8 ефективних способів отримати реальні лайки у Instagram

8 ефективних способів отримати реальні лайки у Instagram

Лайки в Instagram з'являються, коли користувачам платформи подобається контент або профіль. Сказати досить просто, але це одна з цілей, над якою постійно працює більшість впливових осіб, творців контенту та брендів.

Лайки – це один із показників, за допомогою якого алгоритм Instagram визначає цікавий контент на платформі, щоб надати йому більшої видимості. Цей метод видимості схожий на той, який використовується в пошуковій оптимізації, тому важливо отримувати лайки. В даний час є послуги, які дозволяють отримати лайки, але більше користі приносять лайки від живих та зацікавлених користувачів.

1. Публікуйте повідомлення, коли ваші передплатники найактивніші

Якщо ваша мета – збільшити кількість лайків у ваших постів, дуже важливо зробити все можливе, щоб вони стали помітнішими. Зрештою чим більше людей побачать ваші пости, тим більше у вас шансів отримати лайки. Один із природних способів зробити це — публікувати контент у стратегічно важливі моменти, коли кількість онлайн-користувачів більша.

2. Будьте послідовні

Ваша присутність у Instagram залежить від того, як часто ви з'являєтеся у стрічках передплатників, тому дуже важливо бути послідовним, коли справа доходить до публікації. Пропонуючи новий та цікавий контент на регулярній основі, більше користувачів буде підписуватись на вас, взаємодіяти з вашими постами та ви будете отримувати безкоштовні лайки у Instagram. Тому складіть розклад публікацій і публікуйте контент у певний час.

3. Позначте відповідні облікові записи

Це те, що вам потрібно робити часто. Співпрацюйте з брендами та використовуйте цю можливість, щоб продемонструвати свій контент у вигідному світлі.

Ви навіть можете згадати або помітити впливових осіб та бренди, які були важливими для вас і вашого процесу створення контенту. Таким чином, ви продемонструєте їм свою вдячність і поділіться цінним контентом, який позитивно можуть сприйняти ваші передплатники.

4. Подбайте про якість своїх постів

Естетика важлива у цифровому світі, і це особливо помітно, коли йдеться про Instagram. Створення візуально приємного контенту змусить ваших передплатників більше взаємодіяти з постами.

Надихайте інші облікові записи, щоб створювати цікавий контент. Ви навіть можете придбати професійне обладнання, щоб покращити якість своїх фотографій або відео, або найняти професійного фотографа, який допоможе вам робити хороші фотографії для вашого облікового запису.

8 ефективних способів отримати реальні лайки у Instagram

5. Використовуйте хештеги правильно

Будь-хто, хто був у Instagram якийсь час, знає, як працює платформа, і розуміє важливість та вплив хештегів на публікацію. Увімкніть хештеги у свої фото та відео в Instagram, щоб покращити видимість. Це дозволить вам охопити більше користувачів і отримати більше лайків.

Хоча важливо вибирати популярні хештеги, ви повинні знати, що йдеться не про вибір хештегу з найбільшою кількістю публікацій, а про використання тих, які більш конкретні та актуальні для вашого бренду. Також бажано не перевантажувати підписи надто великою кількістю хештегів. Менеджери з соціальних мереж та мережеві експерти рекомендують використовувати від 6 до 11 на пост.

6. Секрет у тому, щоб взаємодіяти

Соціальні мережі, такі як Twitter і Instagram, стали популярними, тому що вони є вулицею з двостороннім рухом, на відміну від традиційних засобів масової інформації, таких як телебачення та радіо, де користувач може тільки отримувати інформацію без взаємодії. Ось чому так важливо взаємодіяти зі своїми передплатниками, ставити лайки та відповідати на коментарі. Але життєво важливо, щоб ви робили це спонтанно та щиро.

7. Дізнайтесь своїх передплатників

Однією з найбільших переваг Instagram є те, що ви можете легко взаємодіяти та впізнавати своїх передплатників. Платформа має різні функції, такі як стікери, коментарі, опитування, які дозволять вам дізнатися про своїх передплатників, якщо ви правильно їх використовуєте.

Запитайте передплатників про їх улюблену музику, інтереси та подібні речі, які можуть бути пов'язані з вашим обліковим записом. Це може здатися банальним, але чим більше ви знаєте про своїх передплатників, тим легше створюватиме контент, який їм подобається.

8. Залишайтесь у тренді

У Instagram та соціальних мережах загалом завжди є тенденції, в яких беруть участь тисячі користувачів. Чи говоримо ми про проблему, динаміку або особливі дати, ви завжди повинні стежити за ними як за можливістю створити персоналізований контент для свого облікового запису і отримати більше лайків на свої пости.

Однак не варто просто брати участь у будь-яких обговорюваних темах, які з'являються у вашій стрічці. Виберіть динаміку, яка найбільше пов'язана з вашим обліковим записом, щоб створюваний контент мав сенс для ваших передплатників.

Лайки не повинні бути єдиною метою при публікації контенту в Instagram, але вони можуть бути визначальним фактором з точки зору кількості людей, які побачать вашу посаду і будуть з ним взаємодіяти, навіть якщо програма приховує лайки, про що розробники оголошують вже кілька місяців. Застосуйте ці прості поради, і в міру зростання вашого облікового запису ви будете бачити більше лайків на своїх постах.

nBook
Додати коментар