8 корисних речей, які можна зробити зі своїм старим смартфоном

8 корисних речей, які можна зробити зі своїм старим смартфоном

Купівля нового смартфона – це однозначно приємні емоції. Багато хто не розлучається зі своїм смартфоном до останнього моменту, але деякі користувачі змінюють мобільні пристрої досить часто, тому виникає логічне питання, що робити зі старим телефоном, коли їм ще можна користуватися.

У цій статті ми розповімо про деякі корисні речі, які можна зробити зі своїм старим мобільним телефоном.

Додатковий пульт

Якщо у вас вдома є інші сучасні пристрої, такі як Apple TV, Android TV тощо, то старий смартфон може стати універсальним пультом дистанційного керування. У ньому можуть бути встановлені деякі програми для різних пристроїв, що входять до складу розумного будинку, тому можна буде керувати цими пристроями з мобільного телефону.

Ігрова платформа

На ринку є безліч аксесуарів, які дозволяють перетворити смартфон на портативну ігрову консоль. А з поступовим запровадженням хмарних ігор смартфону навіть не потрібно мати особливо потужне обладнання. Таким чином, старий пристрій можна використовувати для ігор.

Веб камера

8 корисних речей, які можна зробити зі своїм старим смартфоном

Веб-камери особливо популярні, незважаючи на обмеження пандемії. Існує безліч програм, які дозволяють з будь-якого смартфона зробити веб-камеру і заощадити гроші.

Мультимедійний пристрій

Старий смартфон також може стати ідеальним портативним пристроєм для перегляду фільмів та прослуховування музики. Його можна використовувати в дорозі та з Wi-Fi. Це заощадить заряд акумулятора основного телефону, і він не буде постійно зайнятий дітьми, які хочуть переглянути мультфільми.

Подарувати родичам

Старий смартфон можна подарувати дітям як перший мобільний телефон для використання. Таким чином, навіть якщо він зламається, це не буде пов'язане із серйозними витратами. Інший варіант – подарувати дорослому родичу для відеозв'язку з вами. Ви навіть можете встановити програму для збільшення літер та цифр, щоб спростити роботу літнім людям.

Для освіти

8 корисних речей, які можна зробити зі своїм старим смартфоном

Якщо старий пристрій не працює або не підходить для будь-якого з вищезгаданих рішень, його можна використовувати, щоб дізнатися більше про техніку. Наприклад, для розбирання або використання з освітньою метою. Варіантів багато, якщо є бажання вивчити, з чого складається смартфон.

Для пожертвування

Є багато організацій, які збирають робоче обладнання та віддають до дитячих будинків або будинків престарілих. Інші організації ремонтують стару техніку і дарують нужденним. Варіантів багато, але пристрій, як і раніше, використовуватиметься, а не лежатиме у вас у ящику.

Залишити про запас

Смартфони – це один з найуразливіших пристроїв, який може легко зламатися при ненавмисному падінні або інших ситуаціях. Поки його ремонтують, знадобиться заміна. У таких ситуаціях старий смартфон може стати неоціненним помічником.

nBook
Додати коментар