5 дивовижних комбінацій клавіш YouTube

5 дивовижних комбінацій клавіш YouTube

YouTube – один із найпопулярніших сайтів для перегляду потокового відео. Якщо ви використовуєте ноутбук або настільний комп'ютер для перегляду контенту на YouTube, у нас є кілька досить корисних клавіш, які полегшать перегляд відеороликів.

Ви, можливо, вже знаєте деякі з основних сполучень клавіш, наприклад Esc для виходу з повноекранного режиму і M для відключення звуку у відео. Тим не менш, існує безліч поєднань клавіш, які можуть зробити ваш перегляд на YouTube зручнішим.

1. Шукати певний відсоток відео

Під час перегляду відео на YouTube можна використовувати цифрові клавіші (0-9), щоб перейти до певної процентної точки відео. Наприклад, якщо ви натиснете 1, відео перейде до позначки 10%, і аналогічно, якщо натиснете 5, відео почне відтворюватися з позначки 50%.

2. Збільште або зменште розмір субтитрів

Для відео, які підтримують субтитри, можна натиснути C, щоб увімкнути цю функцію. Однак, якщо розмір субтитрів не влаштовується, ви можете використовувати кнопку «+» або «-» у верхньому ряду цифрових клавіш, щоб керувати розміром шрифту.

Примітка: кнопки «+» або «-» на спеціальній цифровій клавіатурі не виконують наведені вище функції. Ви повинні використовувати кнопки «+» або «-» у верхньому ряду клавіатури.

3. Увімкнути відтворення наступного відео

Це досить просте та корисне поєднання клавіш для YouTube. Цей спосіб може допомогти, коли починає програватися відео, яке вам не подобається. Ви можете просто натиснути комбінацію Shift + N, щоб перейти до наступного відео.

4. Збільшити або зменшити швидкість відтворення

Іноді нам подобається дивитися довгі навчальні посібники або відео з практичними рекомендаціями у 2 рази швидше. Це скорочує час перегляду відео.

Щоб збільшити швидкість відтворення відео, просто одночасно натисніть клавіші Shift та >. Якщо ви хочете уповільнити відео, натисніть клавіші Shift і <. Варто зазначити, що з кожним натисканням цих клавіш швидкість перегляду відео змінюватиметься.

5. Швидке перемотування відео вперед або назад на 10 секунд

Ця комбінація клавіш може бути корисною, якщо ви хочете пропустити деякий шматок відео або повернутися на кілька секунд. Вам просто потрібно натиснути L, щоб перемотати 10 секунд вперед, або J, щоб повернутися назад на 10 секунд.

Отже, це були деякі з клавіш для YouTube, про які ви могли не знати. Якщо ви знаєте ще якісь корисні комбінації клавіш для YouTube, тоді поділіться ними у коментарях.

nBook
Додати коментар