Автоматичне підключення до Інтернету Windows 10 під час увімкнення

Якщо для виходу в мережу будинку використовується з'єднання через роутер (МТС, Білайн, Мегафон, Dom.ru, Ростелеком або інші аналогічні варіанти), то не дуже зручно щоразу під час увімкнення комп'ютера в ручному режимі проводити підключення до інтернету. Спеціально для цієї ситуації програмісти розробили кілька зручних способів, за допомогою яких можна встановити автоматичне підключення до Інтернету Windows 10, коли ПК або ноутбук. У статті будуть розглянуті всі доступні способи із зазначенням нюансів, на які потрібно звертати увагу.

Автоматичне підключення до Інтернету Windows 10 під час увімкнення

Більшість користувачів не стикаються з цією труднощами, оскільки у них internet підключається автоматично (незалежно від типу з'єднання – кабель або вай-фай) одразу при запуску комп'ютера або ноутбука. Якщо ж виникла потреба в автоз'єднанні, то це потрібно робити для спрощення користування персональним комп'ютером і прискорення доступу до наявної мережі.

Інша причина – деякі встановлені на ПК програми можуть працювати лише з інтернетом (завантажують оновлення тощо). Тому при запуску комп'ютера він автоматично намагається вийти в мережу, що неможливо без з'єднання. Активувавши цю функцію, можна не турбуватися про роботу програми, оскільки вона все зробить самостійно в інтернеті, а користувач може спокійно йти спати, не чекаючи закінчення.

З автоз'єднанням працювати набагато зручніше — не доведеться постійно вводити персональні дані перед тим, як зайти в інтернет через модем (наприклад, після вимкнення або навіть випадкового розриву з'єднання). Подібними налаштуваннями здебільшого займаються спеціально навчені комп'ютерні майстри, але операцію можна зробити і самостійно – за інструкцією.

Важливо! Якщо трафік на комп'ютері обмежений, автоматизація може витрачати його набагато швидше. Наприклад, якщо запуститься програма, яка почне завантажувати дані з Інтернету.

Активація автоматичного підключення

Почати слід із запуску та безпосередньо налаштування високошвидкісного з'єднання. Зазвичай застосовується PPPoE. А тому й керівництво буде складено для нього (можна використати на всіх серіях Віндовс, а не лише 10 версій).

Автоматичне підключення до Інтернету Windows 10 під час увімкнення

Як зробити, щоб інтернет підключався автоматично на Windows 10:

 1. Відкрити рядок «Виконати», затиснувши клавіші Win і R. Про це потрібно запам'ятати, оскільки надалі знову потрібно викликати це меню.
 2. З'явиться вікно з рядком «Відкрити», куди потрібно зробити набір слова Control, і підтвердити операцію, натиснувши кнопку ОК.
 3. У меню знайти вкладку, що управляє Мережами.
 4. Там необхідно створити нове з'єднання (або підключення).
 5. Потрібно вибрати найвищий пункт (високошвидкісний). Якщо такого вікна немає, потрібно знайти його, натиснувши «Показати варіанти».
 6. Заповнити персональні дані, видані оператором (ім'я, пароль тощо). Ім'я для підключення можна самостійно вигадати.
 7. Для автоматичного підключення мережі потрібно зафіксувати пароль, клікнувши відповідну галочку.
 8. Після заповнення всіх даних, можна завершити настроювання програми клавішею «Підключення».

Важливо! Якщо дані введені правильно, у списку доступних підключень з'явиться нове — щойно створене.

Для отримання доступу до створеної мережі потрібно перейти в повідомлення (нижня частина екрана), знайти вкладку з мережами та вибрати потрібну.

Підготовчі роботи завершено. Тепер можна переходити безпосередньо до створення автопідключення. Існує п'ять основних способів, за допомогою яких можна підключити інтернет автоматичним способом при включенні комп'ютера. Бажано вивчити кожен із них докладніше, а вже після вибрати конкретний варіант.

Використання планувальника

Цей спосіб є одним з найпростіших і найрозумніших – ідеально підходить для новачків. Щоб активувати планувальник, необхідно перейти в панель управління, знайти вкладку адміністрування, а вже там шукати програму за назвою.

