Автоматичний вхід у Windows 7 – без вибору користувача та введення пароля

Користувачі Віндовс 7 часто стикаються з повільним завантаженням операційної системи. Щоб вона почала завантажуватися трохи швидше, можна настроїти автоматичний вхід у Windows 7 без пароля. Однак, перш ніж зайнятися цим, треба розібратися з тим, як зробити це правильно.

Автоматичний вхід у Windows 7 – без вибору користувача та введення пароля

Спочатку слід розібратися, що таке автовхід і для чого він може використовуватися.

Увімкнення даної функції дозволяє здійснювати вхід без пароля Windows 7. Це дуже зручно, тому що користувачеві не доведеться після кожного завантаження вводити дані, щоб увійти в обліковий запис ОС.

Активувати автовхід у Windows 7 користувачеві слід лише в тому випадку, якщо він використовує ПК.

Якщо комп'ютером користуються інші, краще не включати вхід у Віндовс 7 без пароля та вибору користувача.

Автоматичний вхід у Windows 7 – без вибору користувача та введення пароля

Попереднє налаштування системи

Якщо все ж таки виникла необхідність активувати автовхід, доведеться заздалегідь ознайомитися з корисними рекомендаціями, які допоможуть зробити це правильно. Для початку треба отримати права адміністратора, тому що без них настроїти параметри запуску не вдасться.

Щоб стати адміністратором та отримати доступ до всіх системних налаштувань, необхідно:

 1. На клавіатурі одночасно натиснути на кнопки Win та R.
 2. У текстовому рядку, що відкрився, ввести «compmgmt» і натиснути на Enter.
 3. У новому вікні вибрати меню «Локальні користувачі» та перейти до підрозділу «Групи».
 4. Вибрати пункт “Адміністратори”.
 5. Натиснути кнопку «Додати».
 6. У списку, що відкрився, вибрати обліковий запис, якому будуть передані права.

Щоб застосувати зміни, потрібно перезапустити комп'ютер.

Після отримання прав адміністратора можна ввімкнути автовхід.

Як увійти без пароля до Віндовса 7

За промовчанням у Windows 7 автоматичний вхід користувача вимкнено. Тому, щоб скористатися цією функцією, її доведеться активувати вручну. Зробити це можна декількома способами, з особливостями яких потрібно ознайомитись заздалегідь.

Автоматичний вхід у Windows 7 – без вибору користувача та введення пароля

Використання спеціальних команд

Windows — це багатофункціональна операційна система, в якій можна використовувати команди для зміни параметрів ОС. При цьому деякі з них дозволяють настроїти особливості запуску системи.

Якщо хочеться входити до Віндовса і при цьому не вводити щоразу пароль, доведеться скористатися спеціальною командою «userpassword». З її допомогою можна буде викликати вбудовану в ОС утиліту, що відповідає за налаштування облікових записів.

Щоб скористатися командою control userpasswords2 Windows 7, необхідно:

 1. Відкрийте меню «Пуск».
 2. Натиснути кнопку «Виконати». Після цього відкриється системна утиліта, яка використовується для введення різних текстових команд для налаштування операційної системи.
 3. Введіть у текстове поле команду user passwords. Після цього треба натиснути кнопку «Enter».

Виконавши наведені вище дії, користувач побачить, що почне відкриватися вікно. Саме в ньому налаштовується запуск Віндовс. У вікні, що відкриється, буде відображено перелік облікових записів системи.

Необхідно вибрати одну з них, клацнувши по ній ЛКМ. Потім треба зняти галочку біля рядка «Вимагати пароль». Тепер потрібно перезапустити ПК і перевірити, чи вдалося увімкнути автовхід.

Є також інші команди, які теж часто використовуються при включенні автовходу. Наприклад, можна ввести “netplwiz”, щоб відкрити вікно, щоб змінити установки входу до Віндовса.

Використання реєстру

Не всі користувачі хочуть використовувати команди, щоб увімкнути можливість запускати ОС без введення пароля. Є й інші засоби, що дозволяють це зробити. Наприклад, можна настроїти автологон у реєстрі Windows 7. Цей метод підійде для людей, які не змогли увімкнути автовхід за допомогою попереднього способу.

Автоматичний вхід у Windows 7 – без вибору користувача та введення пароля

Варто зазначити, що у реєстрі зберігається безліч важливих системних записів і тому його треба дуже обережно. Краще слідувати інструкції, щоб не пошкодити інформацію, яка зберігається в реєстрі.

Щоб знайти файли для зміни параметрів, потрібно:

 1. Відкрити «Пуск» та увійти у вбудовану утиліту «Виконати».
 2. У полі для введення вписати regedit. Після цього відкриється системна програма для редагування записів, що зберігаються у реєстрі.
 3. Перейти до каталогу під назвою «LOCAL MACHINE». Знайти його можна у лівій частині вікна, де відображаються усі папки реєстру.
 4. Відкрити підкаталог “Software”.
 5. Знайти всередині каталогу директорію Windows NT. У ній буде папка “CurrentVersion”, в яку треба увійти, клацнувши по ній ЛКМ.
 6. Зайти в Winlogon.

У папці, що відкрилася, будуть знаходитися файли реєстру, які потрібно відредагувати. Для початку необхідно двічі клікнути ЛКМ по файлу AutoLogon. Потім потрібно в рядку “Значення” написати цифру “1”.

Автоматичний вхід у Windows 7 – без вибору користувача та введення пароля

Використання стороннього софту

Іноді не виходить стандартними можливостями Windows 7 налаштувати автологін користувача. У такому разі доведеться користуватися певним софтом.

Найчастіше для цього встановлюють програму AutoLogon. Це невелика утиліта, яка допомагає швидко налаштувати автовхід до ОС.

Для її використання не доведеться працювати з реєстром або запроваджувати складні команди.

Незважаючи на те, що користуватись цією програмою дуже легко, все одно потрібно розібратися з нюансами її застосування.

Щоб за допомогою Autologon налаштувати автологін, треба:

 1. Завантажити утиліту на ПК. Завантажити його можна з офіційного сайту Microsoft. Зі сторонніх ресурсів завантажувати програми не варто.
 2. Запустити завантажений софт.
 3. Вписати ім'я облікового запису в полі “Username”. Якщо профіль користувача входить в домен Active Directory, значить доведеться вписати ім'я в рядок Domain.
 4. Вказати пароль у рядку “Password”.

Тепер потрібно перезапустити ПК і перевірити, чи потрібно керувати паролем під час запуску ОС.

Autologon – універсальний софт, який підійде не тільки для Win7, а й для більш сучасних версій ОС.

Багато людей, які використовують Віндовс 7, хочуть настроїти автоматичний вхід. Однак перед тим як це зробити, треба ознайомитися з основними способами включення автовходу за допомогою стандартних функцій ОС і сторонніх додатків.

nBook
Додати коментар