6 речей, які варто оновити, щоб отримати максимально безпечний смартфон

6 речей, які варто оновити, щоб отримати максимально безпечний смартфон

Смартфони – відносно безпечні пристрої, але все ж таки у них є свої вразливості. Ось чому так важливо підтримувати їхнє програмне забезпечення в актуальному стані, наскільки це можливо, щоб вони мали всі можливі оновлення безпеки. У цій статті ми розповімо вам про шість речей, які потрібно оновити, щоб зробити смартфон максимально безпечним.

Операційна система

Сучасні смартфони зазвичай пропонують поновлення не менше двох років. В Android це багато в чому залежить від виробника, а деякі компанії мають пристрої, які надають оновлення на термін до 4 років. Аналогічна ситуація з iOS, оскільки Apple пропонує оновлення програмного забезпечення протягом 5 років.

Виробники також часто випускають невеликі оновлення, наприклад, щомісячні пакети оновлень безпеки. Тому корисно періодично перевіряти оновлення вручну.

Оновіть браузер

Браузер — це основна програма, через яку кожен користувач взаємодіє з Інтернетом. Це вікно для користувачів у глобальну мережу, але з цієї причини браузер часто є основною метою хакерських атак. Тому важливо регулярно оновлювати його до останньої доступної версії.

Найпопулярніші браузери часто отримують оновлення. Зазвичай у них є покращення функціональності, а також завжди є виправлення помилок та виправлення вразливостей.

Оновіть платіжні програми

Використання мобільних платіжних програм для багатьох стає звичайною справою. Деякі люди навіть мають кілька таких додатків для різних банків та сервісів, які вони використовують.

Звичайно, дуже важливо, щоб вони вчасно оновлювалися. Також дуже важливо використовувати останню і, отже, безпечну версію. Це ускладнює роботу хакерів, яким доведеться розробляти нові методи атаки.

Оновіть цифрову клавіатуру

Віртуальні клавіатури у смартфонах сприймаються як належне, тому багато людей їх недооцінюють і навіть ігнорують. Проте хакери зацікавлені у них, оскільки саме з клавіатури користувачі вводять усю інформацію.

Тому важливо встановлювати останні версії цих програм, особливо якщо ви не використовуєте стандартну клавіатуру, а встановили додаткову.

Оновіть програми Office

Офісні програми можуть бути найрізноманітнішими від багатьох виробників. Вони також є дуже важливими, тому що ми використовуємо їх для всіх видів документів. Офісні програми часто стають джерелом атаки, коли хакер відправляє шкідливе вкладення електронною поштою.

Тому дуже важливо оновлювати пакети Office до останніх версій. Таким чином, безпека ваших даних буде на найвищому рівні.

Оновлення програм безпеки

Багато смартфонів оснащені вбудованими програмами безпеки, оптимізації та антивірусами. Також, можливо, ви встановили подібні програми самостійно. В обох випадках рекомендується підтримувати їх у актуальному стані, щоб вони могли виявляти нові хакерські атаки та забезпечувати найкращий можливий захист.

Звичайно, навіть повністю оновлене програмне забезпечення не забезпечує 100% захисту від злому. Однак це може значно знизити ризик атаки хакера і тим самим захистити ваші дані.

nBook
Додати коментар