Автоматичне підключення до Інтернету Windows 10 під час увімкнення

Як зробити автоматичне підключення до інтернету на Windows 10 – порядок дій, щоб налаштувати планувальник:

 • У меню, розташованому праворуч екрана, створити нове завдання.
 • Вказати її ім'я і при бажанні заповнити опис. Відповідне ім'я буде вказувати на ціль, наприклад, “автозапуск мережі при увімкненні комп'ютера”.
 • Натиснути на посилання “Тригер”, вибрати “Під час запуску Windows”.
 • Далі перейти у вкладку Дій та запустити програму.
 • У новому вікні необхідно вибрати 32-розрядну або 64-розрядну систему (яка стоїть на комп'ютері у конкретного користувача).
 • У полі «Додати аргументи» необхідно без лапок вказати ім'я (щоб підключитися), логін та свій пароль.
 • Щоб зберегти завдання натиснути клавішу “Далі”, та закріпити результат клавішею “Готово”.

Важливо! Якщо користувач не знає, яке ім'я мережі вказувати, необхідно відкрити список доступних підключень і вибрати потрібний варіант. Ім'я пишеться на латиниці.

Якщо виконати всі операції правильно, то щоразу після активації комп'ютера інтернет буде включатися в автоматичному режимі.

Створення Bat-файлу

Програмісти називають цей файл “Батником”. Bat використовується для створення високошвидкісного підключення до Інтернету в автоматичному режимі після запуску операційної системи.

Для виконання операції слід дотримуватися інструкції:

 • ПКМ клікнути на будь-якому вільному місці на робочому столі.
 • Клацнути на “Створити”.
 • Запустіть текстовий документ.
 • У створеному файлі вказати наступний рядок:

Автоматичне підключення до Інтернету Windows 10 під час увімкнення

 • Далі натиснути клавішу Enter, та ввести команду rasdial:

Автоматичне підключення до Інтернету Windows 10 під час увімкнення

 • Слід вказати дані: ім'я мережі, логін, пароль через прогалини.

Важливо! Якщо операційна система на комп'ютері встановлена 64-розрядною версією, необхідно ще вписати наступну команду:

Автоматичне підключення до Інтернету Windows 10 під час увімкнення

Операцію виконано, тепер необхідно зберегти файл та вказати розширення Бет (.bat). Тепер можна запустити програму “Виконати”, щоб прописати там наступний код:

Автоматичне підключення до Інтернету Windows 10 під час увімкнення

Користувач потрапить до системної папки, куди необхідно перенести створений файл, при цьому необхідно використовувати дозвіл адміністратора, щоб програма функціонувала як потрібно.

Якщо все виконано правильно, то інтернет буде підключатися в режимі авто, відразу після запуску операційної системи.

Зміна реєстру

Реєстр є стандартною програмою, яка використовується в будь-якій версії операційної системи Windows. За допомогою нього можна вносити певні дані або змінювати інформацію.

Як автоматично підключатися до інтернету під час запуску Windows 10:

 • Натиснути клавішу Windows та R, ввести команду regedit.
 • Потрібно йти наступним шляхом:

Автоматичне підключення до Інтернету Windows 10 під час увімкнення

 • На порожньому місці екрана натисніть праву клавішу миші, щоб створити рядковий параметр.
 • Як тільки він з'явиться, необхідно змінити його, натиснувши правою кнопкою миші.
 • У новому вікні можна розпочати редагування параметрів. У першому рядку потрібно вказати назву підключення, у другій, не використовуючи пробіли, ввести назву мережі, логін та пароль.

Щоб зберегти дані, необхідно натиснути клавішу OK, а потім перезавантажити ПК. Крім Windows 10, такий спосіб можна використовувати на операційній системі сьомої версії.

Запуск служби

Використовуючи системний пошук, потрібно відкрити командний рядок. Правою клавішею миші запустити контекстне меню, щоб активувати функцію за допомогою параметрів адміністратора.

Тепер необхідно ввести наступну команду VPN:

Автоматичне підключення до Інтернету Windows 10 під час увімкнення

Важливо відзначити, що зазначені значення необхідно вводити без зірочок, поділу необхідні слова лише за допомогою пробілів. Якщо порушити цю вказівку, то автозапуск не працюватиме.

Тепер необхідно натиснути клавіші Windows і R, щоб відкрити вікно “Виконати”. У вікні необхідно ввести наступну команду: service.msc.

Після цього натисніть клавішу ОК, щоб оновити список мереж. Необхідно вибрати створений раніше процес і увійти в нього, клікнувши за властивостями. Відкриється тип запуску, де потрібно встановити автоматичний режим запуску.

Тепер можна перейти у вкладку відновлення, і в усіх “Збоях” (тричі) вказати “Перезапуск служби”.

