4 способи безкоштовно оновити комп'ютер до Windows 11

4 способи безкоштовно оновити комп'ютер до Windows 11

5 жовтня Microsoft випустила фінальну стабільну збірку Windows 11. Microsoft вже оголосила, що це буде безкоштовне оновлення для тих, хто зараз використовує Windows 10. Однак для запуску Windows 11 ваша система повинна відповідати деяким основним вимогам. Оновлення буде розгортатись поетапно, але ви можете встановити його на свій комп'ютер вже зараз.

Windows 11 – це поетапне оновлення, яке буде повністю розгорнуто на відповідних пристроях до середини 2022 року. Але за допомогою нашого посібника ви можете без очікування виконати оновлення до Windows 11.

Вимоги

Перш ніж ми підемо далі, ви повинні ще раз перевірити, чи дійсно ваша система підтримує оновлення Windows 11. За заявою компанії, ОС працюватиме тільки із сумісними 64-розрядними процесорами, з 4 ГБ ОЗУ, 64 ГБ сховища, безпечним завантаженням UEFI та TPM 2.0. Ви можете використовувати програму PC Health Check, щоб перевірити, чи підходить ваш комп'ютер для безкоштовного оновлення.

1. Перевірте наявність оновлень

Найперший метод дуже очевидний. Ви можете виконати оновлення до Windows 11, перевіривши оновлення на своєму ПК вручну. Перш за все, переконайтеся, що на вашому комп'ютері з Windows 10 встановлена ​​версія 2004 або пізніша і на ньому встановлено сервісне оновлення від вересня 2021 або пізнішої версії.

Щоб перевірити, чи доступне оновлення для Вашого пристрою, виконайте такі дії:

Крок 1. Відкрийте «Параметри» на вашому ПК та перейдіть до «Оновлення та безпека».

Крок 2. Натисніть кнопку «Центр оновлення Windows» і виберіть пункт «Перевірити наявність оновлень».

Якщо ваш пристрій відповідає всім вимогам, ви побачите оновлення Windows 11 та можливість завантаження та встановлення.

Однак, як згадувалося вище, вам, можливо, доведеться дочекатися цього оновлення на вашому комп'ютері.

2. Завантажте «Помічник інсталяції Windows 11»

Інший варіант оновлення до нової версії Windows — використовувати помічник з інсталяції Microsoft Windows 11, який завантажує оновлення на ваш пристрій. Ось як завантажити цей інструмент та встановити оновлення:

Крок 1. Завітайте на сторінку завантаження Microsoft Windows 11.

Крок 2. Тут ви побачите «Помічник із встановлення Windows 11» як перший варіант.

Крок 3. Натисніть кнопку «Завантажити», щоб завантажити інструмент.

4 способи безкоштовно оновити комп'ютер до Windows 11

Як тільки інструмент завантажиться, запустіть його на своєму ПК. Виконайте вказівки на екрані, щоб завантажити оновлення Windows 11 і встановити його на ваш комп'ютер.

3. Створіть завантажувальний USB-накопичувач з Windows 11

Якщо ви хочете інсталювати Windows 11 на новому ПК або перевстановити її пізніше на власному комп'ютері, ви можете створити завантажувальний USB-накопичувач з Windows 11. Microsoft пропонує цей варіант, використовуючи свій власний інструмент Media Creation Tool для створення завантажувального USB-накопичувача. Давайте дізнаємось, як це працює.

Перш за все, переконайтеся, що у вас є активне підключення до інтернету, достатньо місця для зберігання на комп'ютері та USB-накопичувач обсягом не менше 8 ГБ для створення завантажувального диска. Ви повинні використовувати порожній USB-накопичувач, оскільки його дані будуть видалені під час встановлення.

Крок 1. Спершу завантажте інструмент Microsoft Media Creation Tool і запустіть його від імені адміністратора.

4 способи безкоштовно оновити комп'ютер до Windows 11

Крок 2. Потім натисніть «Прийняти», виберіть мову, версію Windows та натисніть «Далі».

4 способи безкоштовно оновити комп'ютер до Windows 11

Крок 3. На наступній сторінці виберіть один з двох варіантів: використовувати USB-накопичувач або завантажити файл ISO.

4 способи безкоштовно оновити комп'ютер до Windows 11

Крок 4. Якщо ви вибрали USB-накопичувач, підключіть порожній накопичувач (мінімум 8 ГБ) та натисніть «Далі».

Після цих дій програма установки Windows 11 почне завантаження системи на USB-накопичувач.

Коли буде завершено створення завантажувального USB-накопичувача, ви побачите повідомлення «USB-накопичувач готовий», натисніть «Готово» і вийміть флешку.

4. Завантажте ISO-файл Windows 11

Ви також можете завантажити ISO-файл Windows 11 на комп'ютер, а потім створити завантажувальний DVD-диск або USB-накопичувач з новою ОС. Виконайте вказівки нижче, щоб завантажити ISO-файл Windows 11.

Крок 1. Для початку перейдіть на офіційний сайт Microsoft, виберіть Windows 11 у розділі «Завантажити образ Windows 11» і натисніть кнопку «Завантажити».

4 способи безкоштовно оновити комп'ютер до Windows 11

Крок 2. Потім виберіть мову продукту, натисніть кнопку «Підтвердити» і завантажте Windows 11, натиснувши відповідну кнопку.

Після цього образ Windows 11 буде збережено на вашому пристрої.

Отже, це були прості способи, за допомогою яких можна завантажити оновлення Windows 11 і оновити свій ПК. Розкажіть у коментарях, який метод ви використовували для оновлення до Windows 11.

nBook
Додати коментар