Часто пересилається повідомлення у Ватсапі: що це означає

Днями я зіткнулася з цікавим явищем – листа від подруги надійшло з позначкою «часто пересилається повідомлення» у «Ватсапі». Мене це збентежило, і я вирішила розібратися, що означає цей коментар. Крім того, були побоювання, чи не зламано обліковий запис відправника.

Часто пересилається повідомлення у Ватсапі: що це означає, скільки разів можна надсилати

Часто пересилається повідомлення, відправлене більше 5 разів.

Що за статус «Посилання, що часто пересилається» в WhatsApp

Статус, що часто пересилається, автоматично отримує будь-яке повідомлення, відправлене в різні чати 5 або більше разів. Найчастіше поширений такий напис на меседжах з анекдотами, приколами або вітальними Gif-анімаціями, які на свята розсилаються по всіх колективних чатах в WhatsApp.

Спочатку ця функція була додана розробниками програми для того, щоб обмежити поширення спаму та рекламних розсилок. Нічого страшного в цій позначці немає, вона повідомляє одержувача про те, що повідомлення пройшло довгий ланцюжок пересилок месенджером.

Однак потрібно бути уважним до таких листів, тому що стратегію масового розсилання в різні чати використовують також шахраї, відправляючи шкідливі посилання. Крім того, подібні меседжі можуть містити новини, що дезінформують, тому будь-які дані треба вміти перевіряти.

Чи можна переглянути кількість пересилань

Якщо переадресувати меседж іншому користувачеві, він позначиться як «переслане повідомлення», й у разі можна відстежити, перешле співрозмовник його комусь ще. Для цього потрібно виконати таке:

  • натиснути на потрібне вихідне повідомлення протягом 1-3 секунд, щоб виділилося;
  • вгорі вікна тапнути на піктограму інфо (четверте праворуч);
  • переглянути дані, де вказано, коли повідомлення доставлено, кількість пересилок буде там же.

Часто пересилається повідомлення у Ватсапі: що це означає, скільки разів можна надсилати

У WhatsApp можна переглянути дані про кількість пересилок.

Дізнатися, скільки разів переправлявся лист, можна тільки тоді, коли ви його відправили. Так, якщо вас цікавить інформація про меседж, який ви отримали, його доведеться спочатку перенаправити в інший чат. Програма зберігає дані лише про кількість пересилань, але не про те, якому абоненту була переадресація.

Це політика конфіденційності та захисту даних — ви можете бути впевнені, що таємниця вашого особистого листування надійно захищена.

У чому відмінність повідомлень, що часто пересилаються, у «Ватсапі»

Просте повідомлення можна відправити одноразово в 5 діалогів, але якщо воно пройшло ланцюжок з 5 або більше чатів, то матиме значок не переслане, а часто пересилається, і інформація про кількість переадресацій буде вже недоступна, а надіслати його можна буде лише у 1 діалог за 1 раз.

Якщо потрібно його відправити, але при цьому прибрати позначку, досить просто скопіювати текст і вставити його в рядок набору. Якщо месседж містить відео або зображення, можна завантажити цей медіафайл на телефон і адресувати іншій людині, просто прикріпивши файл як особисте фото. Так одержувач не побачить позначки про те, що листа було переслано багато разів. Також жодних повідомлень не буде, якщо ви відправите іншій людині скріншот вашого листування.

Часто пересилається повідомлення у Ватсапі: що це означає, скільки разів можна надсилати

Щоб прибрати позначку, текст просто копіюють та вставляють.

Чи небезпечні такі повідомлення

Медіаконтент у таких меседжах шкоди не несе, а самі вони безпечні, якщо не містять жодних посилань. За будь-якими невідомими посиланнями з чатів проходити небезпечно, особливо це стосується масових розсилок. Якщо лист містить посилання, і при цьому немає твердої впевненості в її безпеці, натискати на неї ні в якому разі не можна, а те, що входить краще видалити, щоб уникнути випадкового натискання на посилання і переходу на сторонній сайт.

«Часто повідомлення, що пересилається в «Ватсапі» – нормальне явище, подруга просто шле мені те, що знаходить смішним. Це поширений прийом, так у месенджерах поширюються кумедні ролики, історії, анекдоти. Функція визначення повідомлень, що пересилаються, корисна, вона береже користувачів від нав’язливого спаму і непотрібної реклами, оскільки їх вже неможливо відправляти відразу в кілька діалогів. Так розробники WhatsApp роблять свій продукт кращим.

Огляд

nBook
Додати коментар