Якщо операцію провели без помилок, після наступного перезавантаження комп'ютера підключення до інтернету буде встановлено в автоматичному режимі відразу після того, як операційна система Windows завантажиться. При виникненні проблем, єдиний спосіб виправити їх – пройтись по всіх пунктах заново і переконатися, що всі команди було введено правильно.

Налаштування запароленої мережі та використання папки «Автозапуску»

Ще один спосіб, який вимагатиме від користувача максимум уваги, потрібно точно вказувати шляхи, які будуть написані нижче, інакше здійснити автозапуск не вдасться.

Для здійснення операцій необхідно зробити такий порядок действий:

 1. Зайти в «Панель управління» та вибрати мережеві підключення (якщо користувач користується іншою ОС, то потрібно шукати схожі назви, оскільки операція підійде і для сьомого номера Віндовс).
 2. Вибравши мережу, що використовується вдома, необхідно клацнути правою клавішею миші, щоб перейти у властивості.
 3. У новому вікні потрібно натиснути цю кнопку, щоб перейти в параметри. Там необхідно прибрати галочку, де запитується пароль та ім'я користувача.
 4. Усі вищезгадані дії необхідно зафіксувати, натиснувши клавішу «Застосувати», а для фінального збереження – ОК.
 5. Тепер потрібно повернутися до списку тих мереж, які доступні для використання. Потрібно вибрати ту, що була щойно налаштована. По ній потрібно знову клацнути правою клавіші миші, і створити ярлик.
 6. Створений ярлик потрібно перетягнути до папки під назвою «Автозавантаження».

На цю папку можна вийти в такий спосіб:

Автоматичне підключення до Інтернету Windows 10 під час увімкнення

Важливо! Якщо створити файл і не перемістити його в папку, операція не буде завершена. Автозапуск буде доступний лише після переміщення його у відповідне місце у ОС Віндовс.

Як тільки ярлик буде поміщений у потрібну папку, автозавантаження в мережі буде відбуватися в той момент, коли користувач включить персональний комп'ютер.

Якщо всі стадії операції були здійснені правильно (потрібно переконатися в цьому), але автозавантаження все одно не працює, необхідно зробити повторне настроювання:

 • Перейти до Центру управління мережами.
 • Створити нову мережу.
 • Вибрати підключення до інтернету , тобто перший варіант у списку, що відкрився.
 • Далі потрібно ввести дані в новому вікні. Це ім'я підключення, логін користувача та пароль (як і в інших випадках – через пробіли).

Важливо! При будь-якій операції, зазначеній вище, необхідно точно знати ім'я підключення, а також особистий пароль та логін. Без цих даних неможливо створити автоматичний запуск, коли комп'ютер увімкнено. Якщо відомостей немає, зверніться до оператора мережі та попросіть його знову надіслати інформацію.

Автопідключення з використанням командного рядка

Ще один ефективний спосіб підключення до мережі під час запуску операційної системи – створити спеціальну службу, використовуючи текстовий інтерфейс ПК. Відразу слід зазначити, що цей варіант досить складний, і ним користуються люди, які мають достатній досвід роботи з операційною системою.

Порядок дій:

 • Використовуючи права адміністратора, запустіть командний рядок. Це можна зробити через меню “Пуск”, обравши Windows Power Shell. Операційна система запросить дії на дозвіл та будь-які зміни. Необхідно натиснути “Так”, і переходити до наступного кроку.
 • Відкриється текстовий інтерфейс, де необхідно ввести таку команду:

Автоматичне підключення до Інтернету Windows 10 під час увімкнення

 • Якщо користувач усе зробив правильно, з'явиться повідомлення “Успіх”. Це означає, що можна переходити до наступної дії.
 • Клавішами Windows + R викликати меню і вписати туди services.msc. Таким чином, буде активовано нову службу. Необхідно вибрати ту, що була раніше створена. Клацнути на неї правою кнопкою миші, щоб активувати властивості.
 • У вікні знайти параметр “Загальні”, вибрати автоматичний тип запуску. Після цього можна запустити програму, натиснувши відповідну клавішу – “Запуск” (у тому ж вікні).
 • Далі буде потрібно вкладка «Відновлення». Там необхідно вказати «Перезапуск служби». Далі необхідно застосувати налаштування клавіш ОК.

На цьому все всі дії для активації були виконані. Якщо операція пройшла успішно, то після наступного перезавантаження комп'ютера інтернет буде підключатися автоматично (з будь-яким роутером, наприклад від Beeline).

Наданої інформації достатньо, щоб зрозуміти, як зробити, щоб інтернет підключався автоматично на Windows 10 після входу в операційну систему.

nBook
Додати коментар