наявністю акумулятора, який швидко заряджається, особливо якщо ми порівняємо його з мобільними телефонами Android, навіть бюджетними.

Чи насправді iPhone повільно заряджають батарею?

Користувачі цих телефонів звикли до швидкості зарядки, яка здається адекватною, якщо тільки вони не порівнюють їх із набагато дешевшими телефонами Android, такими як Redmi Note 11 Pro+. Якщо ми порівняємо потужність заряджання нової лінійки Apple, iPhone 13 Pro Max, з цим китайським телефоном, ми можемо помітити величезну відмінність.

Чому iPhone так повільно заряджає акумулятор?

Xiaomi має потужність 120 Вт, порівняно з 27 Вт, які, за словами неофіційних джерел, є iPhone 13 Pro Max. Перший може бути повністю заряджений лише за 15 хвилин, а iPhone 13 Pro Max – за годину. Очевидно, що різниця дуже велика, і навіть більше, якщо врахувати, що iPhone коштує дорожче. Це порівняння показує, що iPhone дуже повільно заряджає акумулятор.

Apple не прагне швидкої зарядки

Що ж, не всі виробники мобільних Android-пристроїв мають таку швидку зарядку, але ясно, що технологія є, і зараз вона довела свою безпеку. Це може бути однією з основних причин, чому Apple поступово збільшує заряд акумуляторів своїх телефонів. Проблема в цьому випадку не в тому, що Apple не мають доступу до цієї технології, оскільки через ресурси очевидно, що вони можуть увімкнути її, коли захочуть. Але, безумовно, головні перешкоди для відмови від такого швидкого зростання швидкості заряджання пов'язані з проблемами, які Apple відчуває з акумуляторами та продуктивністю своїх телефонів.

Чому iPhone так повільно заряджає акумулятор?

Стан акумулятора безпосередньо пов'язаний з продуктивністю телефону, і в минулому на Apple подавали до суду за поступове зниження продуктивності телефонів на підставі погіршення стану акумулятора. І справа в тому, чим більша потужність зарядки, тим швидше теоретично погіршується акумулятор, що за досвідом Apple може вплинути на продуктивність телефонів. Тому цілком нормально, що Apple з обережністю ставиться до цієї функції. І хоча виробники, такі як Xiaomi, запевняють, що батареї не так постраждають від цих швидких зарядів, завжди існує ризик того, що раптове збільшення потужності може призвести до несправності з ризиком вибуху.

Таким чином, схоже, що пріоритетом Apple є не збільшення швидкості заряджання, а збереження відмінної продуктивності, якою можуть похвалитися телефони цієї компанії. Тому не очікується, що швидка зарядка iPhone дуже зміниться в майбутньому. Що найцікавіше, це не має великого значення для покупців iPhone, яких влаштовує швидкість заряджання мобільних телефонів Apple.

nBook
Додати коментар