5 причин, з яких WiFi працює повільно

5 причин, з яких WiFi працює повільно

Хороше бездротове підключення є важливим фактором для роботи в Інтернеті. В даний час ми використовуємо багато пристроїв, які підключаються саме таким чином, а не за допомогою кабелю. Однак може виникнути безліч проблем, які впливають на якість та швидкість. У цій статті ми назвемо 5 причин, через які мережа WiFi працює зі збоями і яких слід уникати, щоб мати хороший сигнал.

Чому WiFi не працює належним чином

Проблеми можуть бути з різних причин. Проте є кілька дуже чітких причин, які є у більшості ситуацій. Тому, просто змінивши кілька налаштувань, ви можете досягти значного покращення швидкості інтернету та уникнути дратівливих перебоїв.

Занадто далеко від точки доступу

Перша і найпоширеніша причина полягає в тому, що ви знаходитесь надто далеко від точки доступу. Можливо, маршрутизатор знаходиться в одному кінці будинку, а ви намагаєтеся підключитись з іншого боку, де покриття дуже обмежене. Це призводить до низької швидкості та жахливих вильотів з мережі.

У цьому випадку вам слід спробувати підійти ближче до точки доступу. Проте це завжди можливо. У тих випадках, коли ви не можете цього зробити, ідеальним варіантом буде використання повторювача WiFi або Mesh-систем для покращення з'єднання та забезпечення оптимального покриття по всьому будинку.

Ви використовуєте неправильний діапазон

Ще однією поширеною причиною несправності WiFi є використання неправильного діапазону частот. Ви можете підключитись через діапазон 2,4 ГГц або 5 ГГц. Перший варіант є ідеальним, якщо ви підключаєтеся на великій відстані від маршрутизатора. З іншого боку, у вас не буде максимальної швидкості, але ви отримаєте стабільність.

Якщо ви використовуєте 5 ГГц, то швидкість буде максимальною, але вона більш чутлива до відстані та можливих перешкод. Він ідеально підходить, якщо ви збираєтеся підключатися близько до маршрутизатора і хочете, щоб з'єднання працювало якнайшвидше.

5 причин, з яких WiFi працює повільно

Ви використовуєте насичений канал

Також можливо, що ви підключені до дуже насиченого каналу. Це може статися, якщо ви мешкаєте в будівлі з великою кількістю квартир. Ваші сусіди можуть використовувати той самий канал, як і ви, або канал, розташований дуже близько до вас, що може спричинити перешкоди та проблеми зі встановленням надійного з'єднання.

Що вам слід робити, так це шукати найкращий канал WiFi. Таким чином, ви підключитеся до того, який вільний або менш насичений, і зможете мати якісніший зв'язок, без перебоїв. Особливо якщо ви підключаєтеся до діапазону 2,4 ГГц, у вас може виникнути більше проблем щодо цього.

Погане обладнання

Можливо, ваше обладнання знаходиться в поганому стані або неправильно настроєне. Наприклад, якщо у вас є вірус, він може суттєво вплинути на ваше з'єднання та поставити під загрозу швидкість вашого інтернету. Це вплине на WiFi, а також будь-який інший компонент системи.

Також може статися, що вашу систему не оновлено. Ви завжди повинні мати останні версії програмного забезпечення, щоб отримати максимальну віддачу від з'єднання. Це також стосується самої мережної карти, браузера та будь-яких інших компонентів, необхідних для доступу в інтернет.

Ваш мережний адаптер обмежено

П'ята причина повільного WiFi полягає в тому, що мережевий адаптер, що використовується, обмежений. Можливо, ви використовуєте внутрішню картку в ноутбуці і вона не дуже потужна. Це часто трапляється, і ви можете не мати можливості підключитися здалеку або швидкість може бути низькою.

Для покращення цього можна встановити зовнішню мережну картку, що підключається через USB. Це збільшить відстань, на яку ви можете підключитися, а також покращить стабільність та швидкість з'єднання.

nBook
Додати коментар