5 речей, в яких Android, як і раніше, перевершує iPhone

5 речей, в яких Android, як і раніше, перевершує iPhone

Незважаючи ні на що, Android, як і раніше, перевершує iOS за багатьма параметрами. Хоча відмінностей між Android та iOS згодом стає все менше і менше, у обох є невеликі ексклюзивні деталі, які роблять ці операційні системи унікальними.

Ми не збираємося вас обманювати, тому що iOS та iPhone працюють дуже добре і пристрої дуже гарні. Проте в Android є багато речей, які набагато перевершують будь-який мобільний телефон від компанії Apple. У цій статті ми розповімо, які 5 речей у смартфонах Android, як і раніше, перевершують iPhone.

Новинки з'являються раніше на Android

Хоча чимало споживачів кажуть, що Apple завжди знаходиться на вершині інновацій, правда в тому, що багато функцій, що з'являються в iPhone, вже багато років присутні на Android.

Більше того, багато функцій, такі як камери під екраном або дисплеї з частотою оновлення 90 або 120 Гц, вже давно використовуються на Android, навіть на телефонах середнього класу. Чи може Apple показати щось подібне? Очевидно, ні.

Ціна

Ще одна причина того, що телефони Android краще за iPhone – це ціна. Ми не говоримо, що всі телефони Android дешевші, ніж iPhone, тому що є смартфони Android вартістю понад 100 тисяч рублів, але альтернатив набагато більше.

Ми маємо на увазі, що телефони Android на будь-який бюджет. Користувач, якому потрібен високопродуктивний Android, може купити телефон дорожче, тоді як той, хто хоче скромніший телефон, вибере бюджетний або середній клас. Такого вибору, на жаль, немає у компанії Apple.

USB Type-C

Ще одним важливим параметром, яким Android перевершує iPhone, є роз'єм USB Type-C. Ставши стандартом і оскільки він вже є у всіх найсучасніших технологічних продуктах, те, що iPhone продовжує використовувати роз'єм Lightning – це абсурд.

5 речей, в яких Android, як і раніше, перевершує iPhone

Це означає, що у нас має бути кілька різних кабелів, і якщо кабель для заряджання iPhone зламається, ми не зможемо використовувати кабель від телефону Android. Найдивніше, що в іншому продукті Apple, iPad є зарядний пристрій USB Type-C.

Play Store

Ми завжди говорили, що Android – набагато більш безкоштовна і відкрита операційна система, ніж iOS, і це видно за кількістю програм та ігор у магазинах програм.

Коли справа доходить до завантаження додатків та інструментів, Android їх більше, оскільки в Google Play Store є набагато більше варіантів як безкоштовних, так і платних. Правильно і те, що багато з цих додатків є шахрайськими або небезпечними, але заради такого величезного асортименту багато хто готовий піти на цей ризик. Наразі є ексклюзивні програми на iOS, які, на жаль, ми не можемо скачати на Android.

Персоналізація

І нарешті, що не менш важливо, у нас є налаштування. Ви бачили два однакові Android-смартфони? Ні, і ми також.

Фірмові оболонки, значки, шпалери, моди, можливості налаштування Android безмежні настільки, що можна створювати твори мистецтва. З іншого боку, Apple дозволяє персоналізувати свої пристрої, на жаль, із мінімальними можливостями.

nBook
Додати коментар